Zbliżają się święta, a wraz z nimi intensywne poszukiwania wyjątkowych prezentów. To nie lada wyzwanie znaleźć „coś”specjalnego. Ważne, aby pamiętać o starannym zapakowaniu oraz idealnie, gdyby wybrany upominek był spersonalizowany. Choć to dopiero początek magicznych wskazówek. Sprawdź nasz poradnik i zaskocz swoją wybrankę ciekawym pomysłem pod choinką!

Podaruj prezent w eleganckiej oprawie

Minimalistyczne pudełko z białą wstążką, a w środku prezent zapakowany w cienką, transparentną bibułę. To te elementy, które podsycają ciekawość produktem, a tym samym znacząco wpływają na jego wartość. Pamiętaj więc, że starannie spakowany upominek to podstawa.

Zadedykuj upominek

Obecnie najbardziej HOT prezentami są te, spersonalizowane. Pomyśl więc o liściku z dedykacją lub wybierz rzecz, do której możesz dodać inicjały partnerki. To tak niewiele, a z pewnością wywoła uśmiech!
Fot. materiały prasowe

Spełnij najbardziej wymagające oczekiwania

Spraw swojej ukochanej prezent, który zapamięta na długo. Postaw na wysoką jakość i funkcjonalność, ale tą, odwołującą się do najnowszych trendów. Wybierz dla niej elegancki peniuar w najmodniejszy wzór tego sezonu – cętki.

Myśl praktycznie

Zdarza się, iż, mimo że podarunek okazuje się strzałem w dziesiątkę, do pełnego zadowolenia, brakuje do niego jeszcze jednego elementu. Pamiętaj więc o tej regule i twórz stylowe zestawy prezentowe, np. do peniuaru, dobierz z tej samej linii, mini koszulę nocną. Bądź prezentowym strategiem!
 

Decyduj odpowiedzialnie

Na koniec, warto pamiętać o jeszcze jednej kwestii. Jeśli stawiasz na prezent
z branży odzieżowej, wybierz markę, która działa w duchu slow fashion. To ważne, aby dokonywać świadomych zakupów. Powodzenia!
Fot. materiały prasowe
 
źródło: ahavapr.prowly.com