Jak się ubrać do Jumpcity, czyli największej sieci parków trampolin w Trójmieście? Musimy przede wszystkim postawić na wygodę! Jakie trendy w modzie sportowej warto wziąć pod uwagę przy wybieraniu stroju do tego miejsca? Mamy dla was kilka propozycji!

Jak się ubrać do Jumpcity? Park trampolin o największej powierzchni, czyli Gojump znajduje się we Wrocławiu i został otwarty w maju tego roku. Jumpcity też nie ma jednak na co narzekać, jest otwarty już w czterech miastach! Co należy zakładać w takie miejsca? Musimy czuć się bardzo komfortowo!

Jak się ubrać do Jumpcity?

Zaopatrzmy się w wygodne legginsy. Jeżeli jesteśmy wyjątkowymi estetkami, możemy dobrać je pod kolor wnętrza Jumpcity, które jest czarno-pomarańczowe. Jeżeli jednak nie przykładamy do takich spraw zbyt dużej wagi, śmiało możemy decydować się na legginsy w kolorze różowym czy też błękitnym. W swojej ofercie ma je polska marka Carpatree, która cieszy się wśród sportowych freaków dużą popularnością. Warto przyjrzeć się także Gym Glamour oraz Cardio Bunny. To, czy zdecydujemy się na spodnie z normalnym, czy podwyższonym stanem, jest już naszą osobistą sprawą. Nie zapominajmy o skarpetach antypoślizgowych, które ważne są przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Postawmy na luźny top lub ten przylegający, ale oddychający. Jego kolor możemy dobrać do koloru skarpet lub legginsów, będzie wówczas wyglądał schludnie.

Nie zapomnijmy związać naszych włosów. Podczas skoków, wykonywania salt czy fiflaków, nie powinnyśmy łudzić się, że nasze gruczoły potowe nie będą pracować na najwyższych obrotach. Kucyk pomoże nam się nieco ochłodzić w przeciwieństwie do rozpuszczonych włosów. Poza tym jest on także praktyczny. Włosy nie wchodzą nam w oczy, a nam łatwiej jest skupić się na wykonywanych czynnościach. To zdecydowanie dobre rozwiązanie, z którego musicie skorzystać.

Jak ubrać dziecko do Jumpcity?

Podobnie! Dla chłopczyka idealne będą shorty, luźny t-shirt i skarpetki antypoślizgowe. Dla dziewczynki wybierzmy legginsy i nie zapominajmy o odpowiednim upięciu jej włosów. Zadbajmy o to, aby nasze dzieci czuły się przede wszystkim komfortowo.

Wizyta w parku trampolin to dla dziecka olbrzymie przeżycie i przede wszystkim duża rozrywka. Dzieci, które nie ukończyły 13 roku życia, mogą korzystać z atrakcji Jumpcity tylko w obecności opiekuna w postaci osoby dorosłej. Przed rozpoczęciem zabawy niezbędne jest obejrzenie filmu, dotyczącego zasad bezpieczeństwa. 

Jak się ubrać do Jumpcity? – ZOBACZ ZDJĘCIA:

Fot. instagram.com @jumpcitypl

Parki trampolin zyskują na popularności. Obecne są już praktycznie w każdym dużym polskim mieście.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułZnaki zodiaku powiedzą ci, z kim stworzysz najsilniejszą PRZYJAŹŃ
Następny artykułJak się ubrać na wycieczkę do Irlandii? Postaw na wygodę
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.