Jak wyglądać jak milion dolarów? Monica Belluci, Angelina Jolie, Sarah Jessica Parker, czy Rihanna- są ikonami naszych czasów. Każda z nich zniewala swoim niepowtarzalnym stylem, interpretując modową klasykę na swój sposób. Jak osiągnąć podobny efekt? Jak ubierać się dobrze bez wydawania fortuny?

Jak wyglądać jak milion dolarów? W poniższym artykule dowiesz się, jak urozmaicić swoją garderobę tak, by krocząc po ulicy czuć się, jak prawdziwa diva. Kluczem do osiągnięcia tego efektu jest wdrożenie kilku uniwersalnych zasad, które są pierwszym krokiem do wykreowania zjawiskowego looku. A przecież jak powszechnie wiadomo- kobieta, która czuje się dobrze w tym, co nosi, od razu staje się bardziej atrakcyjna!

Jak wyglądać jak milion dolarów? Modowy elemenatrz 

Istnieje kilka rodzajów kolorów i fasonów, które nigdy nie zawodzą. Nadają się nie tylko do pracy, w której istotnym aspektem jest elegancja, ale sprawdzą się w również w przypadku stylizacji smart casual. Jakie kolory są zawsze w modzie? Odpowiedzią na to pytanie są kolory podstawowe, tj. czerń, biel, granat, szarość. Są to barwy, w których każda kobieta wygląda dobrze i profesjonalnie. Zestawione ze sobą, nawet w formie silnego kontrastu, sprawdzą się w każdej sytuacji. Ponadto, są to kolory, które lubią się z wszelkiego rodzaju dodatkami, poczynając od biżuterii, a kończąc na oryginalnych butach, czy kapeluszu. Jak wyglądać jak milion dolarów? Jeśli wahasz się między sukienką w jaskrawym kolorze a klasyczną „małą czarną”, postaw właśnie na ten drugi wariant. To właśnie klasyką kobieta może nadać szyku.

Srebro czy złoto?

Sukienka zapięta na ostatni guzik, szpilki i torebka wybrane, jednak problem pojawia się w przypadku doboru biżuterii? Jaka biżuteria jest najlepsza? Srebrna, a może złota? Odpowiedź jest prosta- złota. Kobiety o urodzie typu słowiańskiego, lepiej wyglądają w tego rodzaju błyskotkach. Podkreślają one ich rysy, wydobywają urodowe atuty, zarazem dopełniając całą stylizację. W połączeniu ze wspomnianymi wcześniej kolorami nadadzą oczekiwanego przez każdą z pań sznytu.

Jak odnaleźć swój styl? 

Kobiety, które zawojowały świat mody, nie podążają wyłącznie za obowiązującymi w danym momencie trendami. Trendy mają bowiem to do siebie, że zmieniają się jak w kalejdoskopie. Inwestowanie w ubrania, które za jakiś czas nie będą na szczycie modowej listy, mija się z celem. Jak zatem wyglądać jak milion dolarów? Bazą do osiągnięcia tego efektu jest wykreowanie własnego, niepowtarzalnego stylu.

Jak nadać ubraniom drugie życie?

Kobiety wyglądające jak milion dolarów paradoksalnie wcale nie muszą wydawać dużej sumy pieniędzy. Jak wyglądać jak milion dolarów, nie mając miliona? Spróbuj spojrzeć na zalegające w szafie ubrania w inny sposób. Nie traktuj ich wyłącznie jako odzieży, która już dawno wyszła z mody. Kombinuj! Oversize’owy sweterek, przydługa marynarka, sięgająca do kostek spódnica? Każdy z tych elementów ubioru można spersonalizować i nadać mu drugie życie. Jak przerabiać ubrania? Daj się ponieść swojej wyobraźni i twórczej inwencji. Kombinuj, skracaj, podwijaj. Jeśli twoje zdolności manualne nie wybiegają tak daleko, zasięgnij pomocy krawcowej. To ona będzie wiedziała, jak sobie poradzić z danym przypadkiem. 

Czym jest total look? 

Czym jest total look? Pojęcie to określa harmonijne zestawienie ze sobą takich elementów garderoby, które tworzą spójną całość. Na czym polega total look? Jest to sztuka umiejętnego bazowania na podobnych do siebie kolorach, wzorach i dodatkach. Sprawa niezbyt prosta, jednak bardzo efektowna. Total looki od zawsze były i będą obecne w świecie mody, definiując tym samym uwielbianą przez stylowe panie klasykę. 

Jak zadbać o odpowiednią prezencję? 

Zjawiskowy wygląd to nie tylko idealnie skrojone, szyte na miarę ubrania. To przede wszystkim widocznie zadbana kobieta. I nie chodzi tu o mocny makijaż, długie doczepione paznokcie i niebotyczny obcas. Jak wyglądać atrakcyjnie? Rozświetlona, nawilżona skóra twarzy, dłoni oraz lśniące, odżywione włosy, to te elementy kobiecego piękna, na które szczególnie należy zwrócić uwagę. Żadna kreacja, nawet ta od Valentino, nie obroni się, jeśli nie będzie szła z parą z wyraźną dbałością i estetyką. 

„Wyglądać jak milion dolarów” to wyglądać z klasą. To stylizacje adekwatnie do wieku oraz okoliczności. To często również krytyczne spojrzenie na swoje odbicie w lustrze i rezygnacja z ulubionych ubrań na rzecz bardziej dopasowanych i odznaczających się lepszym stanem. Ubraniom nadszarpniętym przez ząb czasu mówimy stanowcze „żegnam”- to nie jest atrakcyjne ani schludne. Jak wyglądać jak milion dolarów? Stawiamy na świeżość, elegancję, kierując się zasadą „mniej znaczy więcej”. Przejaskrawione i przytłoczone dużą ilością biżuterii ubraniowe kompozycje są już dawno passe. 

 

Jak wyglądać jak milion dolarów? ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

Jak wyglądać jak milion dolarów
hm.com/pl

Złota biżuteria to must have każdej kobiety, która lubi zadawać szyku.