W internecie ogromną popularność zdobywa ostatnio nietypowy trend makijażowy. Użytkownicy TikToka pokochali pomysł na makijaż na lato, z wykorzystaniem papieru toaletowego.

  • Aplikacja TikTok obfituje w różne ciekawe trendy 
  • Ostatnio popularnością cieszy się nowy pomysł na nietypowy makijaż
  • TikTokerki pokochały makijaż powieki wykonany z wykorzystaniem papieru toaletowego

TikTok jest portalem, który pokazuje internautom często nietypowe rozwiązania w codziennym życiu. Najnowsza moda szokuje – internauci pokochali makijaż, do którego wykonania potrzebny jest papier toaletowy.

Nowy pomysł na makijaż na lato

W ostatnich miesiącach coraz większą popularność zdobywa popularna aplikacja TikTok. Portal na którym każdy może umieścić krótkie filmiki o różnej tematyce znalazł wielu wielbicieli na całym świecie.

Tam użytkownicy mogą się często dzielić różnymi trikami, pozornie nieoczywistymi. Dużo użytkowniczek TikToka na przykład dzielą się pomysłami na nietypowe stroje czy oryginalne makijaże. 

Na tym portalu ostatnio wiele emocji zdobył nowy trend makijażowy – ten jednak wielu użytkowników zaskoczył. Ten bowiem zakłada wykonanie niebywałego make upu z wykorzystaniem papieru toaletowego.
Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak zrobić makijaż z pomocą papieru toaletowego?

Trend polega na tym, że użytkownicy aplikacji za pomocą papieru toaletowego tworzą bajecznie kolorowe makijaże na powiekach. Możemy zobaczyć wiele osób powielających ten trend, efekty są naprawdę zaskakujące. 

Papier toaletowy pomaga w uzyskaniu niewyraźnych granic między nakładanymi kolorami. Trend polega na tym, że kładziemy na powiekę kawałek papieru toaletowego, zaś na to nakładamy normalnie różnokolorowe cienie. Dzięki nietypowemu rekwizytowi udaje się uzyskać efekt przenikających siebie kolorów.

Źródło: Papilot

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kasia Cichopek pokazała brzuszek
  2. Pogrzeb ofiar Jacka Jaworka. Policja ochraniała żałobników
  3. Nie żyje Monika Kowalczyk