Jak się ubrać do opery we Lwowie? Możesz mieć problem, bo po pierwsze, temat ubioru do opery jest skomplikowany, a jeżeli wybieramy się do Lwowa to mamy jeszcze trudniejsze zadanie. Co warto wiedzieć przed wyjazdem?

Jak się ubrać do opery we Lwowie? To zapewne twoje najtrudniejsze pytanie, jakie sobie zadałaś w ciągu ostatniego miesiąca. Mimo że jesteśmy z Ukrainą sąsiadującymi krajami, to nasza kultura nieco się różni. Wiemy, że może to wywołać u ciebie skrajne emocje, dlatego mamy dla ciebie informacje dotyczące etykiety w operze

Jak się ubrać do opery we Lwowie

Do najbardziej prestiżowych i najpopularniejszych, należy Lwowski Narodowy Akademicki Teatr Opery i Baletu. Zarówno kultura Ukrainy, jak i status miejsca wymaga od ciebie szykownego stroju na miarę premiery teatralnej. Warto znać podstawy, dlatego najpierw zastanów się, jak byś się ubrała, gdybyś szła na tutejszą operę. Następnym krokiem będzie przeniesienie tego stroju, na wyższy poziom elegancji. 

partnerki

W wielu artykułach pisaliśmy już o etykiecie dotyczącej stroju w teatrze. Masz mnóstwo możliwości, dla przypomnienia – możesz założyć eleganckie spodnie z wyjściową bluzką, plisowaną spódnicę czy sukienkę koktajlową do kolan. W przypadku teatru we Lwowie podkręć nieco swoją elegancję i wybieraj szykowne sukienki. Nie muszą one być do ziemi, bo nie wybierasz się na bal, ale zadbaj o to, aby były gustowne, a zarazem arystokratyczne. 

znaki miłość

Jaka sukienka do opery? 

Krojów jest wiele, przede wszystkim wybierz sukienkę o długości midi. Jeżeli zastanawiasz się jak się ubrać do opery we Lwowie to postaw na trapezowe sukienki i delikatne buty. Mogą być wykonane z weluru z koronkowymi wstawkami. Innym ciekawym rozwiązaniem będzie wybranie sukienki z falbanami, która wykonana jest z wiskozy. Ciekawym rozwiązaniem będzie też ołówkowa sukienka z kopertową, marszczoną górą. Pamiętaj, ma być bardzo elegancko i z klasą, dlatego nie przesadź z uwydatnianiem swojego biustu. Wystarczy delikatnie podkreślić swoje kształty, by być kobiecą. 

 

Jak się ubrać do opery we Lwowie
Fot. showroom.pl , Entelier

Wybierz sukienkę z falbanami na dole sukienki i rękawach. Możesz szukać zarówno takiej, która ma wiązanie w talii, jak i tej, która go nie ma i jest typu oversize. W tym przypadku wybierz proste rękawy, bez dodatkowych urozmaiceń. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które są niezwykle ROMANTYCZNE. To prawdziwe słodziaki
Następny artykułJak się ubrać do notariusza? Baza informacji
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.