Jak schudła Małgorzata Kożuchowska? Gwiazdy stosują najróżniejsze metody na utratę wagi, od restrykcyjnych diet, przez regularne treningi, aż do niebezpiecznych głodówek. Jak się jednak okazało, dieta gwiazdy jest bardzo prosta. Sprawdź, co robi Kożuchowska, by stracić kilka kilogramów!

Małgorzata Kożuchowska jest widzom znana głównie z ról serialowych. Aktorka, uwielbiana za jej wieloletnią pracę w M jak Miłość, tym razem ma jednak szansę pokazać się widzom w zupełnie innym wcieleniu. Do tego jednak potrzebne było sporo poświęcenia! Jak schudła Małgorzata Kożuchowska i dlaczego szczupła gwiazda musiała zejść z wagi? Poznaliśmy jej sekret!

Jak schudła Małgorzata Kożuchowska?

Powszechnie lubiana za rolę Hanki Mostowiak Małgorzata Kożuchowska w końcu może odciąć się od bycia kojarzoną z tą jedną postacią. Otrzymała bowiem wielką szansę od Patryka Vegi: kontrowersyjny reżyser obsadził Kożuchowską w swoim najnowszym filmie.

Vega postawił jednak aktorce pewien poważnie brzmiący warunek: według Super Expressu – już i tak szczupła Kożuchowska – musiała do roli schudnąć! Wielu zdziwiła decyzja reżysera o obsadzeniu Kożuchowskiej w nowej produkcji. Twórca kilka razy bowiem podkreślał, że aktorka jest do jego filmów… zbyt słodka! Wszystko miała zmienić właśnie utrata wagi. Kożuchowska miała zamienić się w prawdziwego chudzielca, żeby móc zagrać w Plagi Breslau. Jej postać, Helena Ruś, ma być „ostrą” i bezkompromisową policjantką.

Jaką dietę stosuje Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska należy do jednych z tych gwiazd, którym wszystkie kobiety zazdroszczą figury! 47-latka może pochwalić się naprawdę zjawiskową, szczupłą sylwetką. Utrata wagi w wypadku tak naturalnie szczupłej osoby musiała zostać osiągnięta w możliwie najzdrowszy i najbardziej kontrolowany sposób.

Aktorka zastosowała bardzo popularną w ostatnich latach dietę pudełkową. Jednak nie jest to zwyczajna dieta: została bowiem dla aktorki opracowana na podstawie jej kodu genetycznego! Aktorka w wywiadzie dla Gali zdradziła tajniki swojego jadłospisu. 

– Od kilku miesięcy moja dieta pudełkowa jest układana na podstawie unikalnego kodu genetycznego […] Dzięki takiej profesjonalnej i spersonalizowanej analizie można się dowiedzieć, jak przyspieszyć metabolizm, jak najdłużej zachować młodość skóry oraz jak zadbać o dobre samopoczucie i zdrowie. W ten sposób możemy nie tylko zmienić sposób odżywiania, ale także cały tryb życia ustawić pod nasz genotyp – opowiedziała Kożuchowska.

Ile kosztuje dieta pudełkowa?

Trzeba przyznać, że efekty diety są wyraźnie widoczne, Kożuchowska wygląda fantastycznie! Figury mogłaby pozazdrościć jej niejedna nastolatka.

Według doniesień Super Expressu pudełkowa dieta aktorki nie jest tania! Dziennik podaje, że sama analiza DNA może kosztować aż 3,5 tysiąca złotych! Z kolei miesięczny koszt otrzymywania gotowych dań w pudełkach wynosi około 3 tysięcy. Efekty, jak widać, są jednak tego warte! Małgorzata Kożuchowska należy do grona najlepiej opłacanych polskich aktorek, więc nie musi liczyć się z kosztami, kiedy chodzi o zagranie w wymarzonej roli.

Zobacz zdjęcia Małgorzaty Kożuchowskiej. To jedna z najpopularniejszych polskich aktorek!

jak schudła małgorzata kożuchowska
fot. instagram.com @malgorzatakozuchowska_

Jak schudła Małgorzata Kożuchowska? Dieta aktorki kosztuje majątek!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułTen kot przez pomyłkę przejechał 1200 km z firmą kurierską
Następny artykułWzruszające słowa Grażyny Błęckiej-Kolskiej o córce: „Kochała ludzi. Była bardzo bystra, wnikliwa”
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.