Jak schudła Karolina Szostak? To pytanie spędza sen z powiek wielu wielbicielom tej popularnej dziennikarki. O jej wadze od lat krążą legendy, a jej spektakularna metamorfoza wywołała olbrzymie zainteresowanie w świecie mediów. Gwiazda schudła 20 kilogramów, a my dokładnie wiemy, jak to zrobiła!

Dieta gwiazd wzbudza olbrzymie zainteresowanie. Wiele osób pragnie odmienić swoje życie, jednak nie ma odwagi na to, by stawić temu czoła. Gwiazdy z pierwszych stron gazet inspirują wiele osób i udowadniają, że można ciężką pracą można osiągnąć wymarzone efekty. Spójrzcie tylko na popularną dziennikarkę Telewizji Polsat! Jak schudła Karolina Szostak? Przekonajmy się!

Jak schudła Karolina Szostak?

Karolina Szostak schudła dzięki stosowaniu diety doktor Dąbrowskiej, która w ostatnim czasie zyskuje  zwolenników.  Dzięki stosowaniu się do restrykcyjnych zasad kuracji odchudzającej Karolina Szostak uniknęła efektu jojo i może cieszyć się jędrnym ciałem! Dziennikarka napisała nawet książkę na temat zmiany sposobów żywienia.

Na czym polega dieta detoksykacyjna? Dieta doktor Dąbrowskiej opiera się na spożywaniu wyłącznie owoców i warzyw, ale jedynie tych o niskiej zawartości węglowodanów, białek i tłuszczów. Ważnym elementem jest rezygnacja z soli i cukrów i tłuszczów. Wszystkie dania powinny być przygotowywane na bazie surowych, gotowanych lub kiszonych produktów.

Dieta dr Dąbrowskiej oczyszcza organizm z toksyn, jednak wzbudza ona coraz większe konsekwencje. Wiele osób zapomina, że stosuje się ją głównie w celu oczyszczenia organizmu, a odchudzanie jest efektem ubocznym. Źle przeprowadzona dieta może mieć negatywne skutki, dlatego zalecamy ostrożność!

Dieta Karoliny Szostak

Dieta składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap to głodówka lecznicza, która trwa kilkanaście dni. Najlepiej jednak, by przeprowadzać ją pod opieką lekarza lub dietetyka. Kolejnym etapem jest wprowadzanie posiłków, składających się z samych warzyw i owoców. Niezwykle ważne jest dokładne przeżuwanie posiłków – dzięki temu szybciej uzyskamy uczucie sytości. 

Gwiazdy pokochały tę dietę za szybkie i widoczne efekty. Przestrzegamy jednak przed przeprowadzaniem tej kuracji odchudzającej na własną rękę, bo może to przynieść więcej szkody niż pożytku. Najbezpieczniej przeprowadzać dietę pod okiem specjalisty. Przypomnijmy, że głównym celem zainicjowanej przez doktor Dąbrowską diety jest ogólna poprawa stanu zdrowia i zmniejszenie ryzyka zachorowania na nowotwór. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skąd pochodzi Michał Szpak? Jego uroda budzi pytania
  2. Gruby kot. Ten egzemplarz waży aż 18,5 kg! [ZDJĘCIA]
  3. Bedoes schudł 30 kg! Niewiarygodne jak się zmienił [ZDJĘCIA]

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jak schudła karolina szostak
instagram.com @karolinaszostak

Jak schudła Karolina Szostak? Wiele osób pragnie poznać odpowiedź na to pytanie. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMaciej Dowbor zaliczył wpadkę! Zażartował sobie z pożaru Notre Dame
Następny artykułKim jest Janina Ochojska? Niezwykła osoba, która walczy z potworną chorobą