Jak schudła Violetta Arlak? Wielu fanów tej popularnej aktorki wprost oniemiało na widok jej metamorfozy. Trzeba przyznać, że gwiazda zmieniła się nie do poznania. Schudła ponad 20 kilogramów, o czym opowiedziała w magazynie Tina.

Gwiazda postanowiła zupełnie zmienić swój dotychczasowy wizerunek i straciła sporo kilogramów. Jej nowy wygląd wywołał spore zainteresowanie opinii publicznej. Jak schudła Violetta Arlak? O szczegółach jej metamorfozy przeczytacie w poniższym artykule. 

Jak schudła Violetta Arlak?

Popularna aktorka zaskarbiła sobie sympatię widzów rolą w serialu Ranczo. Jednak możemy podziwiać ją nie tylko na szklanym ekranie. Violetta Arlak często pojawia się również na deskach teatralnych. Nie tylko talent i niezrównana uroda wzbudzają zainteresowanie wśród fanów.  W ostatnim czasie Violetta Arlak była na językach wszystkich za sprawą swej spektakularnej metamorfozy. Gwiazda schudła 20 kilogramów! Jak tego dokonała? 

– Unikam cukru i węglowodanów, a więc także większości owoców. To dieta wysokobiałkowa, ale stosowana pod okiem lekarza. Jeśli miałabym komuś przyznać medal, to samej sobie. Za to, że mi się chce –  przyznała Violetta Arlak w rozmowie z magazynem Tina.

Jak zmieniła się Violetta Arlak?

Najważniejsza jest motywacja, determinacja, odpowiednia aktywność fizyczna i zrównoważona dieta. Połączenie tych kilku elementów jest gwarancją na sukces, o czym na własnej skórze przekonała się słynna aktorka. Metamorfoza Violetty Arlak odbiła się szerokim echem w polskim show-biznesie. Wiele kobiet zdało sobie sprawę, że może odzyskać kontrolę nad własną wagą, jeśli tylko wykonają w tym celu odpowiednie kroki.

Najważniejsze, żeby dobrze czuć się w swoim ciele, niezależnie od rozmiaru. Trzeba przyznać, że metamorfoza aktorki robi wrażenie! Zachowanie równowagi w diecie jest bardzo ważne, szczególnie gdy w niedługim czasie pozbywamy się dużej ilości niechcianych kilogramów. Jeśli będziemy odchudzać się pod opieką specjalistów, nie musimy obawiać się efektu jo-jo. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jak schudła violetta arlak
facebook.com/violetta.arlak1

Violetta Arlak często pojawia się w serialach telewizyjnych. Aktorka stała się ulubienica wielu widzów. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPatricia Kazadi ma siostrę, która wygląda jak Alicia Keys. Niesamowite podobieństwo
Następny artykułPromocja Rossmann – drugi produkt 50% taniej! Lista przecenionych produktów!