Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jak schudła Anna Guzik? Dieta aktorki jest bardzo prosta i daje super efekty!
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 02.03.2019 15:55

Jak schudła Anna Guzik? Dieta aktorki jest bardzo prosta i daje super efekty!

Anna Guzik
fot. instagram.com @anna_guzik_

Jak schudła Anna Guzik? Dieta aktorki znanej nam z serialu Na Wspólnej szybko została dostrzeżona przez widzów. Jak gwieździe udało się stracić tyle kilogramów w tak krótkim czasie? Dieta aktorki jest bardzo prosta i daje super efekty! Znamy jej sekret.

Wśród gwiazd największą popularnością cieszy się dieta pudełkowa, najlepiej połączona z treningami na siłowni, oczywiście pod okiem prywatnego trenera. Jednak nie każdy ma czas i ochotę, by w taki sposób pozbyć się zbędnych kilogramów. Czasami okazuje się, że nie trzeba wiele, by móc cieszyć się wymarzoną sylwetką. Udowodniła to gwiazda Na Wspólnej. Jak schudła Anna Guzik? Dieta aktorki jest łatwa do wykonania, a przy tym niezwykle skuteczna. Poznaliśmy tę tajemnicę!

Jak schudła Anna Guzik? Dieta gwiazdy daje wspaniałe efekty

Anna Guzik, podobnie jak wiele pań, które urodziły dzieci, musiała zmagać się z dodatkowymi kilogramami po ciąży. Jednak kiedy pierwszy raz po porodzie pokazała się publicznie, nikt nie mógł oderwać od niej wzroku. Okazało się, że jej sylwetka jest idealna!

Jak schudła Anna Guzik? Dieta, którą zdecydowała się zastosować, wymagała od aktorki zmiany codziennych nawyków – na lepsze! Zaczęła o wiele uważniej dobierać produkty, z których przygotowywała posiłki. Zwracała szczególną uwagę na skład oraz jakość kupowanego jedzenia.

– W odpowiednim żywieniu pomaga mi program Grzeszki na widelcu, bo wciąż dowiaduję się nowych rzeczy albo znajduje nowe informacje – cytuje aktorkę plejada.pl.

Guzik wróciła po długim okresie bezczynności do regularnego wysiłku fizycznego. Odkryła także, że jedzenie w pośpiechu źle działa na trawienie, a tym samym – sylwetkę. Pilnowała także, by jej sen nie trwał zbyt krótko, przestała żałować sobie czasu przeznaczonego na odpoczynek.

Jak zmieniała się Anna Guzik?

Nie tylko sylwetka aktorki zmieniła się na lepsze w ciągu ostatnich lat. Metamorfoza objęła także jej styl ubierania oraz fryzurę. Jak wyglądała Anna Guzik na początku kariery?

Jeszcze w 2005 roku Anna Guzik farbowała włosy na ciemny odcień blondu, wpadający nawet w brąz. Jednak z czasem aktorka zdecydowała się na chłodniejsze tony, które znacznie korzystniej podkreślały jej słowiańską urodę. Nie stroniła również od barwnych tunik, asymetrycznych krojów i wzorzystych tkanin. Dziś zrezygnowała z nich na rzecz eleganckich i gładkich zestawów, w jakich wygląda niczym hollywoodzka gwiazda.

Jak schudła Anna Guzik? Dieta przyniosła gwieździe nie tylko utratę nadmiarowych kilogramów, ale także poprawiła zdrowie. Powinniśmy brać z niej przykład!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jak schudła anna guzik dieta

Jak schudła Anna Guzik? Dieta pozwoliła jej zdobyć wymarzoną sylwetkę.

jak schudła anna guzik dieta

Anna Guzik jest najbardziej znana z roli Żanety w serialu Na Wspólnej.

jak schudła anna guzik dieta

Żeby utrzymać idealną sylwetkę, Anna Guzik regularnie uprawia sport.

jak schudła anna guzik dieta

Anna Guzik jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek.

jak schudła anna guzik dieta

Jak schudła Anna Guzik? Dieta gwiazdy pomaga jej utrzymać zdrowie.

  1. ZOBACZ TEŻ:
  2. Dominika Gwit schudła ponad 40 kg. Zdjęcia PRZED i PO robią ogromne wrażenie
  3. Agnieszka Woźniak Starak z mężem. Piotr pokazał ich namiętny pocałunek
  4. Ile zarabia Hanna Lis? Zarobki dziennikarki w TVP były ogromne!
  5. Dorota Wellman wygrała w sądzie z pisarzem, który twierdzi, że: „Seks jej nie grozi”

źródło: plejada.pl