Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom nie należy do typowych
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 02.06.2021 18:52

Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom nie należy do typowych

Agnieszka Chylińska
fot. East News / TRICOLORS / eastnews.pl

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek. Z rockową duszą korespondują także jej stylizacje. Jak się okazuje, wnętrza jej mieszkania mają jednak nieco inny charakter.

Agnieszka Chylińska jest artystką z charyzmą. Trudno pomylić ją z kimś innym. Jakiś czas temu piosenkarka na swoim Instagramie czytała dzieciom bajki. Przy okazji pochwaliła się, jak wygląda jej dom.

Agnieszka Chylińska pokazała mieszkanie

Chylińska już dobrych kilka lat temu napisała swoją pierwszą książkę dla dzieci. Przygody tytułowych Zezi, Gilera i Oczaka podbiły dziecięcy rynek wydawniczy.

Teraz artystka postanowiła za pośrednictwem swojego Instagrama czytać najmłodszym książki. Trzeba przyznać, że robi to z dużym powodzeniem. Oglądalność jej dobranocek cieszy się szerokim zainteresowaniem.

W czasie kwarantanny obserwatorzy Chylińskiej mogli posłuchać rozdziałów pochodzących z jej pięciu książek: Zezia i Giler, Zezia, Giler i Oczak, Zezia i wszystkie problemy świata, Zezia, milość i bunt na statku, Giler, trampolina i reszta świata.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


Jak się okazuje, kiedy Agnieszka czyta dzieciom historie jej kultowych postaci, dorośli zwracają szczególną uwagę na wnętrza jej mieszkania.

Chylińska o swoim domu: Totalny syf

Niektórym mogłoby się wydawać, że mieszkanie Agnieszki Chylińskiej prezentuje się podobnie, jak inne wnętrza znanych celebrytów – urządzone w stylu glamour. Nic bardziej mylnego.

Okazuje się, że wokalistka ma bardzo swobodne podejście do urządzania domu. Uwagę internautów zwraca pokój, w którym zazwyczaj czyta dzieciom książki. Na ścianach wisi mnóstwo obrazów, zwykle przedstawiających Matkę Boską. Poza tym w pomieszczeniu dominują meble z pułkami, na którym jest mnóstwo książek.

W jednym z wywiadów dla Super Expressu Agnieszka Chylińska z przymrużeniem oka wypowiedziała się na temat swojego azylu:

U nas w domu jest totalny syf, ale ku**a telewizor, to jest taka stara szkoła: „ale telewizor mikrofibrą musi być wyczyszczony”, Marek o to dba. I była taka akcja, że zapomniałam o tej mikrofibrze, i siedzą dziewczyny, Marek podchodzi i mówi: „A kto zrobił takie plamy palcem na telewizorze?”, a Krystyna mnie podpi*****a i mówi: „A bo mama nam pokazywała, z którym piłkarzem się ożeni zdradziła Chylińska w rozmowie z Super Expressem.

Czy w mieszkaniu gwiazdy panuje bałagan – to już kwestia gustu. Trzeba przyznać, że pomimo wrażenia nieładu, wnętrza pani Agnieszki, a szczególnie to, w którym prowadzi transmisje, emanują rodzinnym ciepłem.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Super Express, Viva!, Instagram