Jak mieszka Majka Jeżowska? Dom piosenkarki jest bardzo nowoczesny oraz wyrafinowany. Gwiazda z wielką pieczołowitością dobierała wszystkie detale. Nie zawsze mieszkała w tak minimalistycznym wnętrzu. W przeszłości była pasjonatką zupełnie innych rozwiązań. Co się stało?

Na scenie jest jedną z najbardziej oryginalnych i barwnych polskich artystek, a prywatnie? Nie uwierzycie, jak mieszka Majka Jeżowska. Dom gwiazdy przypomina galerię sztuki nowoczesnej. Wyjawia, czym się kierowała, wyszukując dodatki i kto naprawdę rządzi w jej apartamencie. Zawsze wybierała do mieszkania wyłącznie wyjątkowe miejsca. Co najciekawsze, w przeszłości preferowała zupełnie inne kolory i dodatki. Dlaczego zdecydowała się na tak radykalną zmianę?

Jak mieszka Majka Jeżowska? Dom piosenkarki jest niezwykły

Jak podaje portal weranda.pl, Majka Jeżowska mieszka w warszawskim apartamencie, który kupiła wiele lat temu. Na początku piosenkarka planowała, że lokum będzie jej inwestycją. Ostatecznie zdecydowała, że woli się tam przenieść na stałe. 

Jak mieszka Majka Jeżowska? Dom gwiazdy został urządzony nowocześnie i minimalistycznie. We wnętrzu dominują szarości i czernie, a jedynym kolorowym elementem wystroju jest intensywnie czerwony dywan oraz kuchenne blaty w podobnym odcieniu. Wśród mebli wyróżnia się komoda wykonana ze stali, czarny fortepian oraz fotele projektu Marthy Stewart. W całym domu znajdziemy pełno przedmiotów i sprzętów wykonanych ze szkła oraz metalu.

– Tym razem poszłam w nowoczesny klimat – dużo szkła, metalu, czerni. Skończył się czas kolorów i przepychu, nadeszła era prostoty i oszczędnych barw. Zaczęłam lubić beton, szarości, czernie – wyjaśniła Majka Jeżowska w rozmowie z portalem weranda.pl

Majka Jeżowska zdecydowała się także na nietypową łazienkę. Znajduje się tak ogromny prysznic z deszczownicą, z którego czasem korzystają tancerki z ekipy piosenkarki. 

Gdzie mieszkała Majka Jeżowska?

Majka Jeżowska mieszkała w przeszłości w Stanach Zjednoczonych. Gwiazda kupiła stary amerykański dom z lat 20. XX wieku. To był początek jej zainteresowania architekturą i wystrojem wnętrz. Włożyła wiele serca i pieniędzy w remont oraz wystrój.

Jednak los chciał, że piosenkarka zakochała się w innym mężczyźnie i wróciła do Polski. Zamieszkała w mieszkaniu na Ursynowie, które udekorowała z ogromnym przepychem. Zamówiła meble w stylu kolonialnym i obszerne kolorowe kanapy, wszędzie poustawiała pamiątki z licznych podróży, a w łazience na ścianach umieściła malunki z dżunglą. Jednak za każdym razem dbała o to, żeby w środku dobrze czuły się jej liczne koty, które towarzyszyły Jeżowskiej na wszystkich etapach życia.

Spodziewaliście się, jak mieszka Majka Jeżowska? Dom piosenkarki musi robić naprawdę niesamowite wrażenie na gościach!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jak mieszka majka jeżowska dom
fot. instagram.com @majka_jezowska_

Jak mieszka Majka Jeżowska? Dom piosenkarki wygląda naprawdę imponująco. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMonika Mrozowska w Playboyu! Jedna z najodważniejszych sesji w historii
Następny artykułBarbara Kurdej-Szatan w czerwonej stylizacji zachwyciła wszystkich. Fani: „Jest ogień”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.