Lelum.pl

Fot.pexels.com

Jak poderwać chłopaka? 25 sposobów, by zdobyć jego serce

4 Września 2019

Autor tekstu:

Adrianna Elbe

Jak poderwać chłopaka? Wiele kobiet wychodzi z założenia, iż nie wypada im zagadywać do chłopaka, zaproponować spotkanie, czy też napisać do niego na Facebooku. Dlaczego? Czasy się zmieniają, a dziewczyna, która jako pierwsza wychodzi z propozycją, bardzo często uznawana jest właśnie za osobę odważną. Czasem warto jest wziąć sprawy w swoje ręce, zamiast czekać w nieskończoność.

Jak poderwać chłopaka? Wiele kobiet wychodzi z założenia, iż nie wypada im zagadywać do chłopaka, zaproponować spotkanie, czy też napisać do niego na Facebooku. Dlaczego? Czasy się zmieniają, a dziewczyna, która jako pierwsza wychodzi z propozycją, bardzo często uznawana jest właśnie za osobę odważną. Czasem warto jest wziąć sprawy w swoje ręce, zamiast czekać w nieskończoność.

Jak poderwać chłopaka? Wbrew pozorom, nie jest to wcale trudna sprawa. Wystarczy odrobina pewności siebie, umiejętność rozpoczynania rozmowy i pozytywne nastawienie. Spokojnie, wszystkie te cechy można w sobie wyrobić. Ważne jest, by nie zrażać się zbyt szybko, gdy spotkamy się z brakiem zainteresowania, czy też odrzuceniem. Czy można poderwać chłopaka? Jak najbardziej! Przedstawiamy Wam 25 sprawdzonych sposobów, dzięki którym zainteresujecie sobą swój obiekt westchnień.

Jak poderwać chłopaka przez internet?

Internet to bardzo komfortowa przestrzeń, pozwalająca nie tylko na utrzymywanie istniejących już znajomości, ale również zawieranie nowych. Dzięki niemu komunikacja stała się znacznie łatwiejsza. Właściwie nie musimy wychodzić z domu, by odbyć z kimś rozmowę, podzielić się zdjęciami lub zabawnymi filmikami.

1. Skorzystaj z technologii

Dostęp do sieci posiada właściwie każdy. Telefony, tablety i komputery to źródło niezliczonych możliwości. Zdjęcia, które publikujemy na portalach społecznościowych pokazują naszym znajomym, co się dzieje u nas w danym momencie, jak wyglądamy i czym się interesujemy. To wspaniała baza do wzbudzenia zainteresowania w chłopaku, który nam się podoba.

2. Jak poderwać chłopaka na fb?

Jak poderwać chłopaka na fb? Facebook to nie tylko komunikator, ale swego rodzaju portfolio każdego z użytkowników. Ludzie coraz chętniej dzielą się swoimi przemyśleniami, udostępniają muzykę, komentują i udostępniają posty. Dzięki temu możemy poznać preferencje danej osoby, niekoniecznie odbywając z nią wielogodzinne rozmowy. Jak poderwać chłopaka?

Pierwszym krokiem do zrealizowania swojego celu jest umiejętne wykreowanie i prowadzenie swojego profilu. Niewielu chłopaków zainteresuje się dziewczyną, która jest wulgarna, nie szanuje innych, czy też bywa zbyt wyzywająca.

3. Bądź sobą

Kluczem do nawiązania głębszej znajomości jest bycie sobą, lecz nie powinno to wykraczać poza pewne granice. Mężczyźni interesują się Nie są zbyt natarczywe, nie biorą udziału w bezsensownych kłótniach (o które w internecie bardzo łatwo) oraz zachowują pewną dozę tajemniczości. Pamiętaj, że w sieci nic nie ginie.

4.Jak zwrócić jego uwagę?

To, co udostępniasz i to, czym dzielisz się z innymi ludźmi, bardzo łatwo jest zweryfikować. Staraj się więc nie popełniać błędów, których za jakiś czas będziesz się wstydzić. Publikuj takie rzeczy, które wskazują na Twoje pasje, odzwierciedlają Twoją osobowość, potęgując w innych zainteresowanie.

5. Mężczyźni z reguły są wzrokowcami

To właśnie na zdjęcia zwracają największą uwagę. Oczywiście, pewnie przeczytają wpisy, które widnieją na Twojej tablicy, lecz gwarantujemy- na samym początku ich wzrok przykuje Twoje zdjęcie. Ważne więc, byś pokazała się na nim z jak najlepszej strony, jednak bez zbędnej przesady.

6. Jak poderwać chłopaka na fb?

Unikaj ciężkiego makijażu , zbyt kusych ubrań i powszechnie znanego „dzióbka”. Takie zdjęcia z pewnością wzbudzą zainteresowanie, ale prawdopodobnie w negatywny sposób. Możesz stać się również obiektem żartów i szyderstw. Ponadto, wcale nie będziesz wyróżniała się na tle innych kobiet, które do zdjęć stosują wyżej wymienione zabiegi.

7. Jak poderwać chłopaka który nie zwraca na mnie uwagi?

Stawiaj na uśmiech i naturalność. Selfie, czy też zdjęcia z przyjaciółmi, na których widniejesz, to możliwość pokazania swojego towarzyskiego i z pewnością ciekawego oblicza. Również opisy do fotografii mogą dotyczyć piosenek, które uwielbiasz, a także cytatów, które odzwierciedlają Twoje życiowe dewizy. Jeśli chłopak utożsamia się z tym, co publikujesz, jest to dla niego interesujące, bardzo możliwe, że to on wykona pierwszy ruch 🙂

8. Jak poderwać chłopaka przez messengera?

To wcale nie musi być trudne! Sprawdzonym sposobem na dokonanie tego mogą być swego rodzaju „podchody”. W tym przypadku nie zaczynasz rozmowy od słów, które od razu wskażą jak bardzo jesteś tą osobą zainteresowana. Wielu mężczyzn może speszyć takie wyznanie. Postaraj się, by zainicjowana przez Ciebie rozmowa była naturalna. Jeśli masz z nim zajęcia w szkole, czy na studiach- poproś o notatki z ostatnich zajęć, zapytaj o to, jak sobie poradził z projektem. Stawiając konkretne pytanie, doprowadzasz do sytuacji, w której rozmówca czuje się zobowiązany do odpowiedzi.

Gdy rozmowa wskoczy na odpowiednie tory, w sposób bardzo płynny możesz przejść do innego tematu. Zapytaj o jego zainteresowania, gust muzyczny, czy też wspomnij o wspólnych znajomych. Chłopak, do którego skierujesz pytania, z pewnością poczuje się doceniony i będzie zdumiony faktem, że chcesz się czegoś o nim dowiedzieć.

9. Nie bądź gadułą!

Jednym z błędów, popełnianych w trakcie rozmowy, dotyczy zbyt długich i męczących opowieści na temat wyłącznie własnej osoby. Odnosi się to nie tylko rozmów internetowych, ale także tych, które mają miejsce na żywo. Jak poderwać chłopaka?Nawet jeśli nie jesteś fanką piłki nożnej, okaż temu tematowi zainteresowanie. Wielu osobom imponuje taka postawa. Rozmowy przez messengera mają tę zaletę, iż wielu informacji można dowiadywać się na bieżąco. Jeśli rozmowa dotyczy kwestii, w których nie jesteś znawcą, możesz spróbować posiłkowania się przeglądarkami, które odpowiedzą na wiele pytań i rozwieją wątpliwości.

10. Jak poderwać chłopaka na snapie?

Snapchat to bardzo popularny wynalazek ostatnich lat. Pozwala na dzielenie się wieloma zdjęciami. Jego zaletą, choć może w wielu przypadkach również i wadą, jest fakt, iż wspomniane fotografie znikają po wyznaczonym przez Nas czasie. Nie doprowadza to do sytuacji, gdy zdjęcia widnieją w internecie przez długi czas, jak to jest w przypadku Facebooka. Jest to więc kolejna aplikacja, dzięki której można wzbudzić zainteresowanie swoją osobą, używając zdjęć i krótkich komunikatów. Jak poderwać chłopaka? Gdy już posiadasz jego snapchatową nazwę, możesz zacząć działać.

11. Postaw na ciekawe zdjęcia!

Wrzucaj zdjęcia, które będą definicją Twojej osoby. Nie skupiaj się wyłącznie na samej sobie i swoim wyglądzie. Wielu mężczyzn po pewnym czasie ignoruje kobiety, widząc, że to właśnie swojej zewnętrznej otoczce poświęcają najwięcej czasu. Postaw na swoje pasje- może sport? Koncerty? Teatr? Niech zobaczy, że masz pewne zainteresowania, którymi możesz się pochwalić. To nie musi być coś niesamowitego. Zwykłe zdjęcie z porannego spaceru, czy biegania, sprawi, że w jego oczach będziesz atrakcyjniejsza i godna uwagi.

Jak poderwać chłopaka, którego nie znam?

Sprawa delikatnie komplikuje się w sytuacji, gdy jesteś dla niego obcą osobą, lub kojarzycie się wyłącznie z widzenia. Z jednej strony jest to minus- wzbudzenie zainteresowania drugiej osoby może być trudne, w przypadku, gdy nie ma się z nią żadnej wspólnej historii, przeszłości nawet na gruncie zwykłych znajomych. Z drugiej jednak strony- chłopak, będący obiektem Twoich westchnień, wie o Tobie niewiele lub też nie wie nic. Daje to bardzo szerokie spektrum możliwości i szans. Dzięki temu masz okazję do przedstawienia siebie ze strony, która nie została wcześniej splamiona plotkami rozpowszechnionymi przez inne osoby.

12. Jak poderwać chłopaka, który mnie nie zna?

Jeśli wcześniej nie miałaś możliwości rozmowy z danym chłopakiem, ponieważ właśnie spostrzegłaś go na ulicy, a serce od razu szybciej Ci zabiło- zaryzykuj! Jak poderwać chłopaka? Podejdź do niego (oczywiście z uśmiechem na twarzy), zapytaj o godzinę, czy też o drogę. Możesz również stworzyć tło do całej rozmowy, wspominając, że uciekł Ci autobus, zupełnie się zgubiłaś i nie wiesz w którą stronę się kierować. Mężczyźni lubią czuć się potrzebni.

Jeśli dasz im możliwość wykazania się i zastosowania swoich umiejętności, od razu poczują się pewniej. Ważne, byś zachowywała się przy tym naturalnie, dodając zabawne anegdotki, które przełamią barierę, dystansującą Was na ten moment.

13. Jak poderwać chłopaka którego znam z widzenia?

Jeśli kojarzysz go z widzenia, bardzo prawdopodobne, że on również kojarzy Ciebie. To samo w sobie tworzy bardzo dobry fundament ewentualnej rozmowy. Nie powinnaś udawać, że jego widok w tym miejscu (np. przystanek) jest dla Ciebie zupełnie obcy. Nie będzie to brzmiało przekonująco.

14. Jak poderwać chłopaka? Poproś o jego numer!

Jeśli mieszkacie blisko siebie i każdego ranka czekacie na ten sam autobus, możesz do niego podejść, żartobliwie narzekając na to, że wspomniany autobus ciągle się spóźnia. Zapytaj czy też ma podobne odczucia. Jeśli odpowie twierdząco, odnieś się do tego, gdzie jedzie. Szkoła? Praca? Jego odpowiedź na to pytanie to świetne pole do naturalnie przebiegającej rozmowy. Gdy już rozejdziecie się w dwie różne strony, poproś go o jego numer. Powiedz, że chętnie byś znowu z nim wspólnie ponarzekała na autobus, czy też usiadła przy kawie, by bliżej się poznać.

15. Jak poderwać chłopaka, który mi się podoba?

Pierwsza rozmowa z mężczyzną, którego kojarzysz wyłącznie z widzenia, wiele weryfikuje. Często Nasze wyobrażenia na temat danej osoby są wyolbrzymione. W swojej głowie tworzymy jej portret, który zwyczajny „small talk” może diametralnie zmienić. Okazuje się, że chłopak nie odznacza się poczuciem humoru, jest bezczelny, zbyt pewny siebie i wcale nie mamy ochoty na rozwinięcie znajomości.

Jak to mówią- „strach ma wielkie oczy”, a gdy już zdecydujemy się wykonać ten pierwszy krok, na wiele pytań pojawiają się odpowiedzi. Jeśli poczujesz się zawiedziona postawą lub osobowością „nieznajomego”, nie załamuj się i nie traktuj tego jako złą wróżbę. To świadczy tylko o fakcie, że mierzysz wysoko i świadoma swoich zalet, poszukujesz wartościowej znajomości. Tak trzymaj!

16. Jak poderwać chłopaka, z którym nie gadam?

Z pewnością wiele dziewczyn, które decydują się na zainicjowanie pierwszej rozmowy, próbują się do niej na swój sposób przygotować. Układają sobie w głowie zdania, które mogłyby wypowiedzieć, wyobrażają sobie cały dialog, gubiąc się w natłoku myśli i finalnie stresując się jeszcze bardziej. Stawiaj na naturalność i spontaniczność. Najlepsze rozmowy to te, którym towarzyszą adekwatne emocje i niewymuszone reakcje.

Jak poderwać chłopaka z klasy?

Szkoła to miejsce, w którym nawiązujemy znajomości, a codzienne widywanie się sprzyja ich podtrzymywaniu. Są to także pierwsze miłostki, które po wielu latach wspomina się z uśmiechem na twarzy. Dla wielu dziewczyn, których obiekt zainteresowań jest w wieku szkolnym, przedstawiamy kilka porad, które pozwolą w rozwinięciu takiej znajomości.

17. Jak poderwać chłopaka w szkole podstawowej?

Chłopcy w wieku szkolnym odznaczają się kilkoma charakterystycznymi cechami. Zazwyczaj nie myślą oni jeszcze o płci przeciwnej na poważnie. Wolą trzymać się z kolegami, spędzając z nimi czas na przerwach, czy też po szkole. Dziewczyny traktują z dużą rezerwą, nie poświęcając im zbyt dużo uwagi. Jeśli jednak polubiłaś jednego z nich bardziej niż innych chłopców w klasie, możesz się odważyć i wzbogacić taką znajomość.

18. Jak poderwać chłopaka w szkole na przerwie?

Bazując na wspomnianych wcześniej informacjach, każdy chłopak w wieku szkolnym cechuje się ogromnymi zasobami energii. I to właśnie przerwy są tym momentem, kiedy po nużącej lekcji, mogą pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Biegają, grają w piłkę, wygłupiają się. Dla wielu dziewczyn jest to niezrozumiałe- po co się męczyć, skoro można spędzić ten czas na rozmowę z koleżankami? Niestety, chłopców to raczej nie przekona. Jeśli jednak bardzo Ci zależy na tym konkretnym znajomym z klasy, bądź tolerancyjna. Nie zrażaj się jego postawą i typowo chłopięcymi zachowaniami.

19. Jak poderwać chłopaka? Poznaj go!

Postaraj się zrozumieć, że jest to dla niego najprzyjemniejsza forma spędzania wolnego czasu. Zamiast tego możesz spróbować się przyłączyć. Jeśli zobaczysz, że wraz ze swoimi najlepszymi kolegami ścigają się na boisku, czy też grają na telefonie, spróbuj się przyłączyć. Nie musisz od razu czynnie brać udziału w takiej aktywności. Wystarczy, że pokażesz zainteresowanie tym, co na dany moment robią. Możesz zapytać o to, na czym konkretnie gra polega, jaka jest nagroda dla zwycięzcy itd. Możliwości jest mnóstwo.

20. Jak poderwać chłopaka w wieku 11 lat?

Poznaj jego najlepszych przyjaciół. W wieku 11 lat każdy ma swoje grono znajomych, z którymi najbardziej lubi przebywać. Mogą to być koledzy z tej samej klasy, z klasy równoległej, czy też z podwórka. Jeśli ich kojarzysz, porozmawiaj z nimi. Spróbuj ich poznać i daj im poznać siebie. Z pewnością Cię polubią i wspomną „temu jedynemu”, że jesteś bardzo fajna i również powinien Cię bliżej poznać.

Ponadto, następnym razem, gdy będzie się z nimi umawiał po szkole, być może weźmie pod uwagę również Ciebie, wiedząc, że dogadujesz się z jego kolegami. Dzięki temu poznasz go bliżej i będziecie mieli możliwość spędzenia czasu również po szkole.

21. Jak poderwać chłopaka z gimnazjum?

Poznaj jego pasje. W takim wieku wielu chłopców zaczyna precyzować swoje hobby i zainteresowania. Często od razu po lekcjach biegną na dodatkowe zajęcia. To może być piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kółka naukowe. Powinnaś to uszanować i docenić. Chłopak, który chce się rozwijać, z pewnością jest bardzo wartościowy. Wymaga to przecież od niego poświęcenia i rezygnacji z wolnego czasu. Jeśli już się dowiesz o tym, co go naprawdę interesuje, odnieś się do tego w rozmowie. Zapytaj o to, co najbardziej lubi w swojej pasji, czy wiąże z nią swoją przyszłość itp.

22. Jak poderwać chłopaka, który ma 12 lat? Jak poderwać chłopaka, który ma 13 lat?

Przełam swoją nieśmiałość i sama spróbuj zainicjować rozmowę. Jeśli chodzicie razem do klasy, odnieś się do tematyki związanej z konkretnymi zajęciami. Możesz go zapytać o jego wrażenia na temat danego przedmiotu, dowiedzieć się jak poradził sobie z pracą domową, a także poprosić go o pomoc z przedmiotem, który stanowi dla Ciebie trudność. Będzie to swego rodzaju test. Jeśli on również za Tobą przepada, z pewnością Ci nie odmówi. Wręcz przeciwnie, ucieszy się, iż wyszłaś z konkretną propozycją, tym samym delikatnie go wyręczając 🙂 Wbrew pozorom, chłopcy również bywają nieśmiali i bardzo szybko się peszą.

Jak poderwać chłopaka, który mnie nie lubi?

Wiele znajomości zaczyna się w niefortunny sposób. Wbrew pozorom, zrobienie dobrego pierwszego wrażenia wcale nie jest łatwą kwestią. Bywa, że warunki, w których poznajemy drugą osobę są niesprzyjające, ktoś wcześniej wspomniał o Nas kilka nieprzychylnych słów, drogą przypadku zrodziła się plotka, która stawia Naszą osobę w złym świetle. A czasami- jak to często bywa- zestresowani nową znajomością, mówimy rzeczy, których nie przemyślimy, przyćmiewając tym faktyczny obraz naszej osoby. Tego typu sytuacje sprawiają, że załamujemy ręce, myśląc, że nie mamy już szans na zmianę swojego wizerunku. Nie załamujmy rąk, na to również znajdą się sposoby.

23. Jak poderwać chłopaka, który mnie nie lubi?

Seria niefortunnych dla Nas zdarzeń doprowadziła do tego, że obiekt naszych westchnień nie przejawia sympatii w stosunku do naszej osoby. I co teraz? Jak poderwać chłopaka? Skoro stare powiedzenie mówi, że „każdy zasługuje na drugą szansę”- Ty zasługujesz na nią przede wszystkim. Nie załamuj rąk. Wyjdź z założenia, że faktycznie, może nie zrobiłaś najlepszego pierwszego wrażenia, ale nie jest to koniec świata. Przypomnij sobie, ile osób Ty poznałaś i stwierdziłaś, że chyba ich nie polubisz, a z biegiem czasu sytuacja diametralnie się zmieniła? Na pewno wiele.

Daj mu trochę czasu

Jeśli chłopak faktycznie Ci się podoba, pozwól na to, by Cię poznał i zmienił o Tobie zdanie. Być może wnioski na temat Twojej osoby wyciągnął zbyt pochopnie. Bądź więc cierpliwa i pamiętaj, że nawet jeśli sytuacja się nie zmieni- to on nie był Ciebie wart i tylko sam na tym stracił. Jeśli jednak nie chcesz czekać i wolisz działać, unieś głowę wysoko i nie zrażaj się tym, co on myśli o Tobie na dany moment. Tym bardziej, jeśli bazował na nieprawdziwych informacjach i historiach, które nie są zgodne z prawdą. Pozwól mu się poznać. Na podstawie swoich relacji ze znajomymi, możesz mu pokazać, że jesteś osobą towarzyską, ludzie Cię lubią i chcą z Tobą przebywać. Takie obserwacje z pewnością dadzą mu do zrozumienia, że mógł się co do Ciebie mylić.

24. Jak poderwać chłopaka który mnie nie kocha?

Tego typu sytuacja jest znacznie bardziej skomplikowana. Nie da się bowiem nikogo zmusić do kochania. Jeśli mimo Twoich starań, zabiegania o niego i próby nawiązania głębszej relacji, on ciągle Cię ignoruje i daje sygnały, które wskazują na to, że nie jest zainteresowany- odpuść. Dlaczego powinnaś odpuścić? Angażowanie się w relację, która z założenia skazana jest na niepowodzenie, jest tylko marnotrawstwem czasu i nerwów. Ponadto, ucierpieć może na tym Twoje mniemanie na temat własnej osoby.

Poczucie odrzucenia potęguje szereg nieprzychylnych dla samej siebie emocji. Począwszy od szukania w sobie winy, projektowania alternatywnych scenariuszów, dzięki którym sytuacja mogłaby się potoczyć inaczej itd. Pamiętaj, że przeszłość należy zostawiać za sobą. Jeśli nie wyszło, nie rozpamiętuj tego przez długi czas. Problem wcale nie musi leżeć w Tobie, a wręcz przeciwnie. Może to właśnie on ma problem z zaangażowaniem się w poważniejszą relację i nie chce Cię ranić, dlatego postanowił odpuścić. Musisz siebie cenić i nie pozwolić na to, by brak zainteresowania ze strony drugiej osoby miało diametralny wpływ na Twoją samoocenę.

Jak poderwać chłopaka, który jest zakochany w innej?

Wiele kobiet traktuje zajętego mężczyznę jako świętość, której nie można ruszać. Jest w tym bardzo dużo racji. Skoro osoby łączą się w związki i trwają w nich długo, najwyraźniej jest im razem dobrze i nie należy tego psuć. Nie da się bowiem zbudować szczęścia na czyimś nieszczęściu. Próby „wchodzenia” w czyjąś relację z zamiarem zniszczenia jej, bardzo ujmują na kobiecości. Dla niektórych wydają się wręcz obrzydliwe. I choć „zakazany owoc kusi najbardziej”, w przypadku zajętych osób, absolutnie nie powinien być wymówką. Co innego, gdy Nasze uczucia skierowane są w stronę osoby zajętej, ale wyraźnie nieszczęśliwej. Co to właściwie znaczy i jak się do tego ustosunkować?

25. Jak poderwać chłopaka który kocha inną?

Jeśli Twoje przypuszczenia, że chłopak, którym jesteś wyraźnie zauroczona, męczy się w swoim obecnym związku, mogą okazać się prawdą, dobrze zweryfikuj tę kwestię. Każda para przeżywa te lepsze, jak i te gorsze momenty. Stwierdzenie na podstawie jednej sytuacji, iż chłopak nie jest w swoim związku doceniany, obecna partnerka na niego nie zasługuje, a on sam pewnie ma dosyć, jest bardzo dużym błędem. Ingerując w taką relację, bardzo łatwo można dokonać zniszczeń, przez które inne osoby będą cierpiały.

Jak poderwać chłopaka, który ma dziewczynę?

Jeśli faktycznie jesteś nim bardzo zainteresowana, a jednocześnie nie jesteś pewna jego obecnego związku- porozmawiaj z osobami, z którym pozostaje w dosyć bliskiej relacji. Być może jego najlepszy przyjaciel, siostra lub brat, będą wiedzieli jak wygląda sprawa i doradzą Ci w obecnej sytuacji. Pamiętaj, by być ostrożnym. Nie możesz obwieszczać wszystkim wokół, że bardzo podoba Ci się mężczyzna, który prawdopodobnie zakochany jest w kimś innym. Inne osoby od razu się do Ciebie zdystansują, oceniając Cię i szufladkując. Najlepszym wyjściem byłaby oczywiście rozmowa z samym zainteresowanym.

Jeżeli czujesz, że możesz sobie pozwolić na odbycie z nim tak poważnej rozmowy, zrób to, nie bazując na informacjach z trzeciej ręki, które mogą okazać się mylne. Jak taką rozmowę odbyć? Nie wytaczaj najcięższego działa. Temat jest na tyle delikatny, że musisz do niego podejść w sposób przemyślany, tak, by nikogo nie skrzywdzić. Jeśli okaże się, że Twoje przypuszczenia się potwierdziły- jego obecna relacja z dziewczyną właściwie nie ma sensu, jest męcząca i daleko jej do zdrowego związku, możesz podjąć pewne ryzyko i spróbować go poderwać. Pamiętaj, że na taki krok możesz się zdecydować dopiero wtedy, gdy on wyjaśni ze swoją obecną partnerką powyższe kwestie, a jego status zacznie figurować pod hasłem „wolny”.

Jak poderwać chłopaka- teksty

Jak poderwać chłopaka? Mężczyźni, wbrew pozorom, wcale nie są tak skomplikowani, jak często kobietom się wydaje. Tak jak płeć żeńska, lubią oni czuć się adorowani, potrzebni i docenieni. Przedstawiamy Wam zestawienie najciekawszych tekstów, dzięki którym zwiększycie swoje szanse na skuteczne poderwanie obiektu swoich zainteresowań.

Zwróć uwagę na wysportowaną sylwetkę

„Wydaje mi się, że sporo trenujesz”. Nic tak nie działa na mężczyzn, jak podniesienie ich samooceny. Możesz tego dokonać, odnosząc się do jego zadbanej i wysportowanej sylwetki. Jest to także dobry patent na rozpoczęcie rozmowy, bowiem w odpowiedzi na tego typu słowa, mężczyzna na pewno będzie chciał się prędko do nich ustosunkować, zapewne chwaląc się swoimi dokonaniami. Wprawdzie nie każda kobieta lubi o tym słuchać, ale warto się chwilę „pomęczyć” 🙂

„Bardzo dobrze wyglądasz w tej koszuli”. Z pewnością niewielu mężczyzn się do tego otwarcie przyzna, ale komplementy dotyczące ich wyglądu i ubioru są dla nich bardzo znaczące i, co więcej, działają. Sprawiają, że mężczyzna czuje się ze sobą lepiej, a także przełamują pewną barierę i przeświadczenie, że prawie komplementów mężczyzną jest nie na miejscu. Wręcz przeciwnie! Taka otwartość da mu do zrozumienia, że jesteś osobą otwartą, pewną siebie i nie wstydzącą się komplementowania płci przeciwnej.

Doceń jego emocjonalność

„To fajnie, że jesteś wrażliwy”. Dla wielu osób wrażliwość w męskim wydaniu jest powodem do kpin. No bo jak- mężczyzna, który pozwala sobie na chwile emocjonalnych słabości? Mężczyzna, który współczuje, jest empatyczny i myśli również o innych? Coś musi być z nim nie tak. Nie wiemy do końca skąd wzięło się takie przeświadczenie i dlaczego tak często można się z nim jeszcze spotkać, ale absolutnie nie podzielamy tego stereotypu.

Wrażliwość powinna być wręcz utożsamiana z mężczyzną inteligentnym, uczuciowym i silnym. Trzeba bowiem dużej odwagi, by być dumnym z tej cechy. Jak poderwać chłopaka? Powiedzenie mężczyźnie , który nas sobą zauroczył, że cenimy w nim właśnie ten aspekt, da mu do zrozumienia, że traktujemy go poważnie i widzimy w nim więcej, niż tylko przystojna twarz i „typowo samcze” cechy.

Często męski urok i aura, jaką wokół siebie roztaczają, doprowadzają do tego, że łatwo tracimy dla nich głowę. My, kobiety, będące często bardzo emocjonalne i spontaniczne, nie potrafimy się oprzeć płci przeciwnej. Nie jest to bynajmniej powód do wstydu. Tak samo jak przejęcie inicjatywy i brak obaw przed niepowodzeniem to podejście, którymi cechują się bardzo odważne kobiety.

Nie każda z Nas jest bowiem w stanie wziąć sprawy w swoje ręce i zainicjować sytuacje, które często kojarzą się wyłącznie z męskimi działaniami. Niezależnie od stereotypów i utartych schematów, każda z Nas może poderwać chłopaka. Dla wielu z nich z pewnością będzie to niemałe zaskoczenie, ale też powód do tego, by wzbudzić w nich słuszny podziw.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jak poderwać chłopaka?

Czasem, gdy na kimś naprawdę Nam zależy, trzeba pokonać lęk i przejąć inicjatywę.

Jak poderwać chłopaka?

Rozmowa na temat wspólnych pasji może okazać się wspaniałym fundamentem do rozwinięcia znajomości.

Jak poderwać chłopaka?

Mężczyźni- podobnie jak kobiety- lubią być komplementowani. Pochlebne słowa mogą dotyczyć zarówno wysportowanej sylwetki, jak i oryginalnego stylu.

Jak poderwać chłopaka?

Mężczyzna, który poświęca czas na rozwijanie swojego hobby, jest świetnym kompanem do rozmowy. Zainteresuj się tym, co lubi!

Jak poderwać chłopaka?

Podryw podrywem, ale to właśnie naturalnością i szerokim uśmiechem można zdobyć serce każdego mężczyzny.

ZOBACZ TEŻ:

Tagi:

Podobne artykuły

Samo Życie

Panna młoda popełniła wielki błąd tuż przed przysięgą. Jej zachowanie zarejestrowała kamera
Czytaj więcej >

Samo Życie

Promocja na hasło "szczęść Boże". Parafianie dostali nietypowe ogłoszenie, ksiądz promuje biznes
Czytaj więcej >

Samo Życie

Ich dom nęka zły duch, przechodzi ludzkie pojęcie, co przeżyła rodzina spod Działdowa. Ksiądz kazał im uciekać
Czytaj więcej >

Samo Życie

Co czujemy na chwilę przed śmiercią? Najnowsze badania dały zaskakujący wynik, mało kto się spodziewa
Czytaj więcej >

Samo Życie

Znalazła to w rzeczach partnera i wpadła w panikę. Obca kobieta zostawiła jej "wskazówkę"
Czytaj więcej >

Samo Życie

Buty Puma – przegląd streetwearowych modeli
Czytaj więcej >
Adrianna Elbe

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Więcej z kategorii Samo Życie

Samo Życie

Wiktoria Wihan

Koszmarna wpadka na weselu. Panna młoda wyszła z toalety, gdy goście spojrzeli na tył jej sukni, ze wstydu zapadła się pod ziemię
Czytaj więcej >
Samo Życie

Wiktoria Wihan

Włożyła do koperty komunijnej Michałkowi "tylko" 500 zł. Oburzająca reakcja rodziny
Czytaj więcej >
Samo Życie

Marcin Gałązka

Kobieta przeżyła śmierć kliniczną. Nie mogła wytrzymać i powiedziała, co działo się "po drugiej stronie"
Czytaj więcej >
Samo Życie

Michał Fitz

Zostawili dziecko w aucie i poszli do kościoła. Po mszy mieli rozdarte serca, postąpili w najgorszy sposób
Czytaj więcej >
Samo Życie

Michał Fitz

Pracuje w Biedronce. Ujawniła prawdę, o której klienci nie mają pojęcia, odrażające
Czytaj więcej >
Samo Życie

Martyna Pałka

Zasiłek pogrzebowy. Szykują się zmiany, czy Polacy będą z nich zadowoleni?
Czytaj więcej >
Samo Życie

Wiktoria Wihan

Koszmarna wpadka na weselu. Panna młoda wyszła z toalety, gdy goście spojrzeli na tył jej sukni, ze wstydu zapadła się pod ziemię
Czytaj więcej >
Samo Życie

Wiktoria Wihan

Włożyła do koperty komunijnej Michałkowi "tylko" 500 zł. Oburzająca reakcja rodziny
Czytaj więcej >
Samo Życie

Marcin Gałązka

Kobieta przeżyła śmierć kliniczną. Nie mogła wytrzymać i powiedziała, co działo się "po drugiej stronie"
Czytaj więcej >
Samo Życie

Michał Fitz

Zostawili dziecko w aucie i poszli do kościoła. Po mszy mieli rozdarte serca, postąpili w najgorszy sposób
Czytaj więcej >
Samo Życie

Michał Fitz

Pracuje w Biedronce. Ujawniła prawdę, o której klienci nie mają pojęcia, odrażające
Czytaj więcej >
Samo Życie

Martyna Pałka

Zasiłek pogrzebowy. Szykują się zmiany, czy Polacy będą z nich zadowoleni?
Czytaj więcej >