Jak schudła Agnieszka Chylińska? Od kilku lat możemy oglądać jej ogromną metamorfozę. Rockowa wokalistka diametralnie zmieniła swój styl życia, prezentując nową, bardzo szczupłą sylwetkę. Jak tego dokonała? Gwiazda zaskoczyła swoim szczerym wyznaniem!

Agnieszka Chylińska znana jest ze swojej szczerości i ciętego języka. W programie Magdy Mołek, poproszona o zdradzenie sekretu swojej diety, skomentowała to w bardzo zaskakujący i charakterystyczny dla siebie sposób. Co powiedziała gwiazda? Jak schudła Agnieszka Chylińska? 

Jak schudła Agnieszka Chylińska?

Nowy wygląd jurorki Mam Talent przez długi czas był szeroko komentowany w mediach. Fani zastanawiali się, w jaki sposób gwiazda dokonała tak ogromnej zmiany.

Jedni podziwiali i wspierali wokalistkę, inni martwili się o jej zdrowie. Nie da się ukryć, iż Chylińska schudła sporo w bardzo krótkim czasie…

Ile waży Agnieszka Chylińska?

Jak schudła Agnieszka Chylińska? Wywiad przeprowadzony przez Magdę Mołek był bardzo ważny zarówno dla samej gwiazdy, jak i jej fanów. Artystka, która bardzo strzeże swojej prywatności, otworzyła się przed dziennikarką. Zapytana o nową sylwetkę, odpowiedziała w bardzo intrygujący sposób:

–  Ja się sama odchudzam. Mam ogromną samodyscyplinę i wymyśliłam sobie, że będę tak wyglądała. Dokładnie tak. Ja generalnie jestem taka, że muszę sobie wyżyłować coś na maksa, wtedy czuję, że żyje. Też jest super, osiągasz coś, trzymasz to za mordę i mówisz sobie: zobacz, jaka jestem mocarna, zobacz jak ja mogę – powiedziała.

Patrząc na to, jak obecnie wygląda piosenkarka, podejrzewamy, że przy wzroście 175 cm, waga gwiazdy nie przekracza 50 kilogramów. Przy takim wzroście to naprawdę mało! Piosenkarka przypomina modelkę, a nie dawną siebie. 

Prywatność to skarb

Fani nie kryją podziwu, wspierając artystkę w jej dokonaniach i podziwiając ogromną samodyscyplinę. Inni wciąż zastanawiają się, czy tak spektakularna zmiana nie jest związana z problemami zdrowotnymi. Chylińska stara się więcej nie odnosić do stale napływających komentarzy na temat jej sylwetki.

Mołek, podejmując temat życia prywatnego piosenkarki, spotkała się z dość stanowczym stwierdzeniem: – Za dużo byś chciała wiedzieć. To jest bardzo moje. I to jest płomień i to pali mnie i nie zapraszam do tego nikogo więcej — podkreśliła.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jak schudła Agnieszka Chylińska
instagram.com @agnieszkachylinska

Agnieszka Chylińska to wokalistka i jurorka w programie Mam talent.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułAgnieszka Kaczorowska POZNAŁA płeć dziecka. Jakie imię wybrała?
Następny artykułCzym jeździ Magda Gessler? To limuzyna warta więcej niż mieszkanie
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.