Nie możemy wyświetlić tej galerii.

Jaką sukienkę wybrać do figury Klepsydry? Posiadaczki tego typu figury to prawdziwe szczęściary, pasują do nich niemal wszystkie kroje i fasony. Na jakie elementy garderoby powinny jednak zwrócić największą uwagę?

Znane Klepsydry to m.in. Kim Kardashian, Mariah Carey, Marilyn Monroe czy Kelly Brook. To najbardziej pożądana kobieca sylwetka spośród wszystkich, ponieważ pozwala na duże pole do popisu w zakresie eksperymentów modowych. Jest również niezwykle kobieca.

Jaką sukienkę wybrać do figury Klepsydry?

W przypadku Klepsydr wybór odpowiedniej kreacji jest naprawdę ogromny. Możemy przebierać i wybierać spośród naprawdę dużej ilości krojów i fasonów. Warto, aby jej góra była przylegająca, ponieważ zbyt luźna sprawi, że nasza sylwetka straci kształt, a tego chcemy uniknąć. Wysokie czółenka i sandały na podwyższeniu to buty, które pięknie wyeksponują nogi Klepsydr. W roli wierzchniego okrycia najlepiej sprawdzi się klasyczny trencz. Klepsydry powinny dążyć do podkreślania swoich atutów, jakimi są pełne biodra, wyraźne wcięcie w talii i wąskie ramiona. Ich stylizacje muszą być zatem być dalekie od ukrywania, a bliskie podkreślania zalet ich figury. Sukienki idealnie dla Klepsydr to te przewiązane w talii z rozkloszowanym dołem (należy jednak z nimi uważać, gdy jest się niskim). Sprawdzą się również długości maksi. Klepsydry to prawdziwe szczęściary.

Czym charakteryzuje się figura Klepsydry?

Jej posiadaczki mają obfity biust, pełne biodra, wąskie ramiona i wyraźnie zarysowane wcięcie w talii. To modelowa kobieca figura. Klepsydry powinny w swoich stylizacjach postawić na prostotę, zbędne zdobienia i napisy mogą sprawić, że uwaga otoczenia, zamiast skupić się na ich figurze, zostanie niepotrzebnie rozproszona. To dla nich stworzone są dekolty w serek, które pięknie podkreślają piersi Klepsydr. Jaką sukienkę wybrać do figury Klepsydry? Z wyciętym dekoltem.

Jedna z najsławniejszych posiadaczek tego typu figury, Kim Kardashian napisała za pośrednictwem swojej aplikacji:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– North jest coraz starsza i coraz bardziej świadoma tego, co ją otacza – również swojego ciała. Jej nawyki i obserwacje wynikają z tego, co wynosi z domu. Moim obowiązkiem jest pokazywać jej, że trzeba odpowiedzialnie dysponować swoim ciałem, dbać o nie i utrzymywać w zdrowiu. Na tym właśnie można zbudować dopiero swój system wartoś – napisała Kardashian.

Ciężko się z nią nie zgodzić. Bycie świadomym swoich atutów to wyznacznik czucia się pewnie ze swoim ciałem i bycia z niego zadowolonym. Wpływa ono przecież na naszą pewność siebie. Niektóre kobiety odkrywają swoje wizualne mocne strony stosunkowo późno, co pokazuje, że popyt na usługi stylistów wciąż będzie. Kobieta, która dobrze czuje się we własnym ciele, jest po prostu szczęśliwa. To podstawa.

Jaką sukienkę wybrać do figury Klepsydry? Już wiemy. Czego unikać?

Klepsydry powinny wystrzegać się reglanowych rękawów, które poszerzają ramiona i tym samym, że wydają się one masywniejsze niż w rzeczywistości. Żaboty, aplikacje i nadruki nie są wskazane, bo skupią całą uwagę na obfitym biuście klepsydr. Luźne t-shirty i sportowe ubrania to również nie jest najlepsze rozwiązanie. Pudełkowe sukienki i militarne płaszcze – tego również unikaj, jeżeli jesteś Klepsydrą.

Czym zajmuje się stylista? 

Jeżeli zależy nam na kompleksowej analizie naszej figury i dobraniu do niej odpowiednich fasonów, warto skorzystać z usług profesjonalnego stylisty, który podpowie nam, co nosić, a czego unikać. Ważne, aby miał on dobrą reputację w branży.

– Stylista pomaga odnaleźć swój własny styl zgodny z trendami. Natomiast trendsetter to osoba, która ma swoją grupę własnych znajomych – w różnych środowiskach. Odnajduje on jakieś pojedyncze elementy ubioru, które w tych grupach ktoś zaczyna nosić i proponuje je innym. To może być kształt czapki, sposób wiązania szalika, czy getry na spodniach. To wyszukane elementy, które potem przenikają do trendów – powiedział Piotr Czachor w rozmowie z serwisem krakow.naszemiasto.pl.

Jaką sukienkę wybrać do figury Klepsydry? – ZOBACZ:

via GIPHY

 ZOBACZ TEŻ:

  1. 60 modelek o różnych kształtach wystąpiło w zachwycającej kampanii
  2. To WIDEO rozbawiło miliony kobiet. Zobaczcie, jak poprawnie włożyć bieliznę wyszczuplającą
  3. Jak się ubrać do teatru? Praktyczne porady stylisty

źródła: avant24.pl, kobieta.gazeta.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jej największą pasją jest podróżowanie. Kocha dobre jedzenie, filmy i seriale. Jej największym marzeniem jest przejechanie wraz z przyjaciółmi słynnej drogi 66 w Stanach Zjednoczonych. Miłośniczka Disney'a. Uwielbia poszerzać swoje horyzonty i zdobywać wiedzę.