Jak się ubierać po 45 roku życia? Twoja metryka diametralnie zmieniła kształt, a ty zaczęłaś się zastanawiać, czy wypada jeszcze nosić spódnicę do połowy uda? Dzięki naszym poradom dowiesz się, jak połączyć wiek z najlepszym stylem!

Jak się ubierać po 45 roku życia? Przekroczyłaś pewną granicę, która wzmaga w tobie poddenerwowanie w kwestii doboru stylizacji? Nie załamuj się! Jesteśmy tu po to, żeby rozwiać wszystkie twoje wątpliwości dotyczące mitów rzeczy zakazanych!

Jak się ubierać po 45 roku życia?

Po 45 roku życia ubieramy się tak, jak przed nim! Nie jest to stwierdzenie odkrywcze — szczególnie w przypadku kobiet, które w żaden sposób nie doznały przekwitania, tym bardziej od strony wizualnej. Z kolei te, którym przytrafiła się pierwsza zmarszczka, od razu uprzedzamy- to zupełnie normalna sprawa! Tak samo, jak pierwszy siwy włos u skroni, którego widok przysparza o szybsze bicie serca- wcale nie ze względu na doznanie miłosne!

Częste zadawanie pytań w stylu jak się ubierać po 45 roku życia wymaga zatem drobnej korekty. Tak naprawdę zależy nam na podkreśleniu tego, co do tej pory zawsze akcentowałyśmy. Jedyną przeszkodą, stojącą nam na drodze, jesteśmy my same. Jak się ubierać po 45 roku, żeby pozostać w zgodzie z sobą, a tym samym podkreślić swoją dojrzałość? Twój tok myślenia musi ulec natychmiastowej zmianie, tak samo, jak stwierdzenie, że nigdy już nie założysz swojej ulubionej sukienki w paski!

Jakie ubranie po 45 roku życia?

Po 45 roku życia wybieramy ubranie, w którym zawsze czułyśmy się dobrze. Demi Moore z każdą swoją stylizacją (czasami i również młodszym chłopakiem), przypomina nam o konieczności niełączenia wszelkich liczb ze strojem. Boisz się, że koleżanki z pracy nie potraktują cię poważnie w sukience w wężowe wzory, a kiedy pojawisz się w tunice w białe prążki, zapytają, dlaczego podkradasz córce ubrania z komunii? Twoim zadaniem jest wówczas pokazanie zdjęć hollywoodzkiej piękności i ewentualnie zastanowić się nad szybką zmianą współpracownic.

Naszym pierwszym zaleceniem jest: zupełnie nie przejmuj się opinią innych! Tutaj z pomocą przychodzą nam takie modowe rozwiązania jak- czarna sukienka z ciekawego materiału, bluzka z niebanalnym dekoltem czy spodnie o kroju 3/4. Przy okazji odpowiemy na pytanie z pierwszych zdań- tak, owa sukienka może sięgać do połowy uda! Zdziwiona? Nie powinnaś być! My od zawsze wiedziałyśmy, że taki mały rozmiar jest słuszny dla wyeksponowania twoich obłędnych nóg!

Jak się ubierać po 45 roku życia, żeby zostać poproszoną o dowód osobisty? Uśmiechasz się, ale to naprawdę nie musi być takie trudne! Zwłaszcza przy odrobinie szaleństwa podczas kreowania stroju. Odmładzanie wizerunku przy pomocy ubioru nie jest wbrew pozorom sztuką tajemną, o której napisano nigdy dotąd nieodnalezione zakurzone księgi na tysiące stron.

Wystarczy, że wybierzesz zestaw złożony z: jeansowych prostych spodni, czerwonej marynarki i charakternej bluzki, która urozmaici całość swoim fasonem. Do tego dodajemy obcasy w mocnym graficie czy granatowym. Przełamujemy stylizację nieoczywistą torebką o bordowym lub czarnym odcieniu, która, w zależności od sytuacji, może stanowić mniejszy lub większy dodatek.

Jaka fryzura po 45 roku życia?

Po 45 roku życia fryzura nie powinna ulec większej zmianie. Nie możemy ci niczego zakazać, ale od razu podpowiadamy przy okazji tego tematu, że krótko obcięta głowa będzie dodawać ci lat.

Jak się ubierać po 45 roku życia i wzmocnić efekt fryzurą? W sytuacji, kiedy skutecznie próbujesz się odmłodzić, może okazać się ona kłopotliwa. Dlatego stawiamy na lubiane przez nas proste i znane stylizacje: rozpuszczone długie włosy czy kręcone lokówką pukle są najlepszym wyjściem z sytuacji. Teraz możesz podejść do baru, zamówić drinka i czerpać przyjemność z okazywanego dowodu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jak się ubierać po 45 roku życia
reserved.com

Będziemy powtarzać się aż do skutku- zaprzyjaźnij się ze spódnicą! Po tylu latach jej noszenia nie, możesz się tak łatwo pozbyć tego modelu!

jak się ubierać po 45 roku życia
reserved.com

Pamiętasz o ciekawych kolorach i fasonach? Przypominamy o kolorze czerwonym!

jak się ubierać po 45 roku życia
reserved.com

Jak się ubierać po 45 roku życia i nie zapomnieć o ulubionych jeansach? To proste- zakładaj je, kiedy chcesz!

jak się ubierać po 45 roku życia
reserved.com

Kobiecość podkreśl przylegającą sukienką! Czarny kolor musi zagościć w twojej odmłodzonej szafie.

jak się ubierać po 45 roku życia
instagram.com @venswifestyle

Jak się ubrać po 45. roku życia?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

  1. Jak się ubrać żeby było ciepło? Szczególne porady na zimę
  2. Jak się ubrać żeby wyglądać na starszą? Problem dotyka wielu kobiet
  3. Jak się ubrać żeby ukryć szerokie ramiona? Figura kielich
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.