Najpopularniejsza polska restauratorka, Magda Gessler, ostatnio traci zbędne kilogramy. Internauci zastanawiają się, czy kobieta zna odpowiedź na odwieczne pytanie: jak szybko schudnąć?

Magda Gessler jest lubianą osobowością telewizyjną, która zna się na polskiej gastronomii jak mało kto. Jej niepowtarzalny gust kulinarny ceniony jest przez wielu restauratorów. Kobieta sama prowadzi kilka lokali w Polsce, które cieszą się pozytywną opinią na temat jedzenia oraz wystroju.

Restauratorskie doświadczenie Magdy Gessler zostało docenione również przez stację telewizyjną TVN. Od 2010 roku ekspertka jest gospodynią popularnego programu Kuchenne rewolucje a od 2012 roku także główną jurorką polskiej edycji kulinarnego show Masterchef.

Magda Gessler jest uwielbianą osobowością telewizji oraz internetu. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad milion osób. To właśnie tam wielbiciele restauratorki zauważyli metamorfozę kobiety. Gospodyni Kuchennych rewolucji zgubiła ostatnio kilka kilogramów.

Jak szybko schudnąć? Magda Gessler dzieli się swoją dietą

Zbędne kilogramy przeszkadzają wielu polakom. Pozbycie się dodatkowych centymetrów często wiąże się z wprowadzeniem zmian w swoim żywieniu oraz regularnych ćwiczeń. Magda Gessler w rozmowie dla Party podzieliła się swoimi tajnikami, które pozwalają jej kontrolować wagę.

Restauratorka modyfikacje dietetyczne zaczęła wprowadzać już w 2020 roku. To właśnie wtedy Magda Gessler postanowiła ograniczyć jedzenie mięsa. Wyjątkiem jest jeden dzień w tygodniu. Gwiazda Masterchefa skutecznie wyklucza ze swojego jadłospisu również pieczywo.

Posiłki restauratorki bazują na warzywach, rybach, ziołach oraz ryżu. Zbilansowana dieta pozwala Magdzie Gessler w bezpieczny sposób kontrolować wagę, ograniczając przy tym spożywanie niepotrzebnych produktów.

Zbliżający się wielkimi krokami sezon wiosenno-letni sprawia, że w głowach wielu osób coraz częściej pojawia się pytanie: jak szybko schudnąć? Idealne rozwiązanie jednak nie istnieje.

Warto pamiętać o zbilansowanej diecie oraz ćwiczeniach, które nie tylko pozwolą nam pozbyć się zbędnych centymetrów, ale również zapewnią dobrą kondycję organizmowi. Natomiast radykalnych zmian dietetycznych nie należy wprowadzać bez konsultacji ze specjalistą.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ludzie nie rozpoznają już Viki Gabor. Co się stało z wyglądem nastolatki?
  2. Miał zaledwie cztery miesiące. Andrzej Rybiński i jego bliscy przeżyli tragedię, mimo upływu lat wciąż boli
  3. Gruchnęły fatalne informacje dla Edyty Górniak. Co dalej z jej karierą?

Źródło: Express Ilustrowany