Jaka fryzura na chrzciny? Jeśli zostałaś zaproszona na chrzciny i zastanawiasz się, jaka fryzura będzie najbardziej odpowiednia na tego typu okazję, mamy dla ciebie kilka propozycji, które będą skromne i modne.

Jaka fryzura na chrzciny? Na pewno taka, która nie wzbudzi zbyt wielu kontrowersji, a jednocześnie będzie wyglądać stylowo i elegancko. Oto nasze propozycje.

Jaka fryzura na chrzciny? 

Chrzciny to uroczystość, kiedy dziecko zostaje włączone do społeczności Kościoła. Ponieważ jest to religijno-świecka uroczystość, warto pamiętać o tym, by odpowiednio się ubrać i uczesać. Jeśli nie masz pewności, jaka fryzura na chrzciny będzie najbardziej odpowiednia, mamy dla ciebie kilka modnych propozycji.

MODNIE UPIĘTE WŁOSY

Jeśli chcesz wyglądać stylowo i skromnie, upięcie włosów będzie najlepszym wyborem. Odradzamy jednak klasycznego koka – znacznie lepiej będzie wyglądać kok skomponowany z zaplecionych warkoczy. Taka wersja koka jest ciekawsza niż tradycyjnie upięte włosy, a w połączeniu z dobrze skrojonym kostiumem lub sukienką sprawi, że będziesz wyglądać bardzo kobieco i elegancko. 

ROZPUSZCZONE WŁOSY

Jeśli postanowisz rozpuścić włosy, zadbaj o ich odpowiednie ułożenie. W zależności od kształtu twojej twarzy możesz wybrać sposób noszenia rozpuszczonych włosów, w jakim będziesz wyglądała najkorzystniej – jeśli masz okrągłą twarz, postaw na fale (lekko podkręć włosy i nadaj im objętość; fale wydłużą twoją twarz i dodatkowo ją wysmuklą), jeśli masz pociągła twarz z powodzeniem możesz nosić proste włosy, opadające na ramiona. Ponieważ taka fryzura od razu zdradza stan naszych włosów (zniszczone włosy trudniej ocenić, gdy są upięte), zadbaj o ich pielęgnację i nawilżenie. 

RÓŻNE WARIANTY BOBA

 Jaka fryzura na chrzciny zapewni nam modny i elegancki wygląd? Oczywiście, bob. Bob to bardzo modna fryzura, którą z powodzeniem można modyfikować wedle naszych własnych preferencji. Tak szerokie spektrum różnych wersji boba pozwala na odpowiednie dopasowanie nie tylko do naszych gustów, ale i kształtu twarzy. Możesz postawić na klasycznego, prostego boba lub na bardziej rockową wersję z postrzępionymi końcówkami. Nie martw się, oba warianty idealnie sprawdzą się podczas chrzcin.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jaka fryzura na chrzciny
Fot.instagram.com @pina_upina

Klasyczny kok można podrasować wplatając warkocze, dzięki czemu nie tylko będziemy wyglądać modnie, ale i bardzo kobieco.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle zarabia Beata Pawlikowska? Zarobki dają jej wolność
Następny artykułIle zarabia Agnieszka Kaczorowska? Zarobki ma wręcz kolosalne
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.