Jacek Wójcik jest znany z programu stacji TTV „Królowe życia”. To przyjaciel głównej gwiazdy show, Dagmary Kaźmierskiej. Widzowie uwielbiają go za jego poczucie humoru i dystans do świata. Niestety, celebryta ogłosił właśnie, że ma problemy ze zdrowiem.

Widzowie programu nie wyobrażają sobie wątku Dagmary Kaźmierskiej bez Jacka, jej najbliższego przyjaciela. Serial emitowany jest od 2016 roku i jego wielbiciele zdążyli zżyć się z występującymi tam postaciami.

Jacek Wójcik z serialu „Królowe życia” jest chory

Nie ma wątpliwości, że sympatyczny, dowcipny i przebojowy Jacek, czy też Jacuś, jak nazywa go jego przyjaciółka Dagmara Kaźmierska, to jeden z ulubionych bohaterów programu TTV.

Mężczyzna, pochodzący z Kłodzka, ukończył Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Jest jednak całkowitym zaprzeczeniem stereotypowego artysty – rubaszny, twardo stąpający po ziemi, tworzy świetny duet z Dagmarą.

Jego fani otrzymali jednak właśnie bardzo smutną wiadomość – Jacek jest chory! Celebryta wrzucił właśnie na swój Instagram zdjęcie, na którym pozuje z potężnym naręczem czosnku. Fotografia jest opisana słowami:

– Ostatnio nic nie wrzucałem, bo przeziębienie mnie rozłożyło, ale już powoli działam i dalej kuruję się czosnkiem. Co jeszcze polecacie?

Jakie macie sprawdzone sposoby na przeziębienie, które moglibyście polecić Jackowi?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Media nieoficjalnie: Nowe obostrzenia w Polsce możliwe od 1 grudnia
2. Pilny apel Mikołaja Roznerskiego. Od rana prosi o wsparcie: „Jeżeli jesteście w jakiś sposób w stanie pomóc”
3. „Milionerzy”: Odpadła na pierwszym pytaniu, chodziło o lód. „Emocjonalnie ją to przerosło”