Jak się ubrać żeby ukryć szerokie ramiona? Mocno uścisk dłoni świadczy o sile rąk. Jednak umięśnienie nie zawsze musi sprzyjać naszemu wizerunkowi, szczególnie kiedy chcemy uchodzić za delikatne i kobiece. Jak połączyć ze sobą dwa przeciwstawne sobie światy: mocy i trendów?

Jak się ubrać żeby ukryć szerokie ramiona? Nie jesteś pływaczką i na co dzień raczej nie posługujesz się strojem kąpielowym w pracy? Z nami dobierzesz odpowiednią stylizację, aby podkreślić wszystkie swoje moce! Wyraziste barki to nowy czarny.

Jak się ubrać żeby ukryć szerokie ramiona?    

Żeby ukryć szerokie ramiona, ubieramy się zgodnie z tym, co oferuje nam figura. Nasz przypadek sprowadza się do ramion, które swoją rozpiętością mogłyby posłużyć niejednemu trenerowi personalnemu jako przykład dobrze wykonanych ćwiczeń. W niektórych miejscach to może być komplement! Jak jednak dokonać ich marginalizacji, jeżeli pracujemy w biurze? Niestety, nie sprawimy, że znikną. Ale za pomocą naszych stylizacji na chwilę o nich zapomnisz!  

Jak się ubrać żeby ukryć szerokie ramiona w pracy? Wszystko można osiągnąć z pomocą poręcznych rozwiązań w stylu: bluzka bez dodatkowych poduszek oraz bunt wobec bufek. Szczególnie z tymi ostatnimi będziemy musiały się pożegnać, jeżeli mamy na uwadze nasz wizerunek.

Jakie ubranie żeby zakryć szerokie ramiona?   

Żeby zakryć szerokie ramiona, zakładamy ubrania stonowane pod różnymi względami: kolorystycznym, krojów, dekoltów. Nasza sytuacja nie jest jednak tak dramatyczna, jakby się mogło wydawać: wystarczy spojrzeć na zdjęcia Otylii Jędrzejczak. Znana pływaczka od zawsze miała kontakt z wodą, która umocniła jej ramiona. Przeglądając Jej zwłaszcza wieczorne stylizacje, można dostrzec pewien motyw, który ugruntował jej pozycje zapraszanej na wydarzenia gwiazdy. Sukienki na ramiączkach! Odważnie, ale też z klasą łączy spódnicę i bluzki z kwadratowymi dekoltami.   

Jednak nie jesteś wystarczająco zachęcona do zestawu składającego się z wyżej wymienionych elementów? Możemy coś na to zaradzić! Wystarczy, że do ulubionej sukienki dobierzesz mały żakiet, który skutecznie pomniejszy twoje ramienne zasoby. W takim bezpretensjonalnym komplecie będziesz mogła się pojawić w pracy, na urodzinach koleżanki, czy nawet ważnym wydarzeniu. To co, czujesz się już przekonana?

Jaka góra do szerokich ramion?  

Do szerokich ramion dobieramy lekką górę. To oznacza omijanie nieokiełznanych wzorów szerokim łukiem. Również poziome paski nie sprzyjają twoim rozbudowanym barkom. Jak się ubrać żeby ukryć szerokie ramiona w kontekście góry? Przechodzimy do konkretów: minimalizację objęć zaczynamy od doboru odpowiedniej bluzki. To może być klasyczna biała koszula, tunika z asymetrycznym wycięciem u dołu (przy okazji zakryje biodra i luźna, spływająca marynarka. Bezpieczna klasyka to nasza ulubiona propozycja przy każdym typie figur.

Jaki dół do szerokich ramion?  

Do szerokich ramion zakładamy ubrania proste, aczkolwiek eleganckie. Mimo że barki znajdują się na samym szczycie naszego ciała, ważny jest w przypadku ich zmniejszenia odpowiednio dograny dół. Dlatego zaczniemy schodzić coraz niżej, aby dojść do talii. Nie musisz, a nawet nie jest wskazane jej podkreślanie. W momencie zaakcentowania talii paskiem jesteś narażona na dysproporcje, jakie pojawią się na linii „góra- dół”.

Następnie przechodzimy do spodni. Przy figurze kielicha interesują nas tylko modele, które są przeciwieństwem rurek i legginsów. Szerokie spodnie lub takie o prostym kroju interesują nas najbardziej. A najlepiej by było, gdybyś wybrała takie o lejącej się materiale. Jak się ubrać, żeby zakryć szerokie ramiona, a jednocześnie postawić na kobiecość? Nie wymyślono nic prostszego niż wysokie czółenka o ciemnym kolorze. Będą wyglądać obłędnie w parze z wyżej przedstawionymi propozycjami! 

Jak się ubrać żeby ukryć szerokie ramiona?- ZOBACZ ZDJĘCIA: 

jak się ubrać żeby ukryć szerokie ramiona
mohito.com

Zaprzyjaźnij się z marynarką! Będzie twoją najlepszą towarzyszką podczas marginalizacji szerokich ramion!