Jak poderwać chłopaka? Wiele kobiet wychodzi z założenia, iż nie wypada im zagadywać do chłopaka, zaproponować spotkanie, czy też napisać do niego na Facebooku. Dlaczego? Czasy się zmieniają, a dziewczyna, która jako pierwsza wychodzi z propozycją, bardzo często uznawana jest właśnie za osobę odważną. Czasem warto jest wziąć sprawy w swoje ręce, zamiast czekać w nieskończoność. 

Jak poderwać chłopaka? Wbrew pozorom, nie jest to wcale trudna sprawa. Wystarczy odrobina pewności siebie, umiejętność rozpoczynania rozmowy i pozytywne nastawienie. Spokojnie, wszystkie te cechy można w sobie wyrobić. Ważne jest, by nie zrażać się zbyt szybko, gdy spotkamy się z brakiem zainteresowania, czy też odrzuceniem. Czy można poderwać chłopaka? Jak najbardziej! Przedstawiamy Wam 25 sprawdzonych sposobów, dzięki którym zainteresujecie sobą swój obiekt westchnień. 

Jak poderwać chłopaka przez internet? 

Internet to bardzo komfortowa przestrzeń, pozwalająca nie tylko na utrzymywanie istniejących już znajomości, ale również zawieranie nowych. Dzięki niemu komunikacja stała się znacznie łatwiejsza. Właściwie nie musimy wychodzić z domu, by odbyć z kimś rozmowę, podzielić się zdjęciami lub zabawnymi filmikami.

1. Skorzystaj z technologii 

Dostęp do sieci posiada właściwie każdy. Telefony, tablety i komputery to źródło niezliczonych możliwości. Zdjęcia, które publikujemy na portalach społecznościowych pokazują naszym znajomym, co się dzieje u nas w danym momencie, jak wyglądamy i czym się interesujemy. To wspaniała baza do wzbudzenia zainteresowania w chłopaku, który nam się podoba. 

2. Jak poderwać chłopaka na fb?

Jak poderwać chłopaka na fb? Facebook to nie tylko komunikator, ale swego rodzaju portfolio każdego z użytkowników. Ludzie coraz chętniej dzielą się swoimi przemyśleniami, udostępniają muzykę, komentują i udostępniają posty. Dzięki temu możemy poznać preferencje danej osoby, niekoniecznie odbywając z nią wielogodzinne rozmowy. Jak poderwać chłopaka? 

Pierwszym krokiem do zrealizowania swojego celu jest umiejętne wykreowanie i prowadzenie swojego profilu. Niewielu chłopaków zainteresuje się dziewczyną, która jest wulgarna, nie szanuje innych, czy też bywa zbyt wyzywająca.

3. Bądź sobą

Kluczem do nawiązania głębszej znajomości jest bycie sobą, lecz nie powinno to wykraczać poza pewne granice. Mężczyźni interesują się kobietami, które posiadają swego rodzaju klasę. Nie są zbyt natarczywe, nie biorą udziału w bezsensownych kłótniach (o które w internecie bardzo łatwo) oraz zachowują pewną dozę tajemniczości. Pamiętaj, że w sieci nic nie ginie.

4.Jak zwrócić jego uwagę? 

To, co udostępniasz i to, czym dzielisz się z innymi ludźmi, bardzo łatwo jest zweryfikować. Staraj się więc nie popełniać błędów, których za jakiś czas będziesz się wstydzić. Publikuj takie rzeczy, które wskazują na Twoje pasje, odzwierciedlają Twoją osobowość, potęgując w innych zainteresowanie.

5. Mężczyźni z reguły są wzrokowcami

To właśnie na zdjęcia zwracają największą uwagę. Oczywiście, pewnie przeczytają wpisy, które widnieją na Twojej tablicy, lecz gwarantujemy- na samym początku ich wzrok przykuje Twoje zdjęcie. Ważne więc, byś pokazała się na nim z jak najlepszej strony, jednak bez zbędnej przesady.

6. Jak poderwać chłopaka na fb?

 Unikaj ciężkiego makijażu, zbyt kusych ubrań i powszechnie znanego „dzióbka”. Takie zdjęcia z pewnością wzbudzą zainteresowanie, ale prawdopodobnie w negatywny sposób. Możesz stać się również obiektem żartów i szyderstw. Ponadto, wcale nie będziesz wyróżniała się na tle innych kobiet, które do zdjęć stosują wyżej wymienione zabiegi. 

7. Jak poderwać chłopaka który nie zwraca na mnie uwagi?

 Stawiaj na uśmiech i naturalność. Selfie, czy też zdjęcia z przyjaciółmi, na których widniejesz, to możliwość pokazania swojego towarzyskiego i z pewnością ciekawego oblicza. Również opisy do fotografii mogą dotyczyć piosenek, które uwielbiasz, a także cytatów, które odzwierciedlają Twoje życiowe dewizy. Jeśli chłopak utożsamia się z tym, co publikujesz, jest to dla niego interesujące, bardzo możliwe, że to on wykona pierwszy ruch 🙂

8. Jak poderwać chłopaka przez messengera? 

To wcale nie musi być trudne! Sprawdzonym sposobem na dokonanie tego mogą być swego rodzaju „podchody”. W tym przypadku nie zaczynasz rozmowy od słów, które od razu wskażą jak bardzo jesteś tą osobą zainteresowana. Wielu mężczyzn może speszyć takie wyznanie. Postaraj się, by zainicjowana przez Ciebie rozmowa była naturalna. Jeśli masz z nim zajęcia w szkole, czy na studiach- poproś o notatki z ostatnich zajęć, zapytaj o to, jak sobie poradził z projektem. Stawiając konkretne pytanie, doprowadzasz do sytuacji, w której rozmówca czuje się zobowiązany do odpowiedzi.

Gdy rozmowa wskoczy na odpowiednie tory, w sposób bardzo płynny możesz przejść do innego tematu. Zapytaj o jego zainteresowania, gust muzyczny, czy też wspomnij o wspólnych znajomych. Chłopak, do którego skierujesz pytania, z pewnością poczuje się doceniony i będzie zdumiony faktem, że chcesz się czegoś o nim dowiedzieć.

9. Nie bądź gadułą! 

Jednym z błędów, popełnianych w trakcie rozmowy, dotyczy zbyt długich i męczących opowieści na temat wyłącznie własnej osoby. Odnosi się to nie tylko rozmów internetowych, ale także tych, które mają miejsce na żywo. Jak poderwać chłopaka?Nawet jeśli nie jesteś fanką piłki nożnej, okaż temu tematowi zainteresowanie. Wielu osobom imponuje taka postawa. Rozmowy przez messengera mają tę zaletę, iż wielu informacji można dowiadywać się na bieżąco. Jeśli rozmowa dotyczy kwestii, w których nie jesteś znawcą, możesz spróbować posiłkowania się przeglądarkami, które odpowiedzą na wiele pytań i rozwieją wątpliwości. 

10. Jak poderwać chłopaka na snapie?

Snapchat to bardzo popularny wynalazek ostatnich lat. Pozwala na dzielenie się wieloma zdjęciami. Jego zaletą, choć może w wielu przypadkach również i wadą, jest fakt, iż wspomniane fotografie znikają po wyznaczonym przez Nas czasie. Nie doprowadza to do sytuacji, gdy zdjęcia widnieją w internecie przez długi czas, jak to jest w przypadku Facebooka. Jest to więc kolejna aplikacja, dzięki której można wzbudzić zainteresowanie swoją osobą, używając zdjęć i krótkich komunikatów. Jak poderwać chłopaka? Gdy już posiadasz jego snapchatową nazwę, możesz zacząć działać.

11. Postaw na ciekawe zdjęcia!

Wrzucaj zdjęcia, które będą definicją Twojej osoby. Nie skupiaj się wyłącznie na samej sobie i swoim wyglądzie. Wielu mężczyzn po pewnym czasie ignoruje kobiety, widząc, że to właśnie swojej zewnętrznej otoczce poświęcają najwięcej czasu. Postaw na swoje pasje- może sport? Koncerty? Teatr? Niech zobaczy, że masz pewne zainteresowania, którymi możesz się pochwalić. To nie musi być coś niesamowitego. Zwykłe zdjęcie z porannego spaceru, czy biegania, sprawi, że w jego oczach będziesz atrakcyjniejsza i godna uwagi. 

Jak poderwać chłopaka, którego nie znam? 

Sprawa delikatnie komplikuje się w sytuacji, gdy jesteś dla niego obcą osobą, lub kojarzycie się wyłącznie z widzenia. Z jednej strony jest to minus- wzbudzenie zainteresowania drugiej osoby może być trudne, w przypadku, gdy nie ma się z nią żadnej wspólnej historii, przeszłości nawet na gruncie zwykłych znajomych. Z drugiej jednak strony- chłopak, będący obiektem Twoich westchnień, wie o Tobie niewiele lub też nie wie nic. Daje to bardzo szerokie spektrum możliwości i szans. Dzięki temu masz okazję do przedstawienia siebie ze strony, która nie została wcześniej splamiona plotkami rozpowszechnionymi przez inne osoby. 

12. Jak poderwać chłopaka, który mnie nie zna?

 Jeśli wcześniej nie miałaś możliwości rozmowy z danym chłopakiem, ponieważ właśnie spostrzegłaś go na ulicy, a serce od razu szybciej Ci zabiło- zaryzykuj! Jak poderwać chłopaka? Podejdź do niego (oczywiście z uśmiechem na twarzy), zapytaj o godzinę, czy też o drogę. Możesz również stworzyć tło do całej rozmowy, wspominając, że uciekł Ci autobus, zupełnie się zgubiłaś i nie wiesz w którą stronę się kierować. Mężczyźni lubią czuć się potrzebni.

Jeśli dasz im możliwość wykazania się i zastosowania swoich umiejętności, od razu poczują się pewniej. Ważne, byś zachowywała się przy tym naturalnie, dodając zabawne anegdotki, które przełamią barierę, dystansującą Was na ten moment. 

13. Jak poderwać chłopaka którego znam z widzenia?

Jeśli kojarzysz go z widzenia, bardzo prawdopodobne, że on również kojarzy Ciebie. To samo w sobie tworzy bardzo dobry fundament ewentualnej rozmowy. Nie powinnaś udawać, że jego widok w tym miejscu (np. przystanek) jest dla Ciebie zupełnie obcy. Nie będzie to brzmiało przekonująco.

14. Jak poderwać chłopaka? Poproś o jego numer!

Jeśli mieszkacie blisko siebie i każdego ranka czekacie na ten sam autobus, możesz do niego podejść, żartobliwie narzekając na to, że wspomniany autobus ciągle się spóźnia. Zapytaj czy też ma podobne odczucia. Jeśli odpowie twierdząco, odnieś się do tego, gdzie jedzie. Szkoła? Praca? Jego odpowiedź na to pytanie to świetne pole do naturalnie przebiegającej rozmowy. Gdy już rozejdziecie się w dwie różne strony, poproś go o jego numer. Powiedz, że chętnie byś znowu z nim wspólnie ponarzekała na autobus, czy też usiadła przy kawie, by bliżej się poznać.

15. Jak poderwać chłopaka, który mi się podoba?

 Pierwsza rozmowa z mężczyzną, którego kojarzysz wyłącznie z widzenia, wiele weryfikuje. Często Nasze wyobrażenia na temat danej osoby są wyolbrzymione. W swojej głowie tworzymy jej portret, który zwyczajny „small talk” może diametralnie zmienić. Okazuje się, że chłopak nie odznacza się poczuciem humoru, jest bezczelny, zbyt pewny siebie i wcale nie mamy ochoty na rozwinięcie znajomości.

Jak to mówią- „strach ma wielkie oczy”, a gdy już zdecydujemy się wykonać ten pierwszy krok, na wiele pytań pojawiają się odpowiedzi. Jeśli poczujesz się zawiedziona postawą lub osobowością „nieznajomego”, nie załamuj się i nie traktuj tego jako złą wróżbę. To świadczy tylko o fakcie, że mierzysz wysoko i świadoma swoich zalet, poszukujesz wartościowej znajomości. Tak trzymaj!

16. Jak poderwać chłopaka, z którym nie gadam?

Z pewnością wiele dziewczyn, które decydują się na zainicjowanie pierwszej rozmowy, próbują się do niej na swój sposób przygotować. Układają sobie w głowie zdania, które mogłyby wypowiedzieć, wyobrażają sobie cały dialog, gubiąc się w natłoku myśli i finalnie stresując się jeszcze bardziej. Stawiaj na naturalność i spontaniczność. Najlepsze rozmowy to te, którym towarzyszą adekwatne emocje i niewymuszone reakcje. 

Jak poderwać chłopaka z klasy? 

Szkoła to miejsce, w którym nawiązujemy znajomości, a codzienne widywanie się sprzyja ich podtrzymywaniu. Są to także pierwsze miłostki, które po wielu latach wspomina się z uśmiechem na twarzy. Dla wielu dziewczyn, których obiekt zainteresowań jest w wieku szkolnym, przedstawiamy kilka porad, które pozwolą w rozwinięciu takiej znajomości. 

17. Jak poderwać chłopaka w szkole podstawowej? 

Chłopcy w wieku szkolnym odznaczają się kilkoma charakterystycznymi cechami. Zazwyczaj nie myślą oni jeszcze o płci przeciwnej na poważnie. Wolą trzymać się z kolegami, spędzając z nimi czas na przerwach, czy też po szkole. Dziewczyny traktują z dużą rezerwą, nie poświęcając im zbyt dużo uwagi. Jeśli jednak polubiłaś jednego z nich bardziej niż innych chłopców w klasie, możesz się odważyć i wzbogacić taką znajomość.

18. Jak poderwać chłopaka w szkole na przerwie?

Bazując na wspomnianych wcześniej informacjach, każdy chłopak w wieku szkolnym cechuje się ogromnymi zasobami energii. I to właśnie przerwy są tym momentem, kiedy po nużącej lekcji, mogą pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Biegają, grają w piłkę, wygłupiają się. Dla wielu dziewczyn jest to niezrozumiałe- po co się męczyć, skoro można spędzić ten czas na rozmowę z koleżankami? Niestety, chłopców to raczej nie przekona. Jeśli jednak bardzo Ci zależy na tym konkretnym znajomym z klasy, bądź tolerancyjna. Nie zrażaj się jego postawą i typowo chłopięcymi zachowaniami.

19. Jak poderwać chłopaka? Poznaj go!

Postaraj się zrozumieć, że jest to dla niego najprzyjemniejsza forma spędzania wolnego czasu. Zamiast tego możesz spróbować się przyłączyć. Jeśli zobaczysz, że wraz ze swoimi najlepszymi kolegami ścigają się na boisku, czy też grają na telefonie, spróbuj się przyłączyć. Nie musisz od razu czynnie brać udziału w takiej aktywności. Wystarczy, że pokażesz zainteresowanie tym, co na dany moment robią. Możesz zapytać o to, na czym konkretnie gra polega, jaka jest nagroda dla zwycięzcy itd. Możliwości jest mnóstwo.

20. Jak poderwać chłopaka w wieku 11 lat?

Poznaj jego najlepszych przyjaciół. W wieku 11 lat każdy ma swoje grono znajomych, z którymi najbardziej lubi przebywać. Mogą to być koledzy z tej samej klasy, z klasy równoległej, czy też z podwórka. Jeśli ich kojarzysz, porozmawiaj z nimi. Spróbuj ich poznać i daj im poznać siebie. Z pewnością Cię polubią i wspomną „temu jedynemu”, że jesteś bardzo fajna i również powinien Cię bliżej poznać.

Ponadto, następnym razem, gdy będzie się z nimi umawiał po szkole, być może weźmie pod uwagę również Ciebie, wiedząc, że dogadujesz się z jego kolegami. Dzięki temu poznasz go bliżej i będziecie mieli możliwość spędzenia czasu również po szkole. 

21. Jak poderwać chłopaka z gimnazjum? 

Poznaj jego pasje. W takim wieku wielu chłopców zaczyna precyzować swoje hobby i zainteresowania. Często od razu po lekcjach biegną na dodatkowe zajęcia. To może być piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kółka naukowe. Powinnaś to uszanować i docenić. Chłopak, który chce się rozwijać, z pewnością jest bardzo wartościowy. Wymaga to przecież od niego poświęcenia i rezygnacji z wolnego czasu. Jeśli już się dowiesz o tym, co go naprawdę interesuje, odnieś się do tego w rozmowie. Zapytaj o to, co najbardziej lubi w swojej pasji, czy wiąże z nią swoją przyszłość itp. 

22. Jak poderwać chłopaka, który ma 12 lat? Jak poderwać chłopaka, który ma 13 lat? 

Przełam swoją nieśmiałość i sama spróbuj zainicjować rozmowę. Jeśli chodzicie razem do klasy, odnieś się do tematyki związanej z konkretnymi zajęciami. Możesz go zapytać o jego wrażenia na temat danego przedmiotu, dowiedzieć się jak poradził sobie z pracą domową, a także poprosić go o pomoc z przedmiotem, który stanowi dla Ciebie trudność. Będzie to swego rodzaju test. Jeśli on również za Tobą przepada, z pewnością Ci nie odmówi. Wręcz przeciwnie, ucieszy się, iż wyszłaś z konkretną propozycją, tym samym delikatnie go wyręczając 🙂 Wbrew pozorom, chłopcy również bywają nieśmiali i bardzo szybko się peszą. 

Jak poderwać chłopaka, który mnie nie lubi? 

Wiele znajomości zaczyna się w niefortunny sposób. Wbrew pozorom, zrobienie dobrego pierwszego wrażenia wcale nie jest łatwą kwestią. Bywa, że warunki, w których poznajemy drugą osobę są niesprzyjające, ktoś wcześniej wspomniał o Nas kilka nieprzychylnych słów, drogą przypadku zrodziła się plotka, która stawia Naszą osobę w złym świetle. A czasami- jak to często bywa- zestresowani nową znajomością, mówimy rzeczy, których nie przemyślimy, przyćmiewając tym faktyczny obraz naszej osoby. Tego typu sytuacje sprawiają, że załamujemy ręce, myśląc, że nie mamy już szans na zmianę swojego wizerunku. Nie załamujmy rąk, na to również znajdą się sposoby. 

Jak poderwać chłopaka? unsplash.com JD Mason[/caption]

Czasem, gdy na kimś naprawdę Nam zależy, trzeba pokonać lęk i przejąć inicjatywę.