Jak mieszka Beata Tadla? Fani gwiazdy są ciekawi, co stało się z jej posiadłością. Kiedyś zamieszkiwała w luksusowej, ponad 160-metrowej willi z pięknym ogrodem. Po rozstaniu z Jarosławem Kretem dziennikarka postanowiła przenieść się do nieco mniejszego lokum. 

Rozpad związku prezenterów był jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń ubiegłego roku. Para mieszkała w luksusowej willi, na którą wzięli spory kredyt. Jak powiedział w wywiadzie dla magazynu Viva!, koniec relacji wymusił na dziennikarce podjęcie bardzo trudnej decyzji dotyczącej domu, w którym wspólnie mieszkali przez wiele lat. 

Beata Tadla i jej luksusowa willa

Posiadłość na warszawskim Wawrze jest warta majątek. To właśnie tam Beata Tadla i Jarosław Kret spędzili kilka lat swojego związku. Po głośnym rozstaniu dziennikarka chciała pozbyć się willi nie tylko z powodu bolesnych wspomnień, które wiązały się z tamtym miejscem. Podobno na zmianę miejsca zamieszkania nalegał sam, dorosły już, syn gwiazdy, Jan.

Bardzo dużym obciążeniem okazały się także kwestie finansowe. W wywiadzie dla Vivy! Tadla powiedziała, że boi się, że nie wystarczy jej pieniędzy na spłatę kredytu. Podobno przeniesienie się do mniejszego lokum było tak ważne, że w grę, poza sprzedażą, wchodził też szybki wynajem.

Jak mieszka Beata Tadla?

Na instagramowych zdjęciach widać, że dziennikarka uwielbia luksus w klasycznym wydaniu, drogie dodatki i jasne przestrzenie. Otwarta kuchnia, białe meble, antyki, spora biblioteczka i duży ogród z pewnością budziły zachwyt gości odwiedzających parę. Koniec związku wymusił przeprowadzkę, jednak czy para nie miała się gdzie podziać? 

Jak mieszka Beata Tadla obecnie? Prezenterce nie grozi brak dachu nad głową. Jak cytuje Jarosława Kreta portal plotek.pl, oboje mają swoje osobne mieszkania. Wiadomo, że należące do niego znajduje się na warszawskiej Starówce, nie zdradził jednak jakie miejsce wybrała jego była partnerka.

Beata Tadla: dom w Warszawie czy na Śląsku?

Od dziewięciu miesięcy dziennikarka jest związana ze swoim nowym wybrankiem, Rafałem. Ucząc się na błędach gwiazda tym razem ostrożniej podchodzi do upubliczniania związku. Raczej stroni od podawania prywatnych informacji. Od czasu do czasu dodaje jedynie romantyczne zdjęcia.

O jej nowym partnerze wiadomo, że jest biznesmenem i prowadzi interesy na Śląsku. Odległość utrudnia im spędzenie ze sobą każdej chwili. Podobno Rafał zaproponował wspólne mieszkanie we Wrocławiu lub Opolu. Tak duża zmiana wpłynęłaby na plany i zobowiązania zawodowe Tadli, dlatego na razie nie opuszcza Warszawy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jak mieszka beata tadla
instagram.pl @beatatadla

Beata Tadla z nowym partnerem, Rafałem.