Jaka to melodia od 2018 roku ma nowego prowadzącego, jakim został najpierw Norbi, a ostatecznie Rafał Brzozowski. Z programem pożegnał się Robert Janowski, który prowadził go od samego początku, aż przez 21 sezonów. Który prowadzący popularnego muzycznego teleturnieju TVP jest waszym ulubionym?

Wielkim zaskoczeniem dla widzów programu Jaka to melodia? była zmiana prowadzącego już ponad dwa lata temu. Wielu fanów nie mogło się pogodzić z odejściem Roberta Janowskiego. Według was Rafał Brzozowski godnie go zastępuje?

Jaka to melodia?: prowadzący

Od samego początku teleturnieju, który miał premierę w 1997 roku, prowadził go Robert Janowski. Był z telewidzami aż do 2018 roku, przez całe 21 lat oraz sezonów programu. Nic więc dziwnego, że fani nie mogli przeboleć jego odejścia. Od 1 września 2018 roku do 9 czerwca 2019 roku zastąpił go Norbert „Norbi” Dudziuk.

Ostatecznie jednak Telewizja Polska postanowiła postawić na Rafała Brzozowskiego i to właśnie on prowadzi program od 23. sezonu. Jak, według was, sprawdza się w tej roli? Myślcie, że godnie piastuje stanowisko pozostawione przez Roberta Janowskiego?

Dlaczego Robert Janowski odszedł z programu Jaka to melodia?

Robert Janowski odszedł z programu Jaka to melodia?, ponieważ nie spodobały mu się zmiany wprowadzone przez Telewizję Polską. Nie od dzisiaj wiadomo, że TVP odświeżyło nieco znaną formułę programu. Swego czasu temat odejścia Janowskiego wzbudzał wiele emocji oraz powodował powstawanie wielu plotek.

— Nie może się podpisać pod projektem, który jakością odbiega od poziomu, do którego przez lata przyzwyczaił widzów TVP — powiedziała w jednej z rozmów z wirtualnemedia.pl menadżerka i żona Janowskiego, Monika Janowska.

Mówiło się wtedy, że Robert Janowski nie zgodził się m.in. na takie zmiany, jak wprowadzenie utworów z repertuaru disco polo. Jednak stacja stanowczo dementowała te plotki. Podobno nigdy nie było planów dotyczących zmiany listy utworów.

Tęsknicie za Robertem Janowskim? Woleliście jego czy pasuje was obecny prowadzący Rafał Brzozowski? Dajcie znać na Facebooku.

Źródła: wirtualnemedia.pl, rmf.fm, plejada.pl

Poprzedni artykułŚmierć nadeszła niespodziewanie. Media przekazały tragiczne wiadomości, nie mogli nic zrobić
Następny artykułNiewiarygodne sceny w TVP. Michał Szpak zaskoczył wszystkich, Edyta Górniak wściekła, padły mocne słowa
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.