W ostatnim czasie o Katarzynie Cichopek i Macieju Kurzajewskim jest bardzo głośno. Gwiazdy poznały się już kilka lat temu, jednak teraz ich relacja znacznie bardziej zainteresowała media. W jaki sposób na siebie trafili?

Jak Katarzyna Cichopek poznała się z Maciejem Kurzajewskim?

Katarzyna Cichopek 17 lat była związana z Marcinem Hakielem, para uchodziła, za tę świetnie dobraną. Niestety kilka dni temu do mediów trafiła informacja dotycząca ich rozstania. Fani byli niezwykle zaskoczeni tą informacją. Nic nie zapowiadało tak przykrego obrotu spraw.
Jakiś czas po przedostaniu się powyższej informacji do mediów, fani oraz media zaczęli snuć domysły dotyczące potencjalnej relacji Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim, z którym aktorka pracuje już od jakiegoś czasu na planie „Pytania na śniadanie”. Współpracownicy zostali zapytani o swoje relacje wprost. Odpowiedź była nieco wymijająca, ale także nie pozostawiała zbyt wiele niedomówień.

Poza tym, że pracujemy w jednym programie. Prowadzimy „Pytanie na śniadanie”. No prowadzimy „Pytanie na śniadanie” – powiedział Maciej Kurzajewski na łamach „Super Expressu”.

Dziś wiadomo już, jak Katarzyna Cichopek poznała się z Maciejem Kurzajewskim. Dla wielu osób może być to wielką niespodzianką, ponieważ sytuacja ta miała miejsce już kilka lat temu. Wszystko zaczęło się na planie programu „Czar par”. Katarzyna Cichopek pełniła tam rolę jurorki, zaś Maciej Kurzajewski był prowadzącym.

Ich wyjątkowo dobry kontakt miał być argumentem do propozycji, aby wspólnie zaczęli prowadzić śniadaniowy format. Maciej Kurzajewski nie ukrywał, że jest niezwykle zadowolony z owego pomysłu.

Cieszę się, że moją partnerką jest Kasia. Zdążyliśmy się już zgrać i polubić. To świetna dziewczyna, którą kocha cała Polska. Zaraża optymizmem, a przy tym jest profesjonalistką – przyznał, zacytowany przez Super Express.

Na ten moment żadna ze stron nie zaprzeczyła, ani nie potwierdziła doniesień i spekulacji.

Źródło: Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Co się stało Kurskiemu? Niepokojący widok podczas Gali Wiktorów, boli na sam widok