Jak ukryć wystający brzuch? Niestety, ta część ciała przyprawia wiele kobiet o prawdziwy ból głowy. Wypukła część dolnego korpusu jest nie tylko domeną kobiet o większych rozmiarach. Równie często muszą się nim mierzyć panie, które gabarytami przypominają najlepsze modelki z paryskich wybiegów. Jak więc wyglądać dobrze, mając tzw. „oponkę”? Zapytałyśmy stylisty o najlepsze sposoby na ukrycie wystającego brzuszka.

Jak wiele kobiet, pewnie i ty przeżywasz niekiedy kryzys, który podyktowany jest tym, jak obecnie wyglądasz. Jednak nie od razu musisz decydować się na restrykcyjne diety, czy radykalne operacje! Moda pełna jest ciekawych rozwiązań, które mogą skutecznie pomóc w zamaskowaniu mankamentów urody, w tym „oponki”. Zobacz, co w tym zakresie mają do powiedzenia styliści!

Jak ukryć wystający brzuch ciekawą stylizacją?

Jak już wyżej pisałyśmy, każda z nas może mieć problemy z dolnym odcinkiem brzucha. Wiąże się to na przykład z charakterem pracy (siedzący tryb życia). Jednak styliści w takim wypadku mogą zaproponować ci spodnie z wysokim stanem, które skutecznie zasłonią to, co należy, a odsłonią zgrabne nogi. Do tego proponujemy dobrać skórzaną ramoneskę, która ze spodnium nabierze rockowego, choć wciąż eleganckiego sznytu! Poza tym całość będzie wyglądać świetnie z racji na właściwości wyszczuplające zabudowanego i wyższego stanu w połączeniu z krótszą kurtką.

Jaka zamaskować brzuch za pomocą bardziej klasycznego rozwiązania? Zdaniem stylistów niewątpliwie pomoże nam w tym elegancka czerń! Ciemną bazą może być w tym przypadku dłuższa spódnica o ołówkowym kształcie za kolano. Jeżeli faktycznie się na taką zdecydujemy, to na górę wybieramy luźniejszą bluzkę.

Jaka sukienka na odstający brzuch?

Jesteś zwolenniczką bardziej zwiewnych rozwiązań? Chcesz wiedzieć, jak ukryć wystający brzuszek za pomocą ulubionej sukienki? Nic prostszego! Najlepiej poradzą sobie z tym zadaniem te o kroju A, ponieważ świetnie zakrywają wszelkie mankamenty w obszarze około biodrowym! Dodatkowym atutem takiej stylizacji jest fakt, że większy kształt sukienki pozwoli również zamaskować szersze ramiona. Koniecznie dobierz do niej buty na obcasie, które wyzwolą twoje pokłady kobiecości!

jak ukryć wystający brzuszek
Fot.: mohito.com

Jak ukryć wystający brzuszek? Z ratunkiem przychodzą nam spodnie o podwyższonym stanie. Dobrane do nich krótkie kurteczki zapewnią ci nie tylko modny, ale równie wygodny look!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sukienki na wesele 2019. Najmodniejsze fasony i kolory
  2. Stylizacje do pracy 2019. Najmodniejsze zestawy do biura
  3. Sukienki dla pań po 50! Wyglądaj modnie i na czasie

źródła: avanti24.pl

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.