Jak poderwać dziewczynę? To pytanie spędza sen z powiek wielu samotnym mężczyznom, którzy marzą o tym, by znaleźć drugą połówkę. Wbrew pozorom nie zawsze oczywiste rozwiązania są najlepsze i warto wykazać się kreatywnością! Kobiety zdradzają 10 punktów, których musisz przestrzegać, by osiągnąć sukces!

Jeśli pragniesz spotkać tę jedyną i codziennie zadajesz sobie pytanie: jak poderwać dziewczynę, powinieneś wprowadzić w życie rady, które ułatwią ci znalezienie tego jedynego. Wbrew pozorom znalezienie wybrani serca nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy, że będziesz przestrzegał kilku zasad, które opisaliśmy w naszym artykule. 

Bądź otwarty

Otwartość, spontaniczność i dobra energia to słowa klucze, gdy zależy ci na tym, by dziewczyna, która ci się podoba, zwróciła na ciebie uwagę. Nic nie przyciąga innych bardziej niż uśmiech. Jeśli nie sypiesz dowcipami jak z rękawa, możesz przygotować sobie kilka awaryjnych tekstów, którym spróbujesz wzbudzić jej zainteresowanie. Kto wie, może sprawisz, że zakocha się w tobie od pierwszego wejrzenia?

Nie wybiegaj za bardzo na przód

Dopiero się poznaliście, a ty już planujesz wspólne wakacje i chcesz przedstawić ją rodzicom? Najwyższy czas powiedzieć stop! Jeśli jesteś skupiony wyłącznie na tym, jak będzie wyglądało wasze wspólne życie za 10 lat, może cię ominąć to, co jest tu i teraz, a przy okazji możesz sprawić, że wybranka twego serca się przestraszy i nie zechce cię już nigdy widzieć!

Zachowaj dystans

Psychologowie są w tej kwestii zgodni: zachowanie dystansu to jedyny sposób stworzenie długotrwałej relacji! Musisz jednak pamiętać o tym, że żyjąc wspólnie, powinniśmy zadbać o własną przestrzeń, ale też pozwolić na to, by zachowała ją druga strona. Tylko w takich warunkach wasza relacja ma szansę na sukces.

Pozostaw przestrzeń między wami

Niezależnie od tego, jak bardzo podoba nam się dziewczyna, zamykanie jej w złotej klatce tylko pozornie sprawi, że się do nas zbliży. W rzeczywistości będzie szukała sposobów na to, by z niej uciec. Nieustanne przebywanie razem pozbawia nas wolności i odbiera możliwości rozwoju, dlatego wykaż się racjonalnym myśleniem — daj jej miejsce na oddech i nie próbuj jej osaczać. 

Bądź gentelmenem

Kobiety uwielbiają mężczyzn z klasą. Drobne gesty mają olbrzymie znaczenie w pierwszych kontaktach z druga osobą, więc wykazanie się wysoką kulturą osobistą może ci tylko pomóc. Pamiętaj również o tym, by unikać obraźliwych i krzywdzących stwierdzeń. Przecież chcesz pokazać się z jak najlepszej strony!

Nie wstydź się

Do odważnych świat należy! Jeśli na widok pięknej nieznajomej rumienisz się i z trudem wydobywasz z siebie pojedyncze wyrazy, najwyższy czas to zmienić! Oczywiście masz prawo do wstydu, jednak przesada nie jest kluczem do sukcesu w żadnej dziedzinie. Jeśli spotkana na ulicy dziewczyna wpadła ci w oko i wydaje ci się interesująca, powinieneś przełamać swój wstyd! 

Bądź sobą!

To zdanie słyszałeś zapewne w wielu sytuacjach życiowych, jednak to sztandarowa zasada, jeśli chcesz poderwać dziewczynę. Udawanie kogoś, kim się nie jest, nigdy nie zdaje egzaminu. Kłamstwo prędzej czy później wyjdzie na jaw, więc postaw na szczerość. Porzuć chęć przypodobania się komuś na siłę — to nigdy nie jest dobry sposób an podryw!

Poczucie humoru

Poczucie humoru gwarantuje ci sukces! Nie od dziś wiadomo, że poczucie humoru ma ścisły związek z inteligencją — im więcej się śmiejesz, tym większy masz iloraz inteligencji. Żarty skracają dystans, rozładowują napiętą atmosferę, co szczególnie przyda się w początkowym etapie relacji, gdy jeszcze nie znacie się na tyle dobrze i rozmowa nie przebiega płynnie. 

Skup się na niej

Nie snuj godzinami opowieści o tym, jaki jesteś niezwykły i wspaniały — skup się również na tym, by twoja rozmówczyni czuła się w twoim towarzystwie komfortowo. Odrobina kurtuazji z pewnością wpłynie na twoją korzyść.

Jak poderwać dziewczynę na fb?

Facebook od kilku lat bije rekordy popularności. Ten serwis społecznościowy zrzesza znajomych, jednak można wykorzystać go również w celu poznania kogoś nowego. Jednak zalecamy ostrożność. Nie najlepszym pomysłem jest pisanie do dziewczyny, której profil znalazłeś zupełnie przypadkowo, bo możesz zostać uznany za dziwaka. Dobrze, gdybyście mieli wspólny punkt zaczepienia — czy to ulubiona knajpa, książka, a może wspólny znajomy sprzed lat? 

Jak poderwać dziewczynę przez internet?

W dobie dzisiejszych możliwości technologicznych można poznać prawdziwą miłość, instalując aplikację w telefonie. Jednak to nie gwarantuje sukcesu. Kobiety nie lubią mężczyzn, którzy idą na łatwiznę i nie próbują im zaimponować. Co zrobić, by podryw okazał się skuteczny? 

Wykaż się kreatywnością!

W ostatnich latach randki internetowe stały się niezwykle popularne. To świetny sposób na poznanie nowych osób bez wychodzenia z domu. Jeśli jednak nie chcesz wyjść na desperata, powinieneś wcielić w życie kilka podstawowych zasad. Kreatywność jest niezwykle ważna, więc jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę, zapomnij o schematycznych i banalnych tekstach, jak choćby ten o spadaniu z nieba… 🙂 Kobiety uwielbiają i inteligentnych mężczyzn, którzy potrafią je zaintygować! Wykorzystaj to, zanim napiszesz prozaiczne cześć, co tam?

Jak poderwać nieśmiałą dziewczynę?

Pewna dziewczyna bardzo ci się podoba, jednak jest na tyle nieśmiała, że obawiasz się, że przez niewłaściwy ruch możesz ją do siebie zniechęcić lub spłoszyć? Przede wszystkim powinieneś zdobyć jej zaufanie — dowiedz się, czym się interesuje i gdzie bywa. W ten sposób stworzysz przestrzeń, w której ona będzie czuła się bezpieczna, a to przecież najważniejsze! 🙂

Nie zachowuj się jak desperat

Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Jeśli zauważasz, że dziewczyna nie jest tobą zainteresowana, nie naciskaj na siłę, bo raczej nic z tego nie będzie. To logiczne, że nie będziesz podobać się wszystkim, ale przecież tobie także nie podoba się każda kobieta, którą mijasz na ulicy. Powinieneś znać swoje mocne strony i umieć je wyeksponować. Dzięki temu inni łatwiej je zauważą. Wszystko, co najlepsze, przychodzi niespodziewanie, dlatego też powinieneś być cierpliwy, a porażki traktować jak lekcje!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jak poderwać dziewczynę
unsplash.com — Jonathan J. Castellon

Kobiety uwielbiają mężczyzn z klasą. Drobne gesty mają olbrzymie znaczenie w pierwszych kontaktach z druga osobą, więc wykazanie się wysoką kulturą osobistą może ci tylko pomóc.