Jaka fryzura na wesele z boba? Możliwości mamy wiele, możemy postawić na wersję klasyczną lub awangardową. Bob wygląda dobrze w przypadku niemal każdego koloru włosów. Dodaje nam elegancji i charakteru.

Jaka fryzura na wesele z boba? W internecie nie brakuje inspiracji, jeśli chodzi o wykorzystanie możliwości tego popularnego cięcia. Najbardziej na czasie jest slim bob, na który w tym sezonie zdecydowały się m.in. Natalia Siwiec czy Kim Kardashian. Świetnie wygląda zarówno w wersji z jednym kolorem, jak i tej z refleksami.

Jaka fryzura na wesele z boba?

Możemy pozostawić go samemu sobie, możemy również zdecydować się na jego upięcie. Ta druga opcja z pewnością wzbudzi zainteresowanie ludzi, ponieważ mało osób się na nią decyduje. Jeżeli decydujemy się na koloryzację naszych włosów, trzeba zrobić ją odpowiednio wcześnie. 

– Trzeba ten zabieg wykonać odpowiednio wcześnie przed ślubem. (…) Po pierwsze, aby włosy wyglądały dobrze, po drugie, jeśli pójdzie coś nie tak z kolorem, zawsze jest kilka dni na uratowanie sytuacji. Ważne, by pamiętać o umówieniu terminu koloryzacji przy rezerwowaniu wizyty na fryzurę właściwą. Koloryzację polecam wykonać u swojego sprawdzonego fryzjera – powiedziała Jolanta Lubaś, ceniona fryzjerka w rozmowie z serwisem weselnyexpert.pl.

Jakiego boba wybrać?

Możemy zdecydować się na wersję klasyczną, popularną na początku XX wieku, kiedy to kobiety w Anglii i Stanach Zjednoczonych zyskały prawa wyborcze. Jak ona wygląda? To włosy sięgające za uszy, najczęściej do linii brody i grzywka. Tego typu uczesanie miało za zadanie symbolizować równouprawnienie i niezależność. Nie musimy jednak odwzorowywać tego uczesania, możemy zdecydować się na bardziej awangardowe cięcia.

Na boba nie powinny decydować się panie z bardzo zniszczonymi włosami, ponieważ tego typu uczesanie tylko uwypukli ich złą kondycję. Nie ma jednak znaczenia kształt twarzy, jeżeli chodzi o ten rodzaj fryzury. Większość kobiet wygląda w nim dobrze! Kluczem jest po prostu dobranie odpowiedniego cięcia, co nie jest trudne, jeżeli mamy do dyspozycji zaufanego stylistę fryzur. Bob jest na czasie!

W bobie dobrze się będą czuły panie, które odpowiednio dbają o regularną pielęgnację swoich włosów. Takie uczesanie nie pozostawia cienia złudzeń co do stanu naszych włosów. To jedno z niewielu cięć, które jest zarazem bardzo drapieżne i eleganckie.

Jaka fryzura na wesele z boba? – ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jaka fryzura na wesele z boba
Fot. instagram.com @aarongreniahair

Bob wygląda bardzo elegancko u brunetek.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułInstagram Stories – czy kolejność oglądających jest przypadkowa?
Następny artykułNie wiesz, co życzyć Julii na imieniny? Oto najlepsze wierszyki imieninowe
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.