Jajko to zazwyczaj główny składnik śniadań wielu osób. Potrzebujemy go również do wyrobu ciast, czy pieczywa. Ci właściciele mają niezwykłą kurę, która składa jajka, o jakich nie śniło się nikomu. Udało im się nagrać moment, w którym rozbijają jajko. Nie uwierzycie. 

Jajko to podstawy składnik wielu dań i zarazem niezwykła konstrukcja, której stworzenie intryguje niemalże każdego. Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda proces tworzenia się skorupy wokół białka i żółtka? Jeśli tak, to jajko zdziwi Was podwójnie. 

Kura zniosła niezwykłe jajko

O kurach znoszących złote jajko krąży na świecie wiele legend, lecz o takich, które posiadają taką zdolność jak ta, słyszy się niewiele historii. 

Gary Ashmore wraz ze swoją rodziną prowadzą gospodarstwo domowe i posiadają kilka z nich. Ich szczególną uwagę przykuła Gertruda- kura, która zaczęła znosić jajka wielkości pięści. Ta niezwykła przypadłość skrywała w sobie tajemnicę. Rodzinie udało się nagrać, co znajduje się w jajku. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Nagle zmiany w rozporządzeniu Rady Ministrów. Co dalej z godzinami dla seniorów?
  2. Mama Kacperka tuż po zaginięciu zauważyła nieznajomy samochód z 2 mężczyznami. Byli nad rzeką, nagle zamknęli auto i odjechali
  3. Niewiele osób zdaje sobie sprawę. Jednym nawykiem możesz bezpowrotnie zniszczyć swoje brwi

Nagrali wideo jak rozbijają jajko

Duże jajko Gerturda wysiedziała wcześniej już cztery razy. Za piątym z nich rodzina postanowiła nagrać moment jego rozbijania, ponieważ nikt nie chciał im uwierzyć, co znajdowało się w środku.  
 
Okazało się, że to ogromne skrywa w sobie jeszcze jedno mniejsze! Zdarza się tak, gdy jajko, które jest już w jajowodzie, cofa się i zaczyna być otaczane skorupą ponownie. Teorie mówią, że jest to efekt stresu u kury, jednak Gary twierdzi, że jego zwierzęta na pewno nie mają powodu do stresów. 
 
ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:
 
jajko
Fot. youtube.com/SNO Multimedia

Jajo było wielkości dłoni!

jajko
Fot. youtube.com/SNO Multimedia

Skrywało w sobie niezwykłą tajemnicę. 

Musicie to zobaczyć!  

ZOBACZ TEŻ:
 
Źródło: planetapl.life
 
 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.