Jaką kobietą jesteś? Dowiedz się, do którego typu osobowości należysz. Wynik może cię naprawdę zaskoczyć! Romantyczka, hipiska, a może artystka? Odkryj swoje prawdziwe „ja”!

Jaką kobietą jesteś? Chociaż każda z nas jest inna, często łączą nas cechy, zainteresowania i poglądy. Niektóre elementy wyglądu lub zachowania są na tyle charakterystyczne, że doczekały się własnych określeń! Dowiedz się, jaką kobietą jesteś w głębi duszy? Dowiedz się. Pamiętaj, żeby traktować swój wynik z przymrużeniem oka i jako zabawę! 

Jaką kobietą jesteś? Sprawdź się!

1. Romantyczka

Nałogowo biegasz do kina na wszystkie romanse i komedie romantyczne? Marzysz o księciu na białym koniu? Często bujasz w obłokach i masz bardzo bogatą wyobraźnię?Jakim typem kobiety jesteś naprawdę? Oczywiście romantyczką! 

2. Artystka

Praca biurowa i etat? To nie dla ciebie. Masz w sobie mnóstwo emocji, dla których znajdujesz ujście w pracy twórczej. Jaką kobietą jesteś? Gratulacje, artystko!

3. Imprezowiczka

Żyjesz od imprezy do imprezy. Już w poniedziałek zastanawiasz się, co założysz w sobotę do klubu. Często łapiesz się na tym, że w szafie masz kilkanaście wyjściowych kreacji, ale ani jednego ciepłego swetra.

4. Hipiska

Wszystkie twoje kosmetyki są eko i bio, kupujesz ubrania wyłącznie od sprawdzonych sprzedawców, jesteś weganką albo wegetarianką. Kochasz naturę, a twój dom to prawdziwy zwierzyniec. 

5. Królowa pszczół

Niezależnie, czy chodzisz do liceum, studiujesz czy pracujesz, jesteś prawdziwą królową! Masz swoje grono oddanych służek, które jednocześnie podziwiają cię i zazdroszczą. Nie znosisz, gdy ktoś ośmiela się podważyć twój autorytet albo skrytykować.

6. Outsiderka

Trzymasz się na uboczu i nie lubisz angażować w konflikty. Znajomi uważają cię za samotniczkę, ale ty po prostu… nie lubisz marnować czasu na czcze gadanie. Najlepiej czujesz się we własnej sypialni, otoczona ukochanymi książkami.

Już znasz odpowiedź na pytanie: Jaki jesteś z charakteru? Pamiętaj, że poszczególne typy mogą się mieszać. Pewnie znasz wiele artystek, które stronią od głośnych imprez i romantycznych hipisek!

To jak? Wiesz już, jaką kobietą jesteś?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

jaką kobietą jesteś
fot. unsplash.com Nicole Honeywill

Outsiderka nie znosi tłumów i wielkich imprez. Jej ulubioną rozrywką jest czytanie książek.