Justyna Steczkowska jest niezwykle pewną siebie kobietą. Przejawia się to nie tylko w jej mocnym jak dzwon wokalu, ale również odważnych, podkreślających jej wdzięki kreacjach. Właśnie pochwaliła się zdjęciami, które rozpaliły cały internet. 

Wokalistka już wcześniej wielokrotnie wstawiała do mediów społecznościowych podobne fotografie. Nieraz musiała się przez to mierzyć z krytyką, do której w pewnym momencie odniosła się w mocnym oświadczeniu.

Justyna Steczkowska w odważnej stylizacji

Justyna Steczkowska wcale nie chciała się tylko pochwalić swoją figurą, bo opublikowane przez nią zdjęcia jednocześnie promują jej najnowszy singiel. Kawałek pod tytułem „Poza ramą” będzie miał premierę już 4 listopada. Wokalistka odsłoniła więc kulisy jego powstawania.

Na fotkach widać profesjonalny plan zdjęciowy, ale przede wszystkim także wystylizowaną piosenkarkę. Na jednym ze zdjęć ma na sobie zmysłowe body, odsłaniające jej zgrabne nogi i kozaki w zeberkę. Nie ma wątpliwości, że wielu osobom taka wersja artystki mogła się bardzo spodobać. Widać to po sekcji komentarzy.

– Co za seksowna kobieta! I te nogi — zachwyca się jeden z fanów.

– Ależ Pani ma figurę — wtóruje kolejny wielbiciel.

Jak można na wieczór takie zdjęcie wstawiać? Przecież to oglądają rówieśnice, jak można tak nieziemsko wyglądać? – ironizuje inna z fanek.

Justyna Steczkowska odpowiada na krytykę

Choć komentarze pod tymi fotografiami są jednoznacznie pozytywne, nie zawsze tak było. Najbardziej oberwało jej się od internautów, gdy publikowała zdjęcia promujące jej singiel nagrany wraz z synem, Leonem Myszkowskim, który jest dj-em. Na nich również emanowała seksapilem. Według wielu krytyków nie powinna, bo przecież stała koło swojego dziecka. Ten jest już jednak dorosłym mężczyzną, a jego mama nie zachowywała się nieobyczajnie i zakrywała wszystko, co powinna.

Zamieszanie wokół tych zdjęć bardzo ją zirytowało, dlatego zdecydowała się w kolejnym poście na wystosowanie manifestu kobiecości. Pisała wówczas, że według niej panie, niezależnie od tego ile mają dzieci i lat, nie powinny zapominać o swoich wdziękach i atutach. Nie ma powodu, by w pewnym momencie życia po prostu przestawały być kobietami.

Czy jeśli już jesteśmy rodzicami, powinniśmy zapomnieć o sobie? dopytywała retorycznie wokalistka w swoim wpisie.

Zobacz post:

Justyna Steczkowska
instagram.com/justynasteczkowska

Justyna Steczkowska
instagram.com/justynasteczkowska
Justyna Steczkowska
instagram.com/justynasteczkowska
Justyna Steczkowska
instagram.com/justynasteczkowska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Michał Wiśniewski wzruszył się, gdy zobaczył, co zrobiła dla niego Doda. Fani są zachwyceni tajemniczą paczką

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl