Jak mieszka Beata Szydło? Była szefowa polskiego rządu zaszyła się w małej wsi na południu Polski, a jej dom jest przytulny i elegancki, niczym z bajki. Wnętrza zostały zaprojektowane z pomysłem i gustem. Zobacz, jak mieszka była premier. 

Beata Szydło to jedna z najbardziej znaczących kobiet w polskiej polityce. Była premier polskiego rządu dostała się do Europarlamentu, więc będzie musiała na jakiś czas rozstać się ze swoim ukochanym domem. Jak mieszka Beata Szydło? Dom byłej szefowej rządu jest położony w małej wsi na południu Polski, jest bardzo przytulny i świetnie zaprojektowany. Zobacz dom Beaty Szydło. 

Gdzie mieszka Beata Szydło?

Beata Szydło mieszka w Przecieszynie, to mała wioska położona w województwie małopolskim, niedaleko miasteczka Brzeszcze. To właśnie tam znajduje się dom najważniejszej kobiety polskiej polityki. Jak mieszka Beata Szydło? Była szefowa rządu zaprosiła ekipę Super Expressu i pokazała swój dom. Już po samej posesji widać, że kobieta lubi ład i porządek. Wokół domu Beaty Szydło jest bardzo dużo zieleni. Od razu widać, że ktoś świetnie dba o roślinność na podwórku, równo przycięte krzewy, rzędami posadzone tuje sprawiają, że ma się ochotę przesiedzieć tam każde letnie popołudnie. 

ZDJĘCIA DOMU ZOBACZYSZ TUTAJ!

Jak mieszka Beata Szydło?

Dom Beaty Szydło jest dosyć niski i ma werandę, na której w ciepłe dni była premier chętnie przyjmuje swoich gości. Stoi tam niebieska ławeczka, a wokół całej werandy nie brakuje kwiatów, które sprawiają, że miejsce jest jeszcze bardziej przytulne. Beata Szydło postawiła na okna dachowe, które świetnie się sprawdzają na jej poddaszu.

Była premier postawiła na nietypowy niebieski kolor domu, który sprawia, że posiadłość wygląda jak z bajki. Okolica jest bardzo spokojna, jedynie kilka sąsiadujących domów i spokojna droga i wszędobylskie drzewa. To z pewnością idealne miejsce dla Beaty Szydło, aby się zregenerować po całym tygodniu ciężkiej pracy w zatłoczonej stolicy.  

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jak mieszka Beata Szydło
vod TVP

Beata Szydło mieszka w małej wsi w województwie małopolskim.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułWnuk Kory ma 8 lat! Udzielił wzruszającego wywiadu o zmarłej babci
Następny artykułDomowe sposoby na komary. Czym walczyć z komarami w domu? 5 sprawdzonych sposobów
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.