Jak schudł Piotr Rubik? Artysta zawsze był przystojnym mężczyzną, jednak w przeszłości nie mógł pochwalić się tak smukłą sylwetką. Niesamowita metamorfoza muzyka zaskoczyła wszystkich. Nie zgadniecie, na czym polega jego dieta!

To jedna z najbardziej udanych metamorfoz w polskim show-biznesie. Jak schudł Piotr Rubik? Artystom nie jest łatwo przestrzegać zasad zdrowego trybu życia. Koncerty, wyjazdy i  nieuregulowany tryb życia nie sprzyjają uprawianiu sportu oraz pilnowaniu wyznaczonych pór posiłków. Jednak jemu się udało! Piotr Rubik zdradza swój przepis na sukces w odchudzaniu. 

Jak schudł Piotr Rubik?

Jak informuje portal plotek.pl, Piotr Rubik stracił aż dwanaście kilogramów. Na czym polegała jego dieta? Artysta musiał gruntownie zmienić dotychczasowe nawyki.

– Zmieniłem jeszcze nieco dotychczasowe menu. W ogóle nie jem słodyczy, zrezygnowałem też z kawy, co było dla mnie bardzo trudne, i z mięsa. Z alkoholi piję czasem jedynie lampkę  czerwonego wina. Jem trzy posiłki dziennie. Dużo warzyw, ryby, owoce morza. […] W sumie od marca zrzuciłem 12 kilo – cytuje artystę portal plotek.pl

Spodziewaliście się, jak schudł Piotr Rubik? My byliśmy przekonani, że wzorem innych gwiazd korzystał z diety pudełkowej oraz usług trenera personalnego. Najwyraźniej można sporo stracić na wadze, jeśli zaczniemy po prostu bardziej uważać na to, co znajduje się na naszym talerzu. 

Co robi Piotr Rubik?

Piotr Rubik nie pozwala sobie osiąść na laurach. Zaledwie dwa lata temu ukazała się jego kolejny album, zatytułowany Z powodu Mojego imienia. Artysta nieustanie koncertuje i spotyka się z fanami.

Muzyk dzieli czas pomiędzy pracę a rodzinę. Jest mężem ślicznej modelki Agaty Paskudzkiej, która w przeszłości brała udział w konkursie Miss Polonia. Parę dzieli 19-letnia różnica wieku, jednak żadnej ze stron to w ogóle nie przeszkadza. Małżonkowie wzięli ślub 21 czerwca 2008 roku, więc w tym roku będą świętować jedenastą rocznicę. Od tamtego czasu na świecie pojawiły się ich dwie córeczki, Helena i Alicja. 

Jak schudł Piotr Rubik? Artysta nadal utrzymuje upragnioną wagę i nie ma problemów z niechcianymi kilogramami. Nie każdy potrafi uniknąć efektu jo-jo i powstrzymać się od powrotu do starych nawyków. Powinniśmy brać z niego przykład! 

jak schudł piotr rubik
fot. instagram.com @piotr_rubik

Jak schudł Piotr Rubik? Muzyk wygląda naprawdę fantastycznie!

1
2
Poprzedni artykułIle zarabiają aktorzy serialu M jak miłość? Kwoty są potężne!
Następny artykułIle waży Anna Lewandowska? Nikt nie spodziewał się takiej liczby!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.