Jak się ubrać ładnie do szkoły? W szkole wcale nie musisz rezygnować z modnego i stylowego wyglądu. Postanowiłyśmy podpatrzeć, jak do szkoły ubierają się najmodniejsze kobiece postaci ze świata seriali. Jesteście ciekawe, co nosi Blair Waldorf, Serena van der Woodsen czy Hanna Marin?  

Jak się ubrać ładnie do szkoły, by wyglądać modnie, ale jednocześnie schludnie i nie naruszyć szkolnych zasad oraz modowego savoir vivre’u? W tym artykule dowiecie się, jak wyglądać ładnie i modnie w szkole, inspirując się królowymi stylu i elegancji znanych z popularnych seriali. 

Jak się ubrać ładnie do szkoły?

Torebka

Szkolny dress code jest uwarunkowanymi kilkoma czynnikami, m.in. zasadami narzuconymi przez daną szkołę. Nie oznacza to jednak, że szkolna stylizacja ma być pozbawiona stylu i elegancji. Jak się ubrać ładnie do szkoły, by wyglądać stylowo? Postaw na oryginalne dodatki. Najprostszym i najbardziej efektownym dodatkiem jest torebka. Nikt nie powiedział, że musisz nosić plecak do szkoły – jeżeli jest ci wygodniej, wybierz torebkę, najlepiej dość dużych rozmiarów (taką, jaką często nosiła Blair Waldorf z Plotkary).

Pasek

Oprócz torebki oryginalnym dodatkiem wartym uwagi będzie pasek. Ten wydawałoby się zwykły element garderoby może być użyty do podrasowania twojej stylizacji – spójrz tylko na Hannę Marin ze Słodkich kłamstewek: szeroki, brązowy pasek z okrągłą klamrą przewiązany w pasie był rewelacyjnym akcentem dla jej biało-czarnej tuniki.

Jak ubrać się modnie do szkoły?

Opaska

Opaski najlepiej sprawdzą się dla dziewczyn ze średnimi lub dłuższymi włosami. Wybierz opaski w mocnym kolorze – doda to charakteru twojej stylizacji. Jeżeli planujesz włożyć sukienkę lub spódnicę, koniecznie dobierz kolor opaski do rajstop (tak, jak robiła to Blair Waldorf).

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jak się ubrać ładnie do szkoły
Fot.youtube.com, screen z „Plotkary”

O tym, jak się ubrać ładnie do szkoły najlepiej wiedzą bohaterki serialu PlotkaraSerena van der Woodsen to chodząca encyklopedia stylu i elegancji. W jej wydaniu zwykłe jeansy, koszula i jasna marynarka zyskują status supermodnych.