Marcin Mroczek zyskał popularność dzięki udziałowi w „M jak miłość” gdzie występuje z bratem bliźniakiem. Niewiele osób jednak wie, że prywatnie jest ojcem dwójki wręcz identycznych chłopców.

Serial TVP od ponad dwudziestu lat nieustannie króluje w ofercie programowej stacji telewizyjnej. Widzowie wciągnęli się w losy bohaterów, którzy często przeżywają wzloty i upadki. Największą popularność otrzymali aktorzy tworzący dzieje rodziny Mostowiaków już od pierwszych odcinków.

Premierowe odsłony przedstawiły odbiorcom m.in.: Małgorzatę Kożuchowską, Katarzynę Cichopek oraz bliźniaków, Rafała i Marcina Mroczka. Niewiele osób jednak wie, jak wygląda życie prywatne drugiego z wymienionych aktorów.

Marcin Mroczek ma dwóch prawie identycznych synów

Przed podbiciem serc telewidzów aktor interesował się tańcem, który rozwijał w zespole „Caro Dance”. Przygodę na parkiecie kontynuował podczas czwartej edycji programu „Taniec z gwiazdami”, gdzie z Edytą Herbuś dotarł aż do półfinału. Duet zachwycił widzów, a następnie został wybrany do reprezentacji naszego kraju podczas Konkursu Tańca Eurowizji. Pokonali rywali, zajmując pierwsze miejsce w Glasgow.

Marcin Mroczek ostatecznie wybrał aktorstwo jako swoją ścieżkę kariery. Od ponad dwudziestu lat wciela się w rolę Piotra Zduńskiego w serialu „M jak miłość”. To właśnie z tą produkcją rozpoczął aktorską przygodę tak jak jego brat bliźniak, Rafał Mroczek.

Aktorzy zachwycili widzów i do dziś pozostają jednymi z głównych postaci całej produkcji TVP. Marcin Mroczek oprócz kolejnych sukcesów zawodowych postanowił uporządkować również życie prywatne. W 2013 roku poślubił modelkę Marlenę Muranowicz w otoczeniu rodziny oraz przyjaciół.

Małżeństwo wspólnie wychowuje dwójkę synów: Ignacego oraz Kacpra. Choć między chłopcami jest rok różnicy, łatwo wziąć ich za bliźniaków. Marcin Mroczek chętnie ukazuje kulisy życia prywatnego w mediach społecznościowych, a filmiki z synami robią furorę na jego profilu.

Podobieństwo między chłopcami jest zauważalne gołym okiem, a mała różnica wieku sprawia, że nietrudno pomyśleć o tym, że są bliźniakami. Często spotyka się przypadki, w których ciąże bliźniacze są powielane w rodzinach posiadających już bliskich o identycznym wyglądzie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Marcin Mroczek
fot.instagram.com/mroczek_marcin/

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Teresa Lipowska i Marcin Mroczek obchodzili urodziny na planie „M jak miłość”. Ekipa serialu świetnie się bawiła
  2. Anna Głogowska zobaczyła wynik i zaczęła krzyczeć z radości. Spełniło się marzenie jej córki
  3. Ile lat ma Małgorzata Opczowska? Informacja jest owiana tajemnicą, internauci mają dwie skrajne teorie