Krzysztof Jackowski podzielił się ze swoimi odbiorcami wizją, którą w ostatnim czasie doświadczył. Jasnowidz z Człuchowa przekazał, że to, co zobaczył stanie się już latem: -Jeszcze latem się wydarzy coś takiego, że będzie natychmiastowo zwoływany szczyt Rady Europy – poinformował. 

Krzysztof Jackowski co jakiś czas dzieli się wizjami dotyczących przyszłości, których doświadcza. Tym razem przepowiednia jasnowidza z Człuchowa dotyczyła Europy. 

Krzysztof Jackowski podzielił się swoją wizją 

Wizje Krzysztofa Jackowskiego wielokrotnie się sprawdzały częściowo lub w całości. Wiele przepowiedni także, nigdy się nie ziściło, zatem do słów jasnowidza warto podchodzić z pewną dozą rezerwy. 

Tym razem Krzysztof Jackowski poinformował swoich odbiorców o tym, co stanie się latem. Jego najnowsza wizja dotyczyła Europy:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Jeszcze latem się wydarzy coś takiego, że będzie natychmiastowo zwoływany szczyt Rady Europy. Polityczna Rada Europy będzie musiała decydować o jakichś rzeczach. W Unii Europejskiej zadrży. Albo na świecie zadrży i UE będzie musiała się natychmiast określić – przekazał. 

Jedna z części przepowiedni Jackowskiego brzmi dość enigmatycznie. Jasnowidz mówił o rakietach i światłach nocą: 

-Teraz mi się kojarzą takie światła w noc. Jakby ruszają światła na dużej przestrzeni, jakby były wystrzeliwane światła w nocy lecą. Wystrzelone rakiety w nocy lecą. Jest ich kilka – relacjonował Jackowski. 

Co sądzicie na temat jego wizji? 

Zobacz wideo: 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Porażający widok nieba w stolicy. Mieszkańcy wyglądają przez okna, ludzie zatrzymują się na ulicy
  2. Lewandowski nagle zabrał głos. Przekazał kibicom zdumiewającą wiadomość
  3. Dworczyk przekazał niebywałą wiadomość. Gorszych wieści nie mogliśmy się spodziewać

Źródło: YouTube 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.