Jak ubrać się do zdjęcia paszportowego? Obiektyw aparatu jest w stanie wychwycić każdą nierówność nie tylko naszej skóry, ale również stylizacji. Wyprasowany kołnierzyk w twojej ulubionej koszuli to podstawa dobrego kadru! 

Jak ubrać się do zdjęcia paszportowego? Znowu przychodzi ten czas, kiedy musisz stanąć przed soczewką i dać się sportretować do ważnego dokumentu? Przeczytaj nasz mały poradnik i nigdy więcej już nie daj się zaskoczyć panu fotografowi! 

Jak ubrać się do zdjęcia paszportowego?  

Do zdjęcia paszportowego ubieramy się schludnie i elegancko. Na pewno zostawiamy w domu wszelkie akcesoria z cyklu: kolorowy szal, czy wielki naszyjnik, który mógłby swoimi detalami ukraść ci ujęcie. A przecież tego nie chcemy! 

To ty masz być główną bohaterką, dlatego postaw na minimalizm względem stylizacji. Tutaj sprawdzą się klasyczne bluzki z dekoltem w łódeczkę, czy topy w literkę V. Natomiast co odradzamy to wszelkiego rodzaju fantazyjne zwieńczenia, takie jak szalone wycięcia przy koszulach. Różnego rodzaju skrajności- od wysokich golfów, które skutecznie zakryją twoją twarz, po duże kaptury zasłaniający pół głowy. Zresztą wystarczy to sobie wszystko zwizualizować w myślach i domyślić się, że tak ubrana mogłabyś prędzej pojawić się w kartotece, aniżeli na głównej stronie paszportu! 

Jakie ubranie do zdjęcia paszportowego?  

Do zdjęcia paszportowego wybieramy ubranie stonowane i proste. Pamiętaj, że przez kolejne 10 lat będziesz przemieszczać się po świecie z wizerunkiem utrwalonym na małym zdjęciu na pierwszej stronie dokumentu! Zadbaj więc o to, żeby nie były to ubrania wybrane losowo.  

Składniki idealnego zdjęcia będą wymagać takich elementów jak: marynarka w eleganckim odcieniu ciemnego grafitu (lub tym podobne), biały T-shirt lub zwykła koszula z dobrej bawełny i delikatny naszyjnik o kolorze starego srebra. To się nazywa solidna podstawa!  

Jaka góra do zdjęcia paszportowego?  

Do zdjęcia paszportowego góra powinna być lekka, prosta i skuteczna. Opierając się na tym, co wyżej już zostało wspomniane, twój strój nie odgrywa głównej roli podczas tej sesji! Zestaw powinien pokazać twoją schludność i za pomocą protych efektów jesteś w stanie to osiągnąć! 

Jak ubrać się do zdjęcia paszportowego- brzmi pytanie, a nasza odpowiedz to: stawiamy na klasykę. Nasza magiczna marynarka nie jeden raz zadbała już o odpowiedni wizerunek: przy okazji zdjęcia do CV, do dyplomu, czy dowodu osobistego. Sprawdziła się wiele razy. Dlaczego nie miałaby tego zrobić jeszcze raz?  

To, co zarzucamy na ramiona, jest równie ważne, jak makijaż i fryzura. A te nie powinny wypaść lepiej niż sama ty. Idąc tropem naszej stylizacji, zastosuj lekką pomadkę w pudrowym odcieniu, delikatnie podkreśl rzęsy i brwi i koniecznie zapomnij o nadmiarze bronzera. Efekt opalonej skóry najlepiej jest doświadczyć w ciepłych krajach, do których niebawem będziesz mogła zmierzyć za pomocą swojego nowego paszportu! 

Fryzura- skomplikowane warkocze rodem z weselnego przyjęcia zostaw na inną okazję. W naszym przypadku od początku konsekwentnie stawiamy na skromność i włosy również mają dowieść twojej powściągliwości. Dowolność nie zawsze bowiem oznacza frywolność! Jak ułożyć włosy do zdjęcia paszportowego? Gładkie, zaczesane do tyłu lub w związane w kucyk powinny najlepiej spełnić to zadanie. Pamiętasz zdjęcie, które ci wykonano pierwszego dnia w biurze? Biznesowy look świetnie sprawdzi się też przy okazji wyrabiania nowego paszportu! Zainspiruj się nim i postaw na elegancję z korporacyjnym wydźwiękiem! To co, gotowa do zdjęcia?

Jak ubrać się do zdjęcia paszportowego?- ZOBACZ ZDJĘCIA:   

 

jak ubrać się do zdjęcia paszportowego
reserved.com 

Jak ubrać się do zdjęcia paszportowego? Stawiamy na prostotę! Szara bluzka ze zdjęcia powinna pomóc w tej sprawie.