Jaka fryzura na chrzciny? Jeśli zostałaś zaproszona na chrzciny i zastanawiasz się, jaka fryzura będzie najbardziej odpowiednia na tego typu okazję, mamy dla ciebie kilka propozycji, które będą skromne i modne.

Jaka fryzura na chrzciny? Na pewno taka, która nie wzbudzi zbyt wielu kontrowersji, a jednocześnie będzie wyglądać stylowo i elegancko. Oto nasze propozycje.

Jaka fryzura na chrzciny? 

Chrzciny to uroczystość, kiedy dziecko zostaje włączone do społeczności Kościoła. Ponieważ jest to religijno-świecka uroczystość, warto pamiętać o tym, by odpowiednio się ubrać i uczesać. Jeśli nie masz pewności, jaka fryzura na chrzciny będzie najbardziej odpowiednia, mamy dla ciebie kilka modnych propozycji.

MODNIE UPIĘTE WŁOSY

Jeśli chcesz wyglądać stylowo i skromnie, upięcie włosów będzie najlepszym wyborem. Odradzamy jednak klasycznego koka – znacznie lepiej będzie wyglądać kok skomponowany z zaplecionych warkoczy. Taka wersja koka jest ciekawsza niż tradycyjnie upięte włosy, a w połączeniu z dobrze skrojonym kostiumem lub sukienką sprawi, że będziesz wyglądać bardzo kobieco i elegancko. 

ROZPUSZCZONE WŁOSY

Jeśli postanowisz rozpuścić włosy, zadbaj o ich odpowiednie ułożenie. W zależności od kształtu twojej twarzy możesz wybrać sposób noszenia rozpuszczonych włosów, w jakim będziesz wyglądała najkorzystniej – jeśli masz okrągłą twarz, postaw na fale (lekko podkręć włosy i nadaj im objętość; fale wydłużą twoją twarz i dodatkowo ją wysmuklą), jeśli masz pociągła twarz z powodzeniem możesz nosić proste włosy, opadające na ramiona. Ponieważ taka fryzura od razu zdradza stan naszych włosów (zniszczone włosy trudniej ocenić, gdy są upięte), zadbaj o ich pielęgnację i nawilżenie. 

RÓŻNE WARIANTY BOBA

 Jaka fryzura na chrzciny zapewni nam modny i elegancki wygląd? Oczywiście, bob. Bob to bardzo modna fryzura, którą z powodzeniem można modyfikować wedle naszych własnych preferencji. Tak szerokie spektrum różnych wersji boba pozwala na odpowiednie dopasowanie nie tylko do naszych gustów, ale i kształtu twarzy. Możesz postawić na klasycznego, prostego boba lub na bardziej rockową wersję z postrzępionymi końcówkami. Nie martw się, oba warianty idealnie sprawdzą się podczas chrzcin.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jaka fryzura na chrzciny
Fot.instagram.com @pina_upina

Klasyczny kok można podrasować wplatając warkocze, dzięki czemu nie tylko będziemy wyglądać modnie, ale i bardzo kobieco.