Jak dostać się do Koła Fortuny? To program, który swoje triumfy święcił jeszcze w latach 90! Po długiej przerwie ponownie zagościł na ekranach telewizyjnych i podbił serca widzów. Poznajcie najprostszą i najkrótszą drogę do wygranej!

Koło Fortuny było najpopularniejszym teleturniejem od 1992 roku! We wrześniu 2017 roku powrócił na antenę TVP 2 ze zdwojoną siłą. Zabawni prowadzący, muzyka na żywo i atrakcyjne nagrody sprawiają, że coraz więcej osób szuka sposobu na wzięcie udziału w programie!

Jak dostać się do Koła Fortuny?

Okazuje się, że aby dostać się do Koła Fortuny, nie trzeba się specjalnie trudzić! Wystarczą dwa proste kroki. 

Jak dostać się do Koła Fortuny? Na początku na adres kolofortuny@tvp.pl należy wysłać wiadomość z informacją o chęci wzięcia udziału w teleturnieju. Nie zapomnijcie o podaniu adresu e-mail! Następnie produkcja programu przesyła formularz zgłoszeniowy, który wypełniamy i odsyłamy z powrotem. Potem pozostaje już tylko czekać na telefon z zaproszeniem na casting!

Casting składa się z dwóch etapów. Pierwszy polega na rozwiązywaniu haseł na kartach papieru — jest ich dwadzieścia. Po uporaniu się z tym zadaniem, na kandydatów czeka prezentacja przed kamerą. Polega ona na udzieleniu kilku odpowiedzi na pytania zadawane przez operatorów. Bez obaw! Zwykle wystarczy przedstawienie się i powiedzenie kilku słów o sobie. Okazuje się, że sposób na to, jak dostać się do Koła Fortuny jest naprawdę prosty!

Kto prowadzi Koło Fortuny?

Widzowie pokochali teleturniej głównie za sprawą nieprzewidywalnego duetu prowadzących. Rafał Brzozowski i Izabella Krzan potrafią rozbawić do łez! 

Przypomnijmy, że Izabella Krzan zdobyła tytuł Miss Polonia w 2016 roku. Piękna brunetka ze stacją TVP 2 miała już do czynienia wcześniej. W 2017 roku była prowadzącą magazynu Lajk. Rafał Brzozowski to natomiast znany muzyk i prezenter telewizyjny. Jest niekwestionowanym ulubieńcem telewidzów! 

Wbrew pozorom prowadzących Koło Fortuny całkiem sporo łączy! Obydwoje mają doświadczenie telewizyjne, a ich wspólną pasją jest sport. Przez swoją spontaniczność przekazują mnóstwo pozytywnej energii na antenie!

Koło Fortuny — nagroda

Uczestnicy Koła Fortuny mogą wygrać wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych i finansowych. Nie są one jednak ściśle określone. Ich wysokość zależy od każdej z rund i szczęścia uczestników. Może to być sprzęt AGD, zestaw kosmetyków lub pobyt w spa. W grę wchodzą również imponujące sumy pieniężne! Do tej pory rekordowa wygrana w czasie jednej rundy to 12 850 złotych!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jak dostać się do Koła Fortuny
Instagram.com @brzozowskirafal

Prowadzący Koła Fortuny — muzyk Rafał Brzozowski. Mężczyzna świetnie sprawdza się w roli gospodarza programu. Widzowie go pokochali!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMarta Kaczyńska w mocnym oświadczeniu do mediów. Nie przebierała w słowach
Następny artykułAnna Dymna uratowała mężczyznę, który chciał odebrać sobie życie. Jego historia przywraca wiarę w ludzi
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.