Jak wygląda idealna pupa? Każda kobieta poszukuje odpowiedzi na to pytanie. Przechodząc się po ulicy, spotykamy pośladki duże, małe, okrągłe, damskie i męskie. Które pośladki są najładniejsze? Chociaż nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, to warto wziąć pod lupę temat pupy, która jeszcze nigdy nie była tak aktualna, jak teraz!

Jak wygląda idealna pupa? Obecnie największy kompleks kobiety, to właśnie ta część ciała. Dlaczego kobiety rozmyślają o pupie? Dlaczego porównują swoją z innymi? W pierwszej części artykułu zastanowimy się nad tymi zagadnieniami. Przybliżymy nieco definicję brazylijskich pośladków i znajdziemy domowe ćwiczenia. Druga część jest poświęcona modzie, czyli jakie jeansy nosić? 

Jak wygląda idealna pupa? 

Social Media aż zalewają nas obrazami kobiecych pup. O ile kiedyś jej temat, był raczej tabu, tak teraz jest powszechnie używany, a nawet modny. Fenomen pupy przyszedł z zachodu wraz z obrazami Kim Kardashian, Nicky Minaj i modą na wyćwiczone ciało. Nie znaczy to, że polskie twarze show-biznesu i Instagrama nie pokazują ‚idealnej pupy’. Chociaż każda kobieta, pragnie mieć piękne pośladki, to żadna nie wie, jaka pupa jest najlepsza? Ile ludzi tyle opinii, dlatego nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Myśląc kategoriami obecnych kanonów piękna, można by rzec, że najlepsza pupa, to duża pupa. Idąc tym tropem, możemy znaleźć odpowiedź, jaka pupa była ‚ładna’ kilka lat temu. Kto pamięta, kiedy to rozmiar 0 uchodził za najseksowniejszy? Wraz z nim w trendzie była mała pupa. Wniosek? Kanony piękna nie są wyznacznikiem idealnej pupy. 

Która pupa ładniejsza? 

Zastanawiasz się czasami, czy myślisz jak facet i porównujesz pośladki? Zaskoczymy cię. To jest myślenie typowo kobiece. Od lat każda z nas porównuje się nawzajem. Kobiety, będąc ze sobą solidarne, nie robią tego jawnie, jednak każda z nas wie, że swoje kompleksy najlepiej leczyć za pomocą porównania. A co z kobietami, które nie mają kompleksów? Wyszłoby na to, że chętnie pokazują swoją pupę, jednak tak nie jest. Kobiety nie muszą obnosić się ze swoim gołym ciałem, aby pokazać, że w pełni siebie akceptują. Warto zaznaczyć, że akceptacja nie wynika z idealnego rozmiaru pośladków, a zwykłej sympatii do nich. Lubisz swoje pośladki? To świetnie, bo znaczy, że ci się podobają, mimo tego, że mogą nie wpisywać się w obecny kanon piękna. Większość kobiet, które uważa, że tylko okrągła pupa jest ładna, powinna przeczytać powyżej zdanie i zastanowić się, czy tylko kanony piękna świadczą o zgrabnej pupie. 

Jaka pupa podoba się facetom? 

Sytuacja się powtarza, bo tym razem, ile facetów tyle pup. Stereotypy mówią nam, że faceci lubią najbardziej okrągłe, wyćwiczone pośladki. Myślisz, że tylko na te zwracają uwagę? Z pewnością ich wzrok przykuwają okrągłe pośladki. Nie znaczy to, że małe nie mają szansy na zainteresowanie. Prawdą jest, że każda damska pupa podoba się facetom. Obserwacja damskich pośladków jest jedną z form rozrywek i niech pozostanie, jeżeli mieści się w granicach kultury.

Jeżeli zastanowimy się nad idealnymi pośladkami, możemy równie dobrze pomyśleć o idealnej urodzie. Szybko okaże się, że każda z nas ma inny idealny kanon piękna. Powszechnie porusza się temat pupy i próbuje ustalić, jaka pupa jest najładniejsza? Najładniejsza to ta, która podoba się facetom? Wśród mężczyzn znajdziemy amatorów pup małych i dużych. 

Dlaczego pupa podnieca?

Co jest przyczyną tego, że faceci kochają pupy? Prawdą jest, że ich wzrok podąża nie tylko za damskim tyłeczkiem. Oczy mężczyzn zatrzymują się na piersiach, talii nogach, a nawet dłoniach. Kochają to, co kobiece i to, co jest wyznacznikiem płodności. Mówi się, że ich obserwacja i fascynacja damskim ciałem wywodzi się już od przodków, którzy kierowali się figurą kobiety, by móc stwierdzić, czy będzie ona w stanie przetrwać ciążę. 

Jaka pupa jest najładniejsza? 

Myśląc stereotypami, możemy określić jaka pupa jest najładniejsza. Zanim jednak postaram się odpowiedzieć na zagadnienie, pragnę zaznaczyć, że idealna pupa nie jest moją własną opinią, a jej charakterystyka poparta jest obecnymi kanonami piękna, trendem i ogólnym opiniom. Jaka pupa podoba się facetom?

Przeglądając fora internetowe, artykuły, Instagram i komentarze możemy wysunąć trzy wnioski. Obecnie za idealną pupę uważa się trzy rodzaje. Pierwszym z nich jest mała pupa, która ma widoczną zmarszczkę lędźwiową, czyli lekkie wgłębienie po boku pośladka. Pojawia się ono zazwyczaj wtedy, kiedy kobieta ma szczupłe ciało albo jej pupa, jest lekko wyćwiczona: –  Najbardziej podobają mi się małe pośladki, których rozmiar jest na wielkość mojej otwartej dłoni. Lubie jak są jędrne i zaokrąglone mówi Krystian. Dodatkowo faceci zwracają uwagę na widoczny rowek u góry pupy, który układa się w literę V. 

Czy duże pośladki są ładne? 

Wśród mężczyzn znajdzie grupa, która najbardziej lubi wyćwiczone ‚brazylijskie’ pośladki: – Lubię, kiedy kobieta jest zadbana. Dbam o swoją formę, dlatego doceniam, kiedy kobiece pośladki są ładnie wyćwiczone.Wizja idealnych pośladków może wynikać więc ze stylu życia mężczyzn. Co pupa mówi o kobiecie? Sport i forma są dla wielu efektem ciężkiej pracy, dlatego chętnie wybierają kobiety, które dzielą z nimi zainteresowania. 

Ostatnim typem są duże pośladki. Charakteryzują się tym, że są pełne i okrągłe. Między udem a pośladkiem widać charakterystyczną granicę. Będzie ona widoczna zarówno z perspektywy bokiem, jak i tyłem. Przeglądając Instagram, trafiłam na wiele dużych pośladków, które były komentowane przez mężczyzn w samych superlatywach. Jak to jest z tym cellulitem? Okazuje się, że fani dużych pośladków lubią także cellulit, który jest nieodłączny przy dużym rozmiarze pupy. Jeżeli wciąż nie jesteś przekonana, przypomnij sobie zdjęcia zrobione Kim Kardashian na plaży w Meksyku.  

Analizując te trzy wymiary, możemy wreszcie realnie odpowiedzieć sobie na pytanie, która pupa jest najładniejsza? Każda! 

Jakie ćwiczenia na pośladki? 

Każda kobieta marzy o wyćwiczonych pośladkach, a co druga zaczyna ćwiczyć z zamiarem wymodelowania ich. Co dziesiątej udaje się przetrwać na siłowni i zamienić swój ‚wymóg’ w hobby. Osobiście, jak większość z nas, znajduje się w tej drugiej grupie. Nie każda z nas ma czas lub pieniądze na codzienne treningi na siłowni. Dla wielu z nas siłownia to motywacja do podjęcia ćwiczeń. Prawdą jest, że pośladki można wyćwiczyć, nie wychodząc z domu. Jak wyćwiczyć pośladki? Jeżeli choć raz zmotywowałaś się do ćwiczeń, pewnie nie są ci obce postacie, takie jak Mel B, a w szczególności Ewa Chodakowska. Oprócz gotowych treningów możesz wytrenować swoją pupę, za pomocą prostych ćwiczeń. 

Co zrobić żeby pośladki były okrągłe? 

Ile z was wpisało kiedyś w wyszukiwarkę: brazylijskie pośladki co to jest? Płaska pupa co robić? Na pewno nie jedna. Ciągle słyszy się to sformułowanie, paradoks polega na tym, że marzymy o brazylijskich pośladkach, nie wiedząc dokładnie, co oznaczają. Nazwa zainspirowana krągłościami Brazylijek i ich okrągłą pupą. Europejskie pośladki są z natury nieco mniejsze, dlatego kobiety dążą do uzyskania większych rozmiarów. Często zadajecie pytania: płaska pupa co robić? Nie każda z nas ma w genach tycie. Dużo dziewczyn spożywa duże ilości jedzenia, a ich figura pozostaje taka sama. Największym ich problemem pozostają płaskie pośladki. Co powiększa pośladki? Jeżeli nie możesz przytyć, a chcesz, aby twoje pupa nabrała kształtów, jedynym rozwiązaniem są ćwiczenia. Nie musisz wychodzić z domu, przygotowałyśmy dla ciebie zestaw ćwiczeń, które wykonasz, nigdzie nie wychodząc. Jakie ćwiczenia na pupę? 

Przysiady 

Co robić, żeby pośladki były większe? Nie od dziś wiadomo, że przysiady działają cuda. Nie tylko kształtują pośladki, ale wysmuklają całą sylwetkę. Robiąc przysiady, angażujesz całe ciało. Przede wszystkim pracują mięśnie pośladków, ud i łydek. Wykonując te ćwiczenia, wzmacniasz również mięśnie pleców i brzucha. Mało tego, spalasz kalorie. Jak prawidłowo wykonywać przysiady? 

Stań w pozycji prostej, rozstaw nogi na szerokość bioder. Powoli uginaj kolana i schodź pośladkami w dół. Pamiętaj, aby twoje kolana podczas zginania, nie przekraczały linii palców u stóp. Zegnij swoje kolana pod kątem 90 stopni. Niech twoje ręce będą wyciągnięte na wprost. Uważaj, aby nie koślawić swoich kolan, bo jest to niebezpieczne dla twojego zdrowia. Zwłaszcza wtedy, kiedy ćwiczysz z obciążeniami.  

Jeżeli nie ćwiczyłaś wcześniej, zacznij od przysiadów bez obciążeń. Dopiero kiedy wytrenujesz swoją technikę, dobierz hantele lub dwie butelki wody. 

Wykonaj 15 przysiadów, zrób 3 serie. 

Hip Thrust 

Jeżeli jeszcze o tym nie słyszeliście, to koniecznie spróbujcie tego ćwiczenia. Hip Thrust to unoszenie bioder z plecami umieszczonymi na podwyższeniu. Hip Thrust działa na modelowanie pośladków, a dokładnie mięśnia pośladkowego wielkiego i mięsień dwugłowy uda. Jak wykonać Hip Thrust? 

Rozłóż sobie matę i usiądź na podłodze. Tułów oprzyj o fotel pod kątem 45 stopni. Stopy ustaw szeroko i zegnij ręce w łokciach, trzymej je blisko tułowia. Będąc w pozycji siedzącej, przy ugiętych kolanach, podnoś swoją miednicę. Pamiętaj, aby spiąć mięśnie brzucha i pośladków i wypychaj biodra do góry, aż plecy będą proste. Kontroluj swoją pozycję i pilnuj, aby twoje kolano nie zapadało się do środka. Aby osiągnąć lepsze efekty, możesz podnieść jedną nogę do góry, niech będzie zgięta w kolanie. Dzięki temu zaangażujesz więcej mięśni do ćwiczeń.

Wykonaj ćwiczenie 10-15 razy, zrób 3 serie.

Martwy ciąg na jednej nodze

To ćwiczenie może być trudne ze względu na trudność w utrzymaniu równowagi. Jeżeli z początku wam nie wychodzi, nie zniechęcajcie się i powtarzajcie, aż do osiągnięcia pierwszego celu – równowagi. Do zrobienia tego ćwiczenia będzie ci potrzebne obciążenie. Najlepszym domowym sposobem będzie pięciolitrowy baniak wody. W zależności od twojej kondycji możesz kontrolować obciążenie, wylewając lub wlewając wodę. 

Martwy ciąg angażuje wiele partii ciała. Wykonując to ćwiczenie, angażujesz między innymi mięsień dwugłowy uda, mięsień pośladkowy wielki i skośnie mięśnie brzucha. Jak wykonać martwy ciąg? 

Stań na jednej nodze, drugą lekko ugnij. Niech twoje łopatki będą lekko wyciągnięte. Ręce trzymaj z przodu, weź w obie ręce baniak wody. Trzymaj proste plecy i schyl się do przodu, unosząc jedną nogę do tyłu. W miarę możliwości trzymaj ja prosto. Skup się, aby twoje biodra i pośladki szły do tyłu, ciężar trzymaj blisko swojego ciała.  

Powtórz ćwiczenie 10-12 razy, zrób 3 serie. 

Wykroki

Wykroki w szczególności działają na pupę. Ćwiczenia te podnoszą i zaokrąglają pośladki, wzmacniają mięśnie nóg i korzystnie działają na cellulit. Mało tego, wykonując te ćwiczenia, poprawiasz swoją równowagę. Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z wykrokami, początkowo wykonuj je bez obciążenia. Z czasem hantle będą niezbędne. 

Jak wykonać wykroki? W tym przypadku przedstawimy ci technikę z obciążeniem. Z początku wykonuj bez hantli, jednak stosuj się do wszystkich przedstawionych zasad. Stań w lekkim rozkroku, zachowaj prostą sylwetkę i opuść ręce, trzymając je blisko ciała. Prawą nogę wypuść do przodu i na nią ciężar ciała. Niech twoje udo będzie równoległe o podłogi. Uginane kolano nie powinno przekraczać granicy palców u stóp. Trzymaj głowę i plecy prosto. Niech twój wzrok będzie skierowany na przód. Wykonuj ćwiczenie na przemiennie, raz wypuczaj prawą nogę, a raz lewą. 

Powtórz ćwiczenie 15 razy na jedną nogę i 15 na drugą nogę, wykonaj 3 serie. 

Wchodzenie na stopień

Dzięki temu zaangażujesz całe ciało, twoje nogi będą intensywnie pracować. Przy tym ćwiczeniu możesz się zmęczyć bardziej niż zwykle. To dobrze! Poczujesz, że twój trening jest produktywny. Tym razem także przydadzą się baniaki z wodą. Każdy trening przyniesie lesze efekty, jeżeli wykonasz go przy pomocy obiciążenia – wykonasz trening siłowy. Pamiętaj, że na początku najważniejsze jest ćwiczenie prawidłowej techniki, dlatego z czasem dokładaj obciążenie. Wchodzenie na stopień pobudzi do pracy twoje mięsień pośladkowy wielki i mięsień czworogłowy uda. 

Jak wykonać wchodzenie na stopień? Do jego wykonania, będzie ci potrzebny stołek. Poszukaj w domu takiego, którego wysokość będzie sięgał do twoich kolan lub lekko ponad. Stań w pozycji prostej, jedną stopę postaw na stołku, trzymaj ją stabilnie. Następnie unieś drugą nogę i postaw stopę na krześle prostując obie nogi. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz ćwiczenie. Tym razem także pamiętaj o tym, aby nie wysuwać kolan za linię paców u stóp. 

Wykonaj 10-12 powtórzeń, wykonaj 3 serie. 

Co ile czasu wykonywać ćwiczenia na pupę?

Rób trening 3-4 razy w tygodniu, po 3 serie. Z czasem, kiedy zauważysz lepszą kondycję, zwiększaj obciążenie i ilość powtórzeń. Pamiętaj też o rozgrzewce, będzie kluczowa w waszym domowym treningu. Nie tylko chodzi o zakwasy, ale tym razem również o zdrowie. Przygotujcie swoje ciało na wysiłek. 

Co zrobić, aby pośladki były mniejsze? 

Nie wszystkie kobiety uważają, że ich duża pupa jest atrakcyjna. Niektóre dążą do zmniejszenia swoich pośladków i pozbycia się swoich kompleksów. Często decydujemy się na taki krok, nie do końca wiedząc, jak tego dokonać. O ile wiadomo, że nasze pośladki mogą nabrać większego kształtu poprzez ćwiczenia na siłowni, to co sprawi, że będą mniejsze? W tym przypadku nie obejdzie się bez zbilansowanej diety. Jeżeli chcesz, aby twoje pośladki były mniejsze, musisz zrzucić parę kilo. Jedz mądrze i unikaj głodówek, bo zamiast pożądanej sylwetki, osiągniesz efekt jojo. Jedź 5 posiłków dziennie o regularnych porach.

Sama dieta jednak nie wystarczy, bo mimo że może spać ci parę kilo, to razem z tym, zniekształcisz swoje pośladki. Pamiętaj, że każda pupa bez względu na rozmiar, ma swój charakterystyczny kształt. Stosując się do diety, szybko zauważysz tę zależność. W tym przypadku także powinnaś pomyśleć o ćwiczeniach. Odpuść te, które rozbudowują twoje mięśnie na rzecz ćwiczeń, które spalą tkankę tłuszczową i lekko wymodelują pośladki. Jeżeli nie chcesz bardzo rozbudowywać pupy, skorzystaj ćwiczeń na strefie cardio, która pomoże ci w wymodelowaniu pośladków i spaleniu kalorii. Jeżeli nie lubisz siłowni, zapisz się na inne zajęcia, może to być taniec, zumba lub fitness. 

Idealna pupa pod ubraniem 

Nie każda z nas lubi wykonywać ćwiczenia, a już na pewno trzymać dietę. Jeżeli nie jesteś sportowym freakiem, a nawet domowe ćwiczenia sprawiają ci trudność, nic nie szkodzi. Kompleks własnej pupy łatwo jest zamaskować, jeżeli dobierzesz odpowiedni strój. Porady dotyczące ubioru, mogą być szczególnie przydatne dla kobiet, którym własne zdrowie nie pozwala na treningi. W takiej sytuacji jedynym wyjściem pozostaje ubranie, adekwatne do twojej figury, w którym będziesz czuć się atrakcyjnie. 

Duża pupa jaka sukienka? 

Duże pośladki najlepiej jest ukryć właśnie za pomocą sukienki. Dobrze dobrana zatuszuje niedoskonałości i wyeksponuje inne partie ciała, które uważasz za atrakcyjne. Sukienki mają wiele zalet, nie tylko w zgrabny sposób ukryją lub uwydatnią ciało, ale również nie będziesz miała problemu ze znalezieniem tej idealnej. Sieciówki posiadają bogatą ofertę sukienek. Zróżnicowane kroje i rozmiary, pomogą wybrać ci tą idealną. Jeżeli będziesz wiedziała, która będzie odpowiednia dla twojej figury, bez problemu ją znajdziesz, podczas jednodniowego wyjścia na zakupy. 

Jaką sukienkę wybrać? Pierwsza i najważniejsza zasada – jeżeli chcesz ukryć swoje masywne pośladki, nie wybieraj sukienek o kroju ołówkowym. W ten sposób wyeksponujesz wszystko to, co uważasz za nieatrakcyjne. Wybieraj sukienki, które są dopasowane w talii, dzięki temu ją uwydatnisz. Jeżeli masz szczupłe nogi i szerokie biodra i pośladki, wybierz sukienkę typu princesska – podkreśli biust i szczupły brzuch. Jeżeli nie możesz pochwalić się szczupłą sylwetką, wybieraj modele sukienek, które mają rozkloszowany dół, który sięga lekko za twoje kolana. Nie tylko ukryjesz pupę, ale także uda. Unikaj sukienek w duże, geometryczne wzory, bo mogą dodać ci zbędnych kilogramów. Wystrzegaj się również sukienek z baskinką, bo twoje figura i pupa będą wyglądać karykaturalnie. 

Duża pupa jakie jeansy? 

Kompleks dużej pupy niekiedy nie pozwala kobietom nosić jeansów. Zamiast myśleć o tym, że żadne spodnie nie wyglądają na tobie dobrze, zastanów się gdzie leży błąd. Jeansy stworzone są dla wszystkich kobiet, nie po to rynek oferuje tyle różnych modeli, aby z nich nie skorzystać. Wśród jeansów znajdą się rurki, dzwony, jeansy o prostej nogawce – każdy krój jest stworzony z myślą o kobiecie. Przekonaj się do noszenia jeansów i znajdź swój idealny krój. 

Jakie jeansy wybrać? Jeżeli chcesz ukryć swoje pośladki, masz kilka możliwości. Po pierwsze nie powinnaś nosić obcisłych jeansów z bardzo wysokim stanem, bo je uwydatnisz. Zamiast tego wybierz spodnie z prostą nogawką, pas niech będzie lekko ponad twoje biodra. Unikaj biodrówek. Jeżeli chcesz ukryć pośladki, możesz założyć do tego marynarkę, która będzie się kończyła pod linią pośladków. Obniżona talia optycznie zmniejszy pośladki. Dobrym rozwiązaniem na ukrycie dużej pupy będą jeansy typu ‚boyfriend’. Wysoki stan uwydatni twoją talię, a luźny krój na pupie i udach, schowa twoje pośladki. Wystrzegaj się jeansów, które mają szeroko rozstawione kieszenie na pośladkach, bo w ten sposób bardzo je poszerzysz, a tego nie chcemy. Unikaj też poziomych kieszeni, bo i tym razem poszerzysz swoją pupę, najlepszym rozwiązaniem, będą dla ciebie kieszenie, które będą układać się skośnie w literę V – czyli lewa kieszeń uchylona lekko do wewnątrz i prawa tak samo. 

Duża pupa jakie spodnie? 

Nie tylko jeansy będą odpowiednie dla kobiet o dużych pośladkach. O ile jeansy dają nam mnóstwo możliwości, to zwykłe spodnie mogą wydawać się trochę problematyczne. Jakie spodnie wybrać? Jeżeli spodnie nie mają z tyłu kieszeni i nie masz jak optycznie zmienić wyglądu swoich pośladków, wybieraj spodnie o prostym kroju. Dzięki temu zachowasz proporcje. Wybieraj modele o jednolitym kolorze. Pod żadnym wypadkiem, nie wybieraj spodni, które mają paski lub kratkę. Paski opięte na pośladkach, będą układały się w różne strony i tylko uwydatnią ich wielkość. Z kratką będzie podobnie.

Swoją pupę możesz zatuszować, dobierając do spodni odpowiednie obuwie. Jakie buty do prostych spodni? Najlepszym rozwiązaniem, będą obcasy na słupku. Nie wybieraj cienkiej szpilki, bo duża pupa będzie kontrastować z delikatnym obcasem. Masywny obcas zachowa proporcje twojej sylwetki, a pupa będzie wydawać się mniejsza. 

Płaska pupa jakie spodnie?

Nie wszystkie kobiety narzekają na dużą pupę. Dla niektórych problem stanowią zbyt małe pośladki. Za każdym razem, kiedy zakładasz spodnie, twoje pośladki zlewają się z udami? Chcesz uwydatnić krągłości, ale nie wiesz jak to zrobić? Jakie spodnie założyć do płaskiej pupy? Wybierz spodnie z bardzo wysokim stanem, tak aby podniosły twoje pośladki. W talii przewiąż je paskiem, tym razem nie chodzi o uwydatnienie talii, a o pokazanie różnicy między nią a biodrami. Szukaj modeli, które mają na pośladkach duże kieszenie, dzięki temu optycznie powiększyć pupę. Podbijesz efekt dużych pośladków, jeżeli twoje kieszenie będą szeroko rozstawione. Dzięki temu nie tylko nadasz popie krągłości, ale lekko ją poszerzysz. 

Podsumowanie

Która pupa ładniejsza? Z ogólnej charakterystyki damskiej pupy, możemy wywnioskować, że nie istnieje idealny rozmiar ani wygląd. Z męskiego punktu widzenia, każda pupa jest ładna. Pamiętaj, że ile ludzi tyle opinii, każdemu z nas podoba się co innego. Jeżeli jeszcze cię to nie przekonało, możesz zmienić wygląd swoich pośladków za pomocą odpowiednich ćwiczeń lub dobrze dobranego stroju. Wybierając pierwszą opcję, możesz wytrenować swoje pośladki i nadać im krągły kształt, za pomocą domowych ćwiczeń. Jeżeli podążasz w drugą stronę i pragniesz zmniejszyć ich objętość, powinnaś zastosować się też do odpowiedniej diety.

Wersją dla leniwych będzie dobranie spodni o odpowiednim kroju. Chcąc optycznie zmniejszyć swoje pośladki, wybieraj spodnie o prostym kroju, mogą to być też rurki – zakryjesz pupę, zakładając dłuższą marynarkę. Jeżeli chcesz, aby twoje pośladki wydawały się większe, wybieraj spodnie z dużymi kieszeniami, które są szeroko rozstawione. 

ZOBACZ GALERIĘ:

Pupa
Fot. levis.com / freepeople.com 

Jeżeli chcesz optycznie powiększyć swoje pośladki, wybieraj modele jeansów, które mają duże kieszenie.