Jak się ubrać po 50-tce? Sądzicie, że jedynie młode dziewczyny mogą podbijać blogosferę? W takim razie jesteście w błędzie! Moda nie ma określonej metryki, a w dzisiejszych czasach każdy może zostać jej wyrocznią.

Jak się ubrać po 50-tce? Codziennie otrzymujemy nowe informacje na temat najpopularniejszych blogerek w Polsce — Maffashion czy Jessiki Mercedes. Dziewczyny odbijają nie tylko internet, ale również telewizję. Biorą udział w największych kampaniach w zarówno w Polsce, jak i na świecie. Nie są to jednak jedyne blogerki, które warto śledzić. Słyszałyście o Renacie Jażdżyk, która podbija serca Brytyjek?

Renata Jażdżyk to pięćdziesięcioletnia blogerka i instagramerka mieszkająca na stałe w Wielkiej Brytanii. Ta kobieta zachwyca swoim stylem, klasą i urodą. Niejedna z nas chciałaby tak wyglądać! Jeśli znudziłyście się topowymi polskimi blogerkami, zaczerpnijcie trochę inspiracji od Renaty! 

Jak się ubrać po 50-tce? W szafie Renaty znajdziemy zarówno propozycje od największych domów mody, jak i ubrania z sieciówek. Piękna kobieta pokazuje, że można wyglądać modnie i stylowo w każdym wieku, a wszelkie ograniczenia mamy tylko w głowach! Renata to prawdziwa gwiazda Instagrama — jej profil śledzi ponad 30 tysięcy osób! Czy przebije Maffashion? 🙂 

Chcesz wyglądać atrakcyjnie i seksownie?

Jeśli marzy ci się modowa metamorfoza, ale nie jesteś pewna, jak się za to zabrać, zainspiruj się blogiem Vens Wife Style prowadzonym przez Renatę.

Niejedna dwudziestolatka mogłaby pozazdrościć jej wyczucia stylu. Ta kręconowłosa piękność zawojowała brytyjską blogosferę. Blogerka eksperymentuje z modą i nie boi się odważnych rozwiązań. Jej nieoczywiste połączenia wyglądają naprawdę świetnie!

Jak się ubrać po 50-tce?

Nie rezygnuj z kolorów na rzecz szarych i ciemnych ubrań. Dodaj swoim stylizacjom trochę słońca, a zobaczysz, że od razu poczujesz się bardziej pewna siebie! Jesteśmy przekonane, że Maffashion mogłaby pozazdrościć pięknej Renacie poczucia estetyki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jak się ubrać po 50-tce
instagram.com @venswifestyle

Renata Jażdżyk zachwyca swoimi stylizacjami.