Jak dziś wygląda Kevin sam w domu? Poznaliśmy go jako małego, uroczego chłopca, obecnie prezentuje się zupełnie inaczej. Będziecie w szoku, jak bardzo się zmienił!

Dziecięcy aktorzy bardzo często po latach zaskakują nas swoim wyglądem. Jak dziś wygląda Kevin sam w domu? Chłopak, a właściwie dorosły już mężczyzna przeszedł naprawdę szokującą metamorfozę! Dziś ciężko go rozpoznać. Jak się zmienił i czym obecnie zajmuje się Macaulay Culkin?

Jak dziś wygląda Kevin sam w domu?

Trudno w to uwierzyć, ale dziś pocieszny Kevin ma już 38 lat! Jak przez lata zmieniał się mężczyzna? Będziecie naprawdę zszokowani! Z blondwłosego aniołka Macaulay Culkin stał się nie dość, że dorosłym mężczyzną, to jeszcze dość ekscentryczną postacią. 

Kilka lat temu po internecie krążyły jego fotki, z których wielu internautów wywnioskowało, że coś jest nie tak z aktorem. Wszystko jest jednak w jak najlepszym porządku! Macaulay Culkin ma się świetnie — choć jest dość oryginalną, zwłaszcza jak na aktora Hollywood, postacią. Co dzisiaj robi i jak wygląda Kevin sam w domu?

Co dziś robi Kevin sam w domu?

Już w wieku 12 lat zarobił tyle, że nie musiałby pracować do końca życia. Grał jednak regularnie, mimo to postanowił na jakiś czas zniknąć z medialnego świata. Aktor jakiś czas temu zrobił sobie dość długą przerwę od grania — od czasu swojej najgłośniejszej roli nie wystąpił w zbyt wielu filmach popularnych w Polsce. W 2012 roku internet obiegły zdjęcia Kevina, na których wyglądał naprawdę kiepsko — był bardzo wychudzony, a fani podejrzewali, że ma kłopoty z narkotykami. 

Jednak sam Culkin zaprzecza tym plotkom — owszem, używki nie są mu obce, jednak dużo bardziej od narkotyków interesują go sztuka i muzyka. Gra w zespole wykonującym covery zespołu The Velvet Underground, maluje, grywa w skeczach i prowadzi własny satyryczny portal o popkulturze Bunny Ears. Napisał także autobiograficzną książkę, w której opisuje swoje doświadczenia dziecięcego aktora. 

Rzadko udziela wywiadów i skupia się na swojej sztuce oraz życiu prywatnym. Jak dziś wygląda Kevin sam w domu? Mężczyzna ma długie włosy, zarost, ubiera się w grunge’owo rockowym stylu i jest przede wszystkim sobą! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jak dziś wygląda kevin sam w domu
instagram.com/culkamania

Culkin był jedną z najpopularniejszych dziecięcych gwiazd w Hollywood.

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.