Jak mieszka Dorota Szelągowska? Dorotę Szelągowską znamy przede wszystkim z produkcji stacji TVN. Projektantka już od wielu lat dokonuje w polskich domach niesamowitych rewolucji, łącząc to, co praktyczne, z tym, co wygodne. A jak mieszka ona sama? 

Jak mieszka Dorota Szelągowska? Jej miejsce na ziemi znajduje się na Warmii. Wiele czasu i siły zajęło jej gruntowne odnowienie starego domu, który, jak sama przyznała, był „obrazem nędzy i rozpaczy”. Przyjrzyjmy się więc bliżej, co znajdziemy za jego drzwiami!

Jak mieszka Dorota Szelągowska?

Salon

Centralny punkt domu utrzymany jest w białoszarej kolorystyce. Książki, ułożone na półkach w sposób kolorystyczny, wspaniale kontrastują ze spokojną tonacją ścian i mebli. Patrząc na zamieszczone przez Szelągowską zdjęcia, z pewnością jest to pomieszczenie, w którym chce się odpoczywać! 

Sypialnia

Sypialnia projektantki jest urządzona w klasycznym, a wręcz surowym tonie. A to wszystko ze względu na widoczną na ścianie cegłę. Element ten jednak został przełamany stylowymi dodatkami, dzięki którym pokój jawi się jako pomieszczenie bardzo ciekawe i przytulne. 

Biuro

Miejsce przeznaczone do pracy to czysta klasyka. Jasne barwy, oprawione w ramki grafiki oraz klasyczny stół, sprawiają, że pomieszczenie absolutnie nie przytłacza, a praca w nim z pewnością jest przyjemnością 🙂

Miejsce do relaksu 

Jak mieszka Dorota Szelągowska? Projektantka zadbała również o to, by również poza domem znalazło się miejsce do odpoczynku. Powieszony na tarasie hamak to nie tylko możliwość przeczytania dobrej książki, czy krótkiej drzemki, ale również możliwość podziwiania cudownych widoków, które funduje Warmia. 

Wiele osób, które choć raz oglądało program Doroty Szelągowskiej, na pewno zastanawiało się, jak mieszka sama projektantka. Nam zaaranżowany przez projektantkę dom bardzo przypadł do gustu. Więcej zdjęć i inspiracji możecie odnaleźć na prywatnym instagramie Szelągowskiej. 

Jak mieszka Dorota Szelągowska? ZOBACZ ZDJĘCIA:

jak mieszka dorota szelągowska
instagram.com dotindotin

Dom Doroty Szelągowskiej znajduje się na Warmii. Gruntowny remont w 2014 roku sprawił, że budynek zapiera dech w piersiach. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułWyznanie Marysi: „Mężczyźni ode mnie uciekają. Zawsze podają TEN powód”
Następny artykułNa co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.