Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jak mieszka Justyna Żyła? Dom gwiazdy to luksusowa posiadłość
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 17.02.2019 14:12

Jak mieszka Justyna Żyła? Dom gwiazdy to luksusowa posiadłość

Justyna Żyła
fot. youtube.com @przeAmbitniPL

Jak mieszka Justyna Żyła? Wschodząca gwiazda polskiego show-biznesu ma doskonały gust! Dom Żyły to luksusowa posiadłość, którą urządziła w nowoczesnym stylu. Wystrój kosztował domowników mnóstwo pracy i pieniędzy!

Justyna Żyła to najgorętsze nazwisko nadchodzącego sezonu. Od zachwycającej sesji w magazynie Playboy, po własny kanał kulinarny na YouTube, aż po udział w kolejnych programach telewizyjnych: wszystko, czego się dotknie, przynosi sukces! To urodzona perfekcjonistka, zarówno w kwestii pracy, jak i innych aspektów życia. Wielką wagę przykłada do wyglądu swojego domu. Jak mieszka Justyna Żyła? Wybrała wyjątkowe miejsce.

Jak mieszka Justyna Żyła?

Jak informuje portal fakt.pl, Justyna Żyła mieszka w miejscowości Wisła Kopydło. Wartość pięknej posiadłości ma wynosić aż… jeden milion złotych! Rodzina gwiazdy ma z okien piękny widok na pobliską łąkę i las.

Żyła chętnie chwali się zdjęciami domu w mediach społecznościowych. Stąd wiemy, że preferuje nowoczesny styl, a najlepiej czuje się w otwartych przestrzeniach. We wnętrzu dominują białe ściany oraz jasne podłogi. Nie zabrakło także klimatycznego kominka, przy którym cała rodzina może wygrzewać się w chłodne dni. Kolorowe dodatki oraz liczne ozdoby dodają przytulności.

W jadalni znajduje się ogromny stół z licznymi krzesłami, przy którym w razie potrzeby bez trudu zmieszczą się nie tylko domownicy, ale i goście. Ze sposobu, w jaki była żona Piotra Żyły podaje posiłki, można wywnioskować bez trudu, że jest prawdziwą estetką, która wysoko ceni nie tylko smak potraw, ale także gustowny sposób podania. W domu znajdują się także liczne kanapy, na których gwiazda i jej dzieci mogą wspólnie spędzać czas, oglądając film albo rozmawiając.

Biel dominuje także w kuchni gwiazdy. Jest prawdziwą pasjonatką, która regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia kolejnych potraw. W gotowaniu chętnie pomaga jej urocza córeczka. Rodzina Justyny Żyły ma do dyspozycji bardzo duże podwórko. Niestety, kiedy przychodzi zima, muszą wkładać mnóstwo pracy i wysiłku w regularne odśnieżanie. Na szczęście zawsze może liczyć na pomoc swoich dzieci.

Jak podoba wam się dom Justyny Żyły? To prawdziwa willa, w dodatku z pięknym widokiem. Chętnie byśmy się z nią zamienili!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jak mieszka justyna żyła

Jak mieszka Justyna Żyła? Ma nowoczesny i stylowy dom.

jak mieszka justyna żyła

Dzieci Justyny Żyły dzielnie pomagają mamie w odśnieżaniu podwórka.

jak mieszka justyna żyła

W domu Justyny Żyły dominuje biel i inne jasne barwy.

jak mieszka justyna żyła

Justyna Żyła przykłada wielką wagę do sposobu podania posiłku.

jak mieszka justyna żyła

Liczne kolorowe dodatki i ozdoby sprawiają, że dom nabiera przytulnego charakteru.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dzieci Natalii Kukulskiej bardzo wyrosły. Córka jest piękna, a syn przystojny
  2. Dzień Kota 2019. 10 najpiękniejszych zdjęć kotów
  3. Anna Mucha blondynką? Aktorka przeszła spektakularną metamorfozę
  4. Katarzyna Dowbor pokazała swoją 85-letnią mamę. Wygląda jak milion dolarów

źródła: fakt.pl, pomponik.pl