Jak schudła Ewa Farna? Waga piosenkarki wzbudza wśród polskiego społeczeństwa wiele emocji – każde, nawet najmniejsze wahania wagi Ewy Farnej są szeroko komentowane w mediach. Niedawno gwiazda zdecydowała się na szczere wyznanie, w którym opowiedziała o swojej spektakularnej metamorfozie. Jaki jest jej sekret?

Popularność piosenkarki wzrasta z roku na rok, a jej przebije śpiewa cała Polska. Nie tylko twórczość Ewy wzbudza entuzjazm wśród jej polskich i czeskich fanów. Niektórzy z nich wiernie śledzą zmianę wizerunku piosenkarki. Jak schudła Ewa Farna? Poznajcie szczegóły w naszym artykule!

Jak schudła Ewa Farna?

Ewa Farna niedawno zachwyciła swoich fanów spektakularną metamorfozą. Gwiazda postanowiła pozbyć się kilku kilogramów, co spotkało się z żywą reakcją fanów piosenkarki. Dla wielu osób zima to czas pracy nad zmianą zbędnych kilogramów. Ewa wypowiedziała się na temat popularnego trendu w rozmowie z Jastrząb Post:

– Nie interesuje mnie to. W bikini to ja chodzę na basen, a nie pokazuję się w mediach. Nie widzę takiej potrzeby. Poza tym lato i tak spędzam na scenie. Nie będę przy morzu. Nie będę miała szansy się kąpać. Nie podejmuje tego, jak challenge. Dla mnie styl życia jest konsekwentny. Czy to lato, czy zima powinien być fajny i zdrowy, i normalny w tym wszystkim. Nie mam tak, że teraz 2 tygodnie do bikini challenge to odkładam, a później jak już po bikini to zaczynamy żreć czekoladę. To nie jest chyba zdrowe, więc nie robię tego, ale śledzę wszystkie te dziewczyny. Bikini, jeszcze solarium, żeby to ładnie wyglądało, więc trzymam za nich kciuki, ale ja zostanę w kombinezonie – przyznała Farna.

Ewa wielokrotnie wspominała, że prowadzi aktywny tryb życia i regularnie trenuje. Młoda wokalistka nie ma kompleksów z powodu wagi i ignoruje nieprzychylne komentarze wymierzone w jej stronę. Uważa, że w życiu najważniejsza jest równowaga. Powinniśmy się  czuć dobrze we własnym ciele, a rozmiar nie ma żadnego znaczenia! 🙂 Priorytetem jest dla niej dobre samopoczucie, niezależnie od tego, co pokazuje nam waga. Ewa jest tego najlepszym przykładem! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jak schudła ewa farna
instagram.com @ewa_farna93

Ewa Farna uznawana jest za jedną z najpopularniejszych artystek zarówno w Polsce, jak i w Czechach. 

jak schudła ewa farna
instagram.com @ewa_farna93

Życie codzienne Ewy możemy śledzić na jej profilu na Instagramie, gdzie gwiazda często zamieszcza swoje zdjęcia. 

jak schudła ewa farna
instagram.com @ewa_farna93

Ewa Farna zadebiutowała na scenie jako nastolatka. Chociaż ma dopiero 25 lat, może pochwalić się wieloma sukcesami.