Jak się ubrać do ambasady USA? Warto postawić na elegancję i klasykę. Na jakie kolory się zdecydować? Najlepsze będą te stonowane, ale czy to nasza jedyna opcja? Zdradzamy, co najlepiej ubrać, gdy wybieramy się do ambasady w celu uzyskania wizy do USA.

Jak się ubrać do ambasady USA? Przede wszystkim musimy pamiętać, że nasz strój o nas świadczy. Jeżeli zależy nam na uzyskaniu wizy, raczej nie wybierajmy się do ambasady w japonkach i shortach. To świadczy bardziej o ignorancji niż nonszalancji, chociaż zwolennicy odwrotnej teorii na ten temat też pewnie się znajdą. Przejdźmy do rzeczy.

Jak się ubrać do ambasady USA?

Najlepiej postawić na business casual, czyli połączenie luzu i elegancji. Co to oznacza w praktyce? Idąc do ambasady, możemy włożyć buty z odkrytym palcem, a nawet baleriny. Sandały, tenisówki czy japonki nie są jednak najlepszym pomysłem. Właśnie o wyczucie pewnych granic chodzi w stylu, nazywanym buisness casual. Przejdźmy do meritum sprawy.

Urzędnik może zadać wam pytania o wasze oszczędności oraz zarobki. Nie powinnyście być tym zdziwione lub zbulwersowane. Nie warto również tego okazywać. Istnieje możliwość odwołania się od decyzji konsula w sprawie nieprzyznania nam wizy. Najlepiej zrobić to w momencie, kiedy w naszym życiu zaszły niemałe zmiany. Zmieniłyśmy pracę na tę lepiej płatną lub szef dał nam niemałą podwyżkę. Wówczas jesteśmy bardziej wiarygodne. Podsumowując, najmniejsze szanse na otrzymanie wizy ma bezrobotna singiel/ka z mało zamożnej rodziny. Oby wkrótce sytuacja uległa zmianie. Nie możemy się doczekać.

Jak się ubrać do ambasady USA? – ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jak się ubrać do ambasady USA
Fot. reserved.com

Ciemnozielona marynarka zawsze jest dobrym rozwiązaniem.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułZnaki zodiaku i ich zwierzęta. Jaki pupil pasuje do ciebie?
Następny artykułJak się ubrać do urzędu pracy? Wszystko, co powinnaś wiedzieć
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.