Jaka to melodia: Czy Rafał Brzozowski jest w związku z Izabellą Krzan? Od jakiegoś czasu plotkuje się, że gwiazdor TVP spotyka się z modelką, którą poznał na planie Koła Fortuny. Piękna miss w ostatnim wywiadzie powiedziała, co tak naprawdę łączy ją z Brzozowskim!

Rafał Brzozowski i Izabella Krzan poznali się na planie programu Koło fortuny. Piosenkarz prowadził teleturniej, a zgrabna modelka odsłaniała literki na tablicy. W show-biznesie często bywa tak, że telewizyjne zażyłości przechodzą także do życia prywatnego. Czy tym razem również tak się stało? Izabella Krzan w szczerym wyznaniu opowiedziała o relacjach, jakie łączą ją z prowadzącym, Jaka to melodia?

Czy Rafał Brzozowski i Izabella Krzan są parą?

Izabella Krzan i Rafał Brzozowski już nie współpracują razem na planie Koła Fortuny. Piosenkarza zastąpił Norbi, którego miejsce w programie Jaka to melodia zajął właśnie Rafał Brzozowski. Przez wiele miesięcy plotkowano, że właśnie na planie programu Koło fortuny Rafał Brzozowski i Izabella Krzan stali się sobie niezwykle bliscy. Teraz, sama zainteresowana zdecydowała się odpowiedzieć o jej relacji z prowadzącym Jaka to melodia?.

Jaka to melodia
instagram.com/rafal_brzozowski_official/

– Jestem pod wrażeniem, że nadal gdzieś krążą plotki à propos mnie i Rafała, ale oczywiście my z Rafałem się tylko przyjaźnimy i zawsze tak było. Nadal się przyjaźnimy, mimo że już razem nie pracujemy… – wyznała modelka w rozmowie z party.pl

Jaka to melodia
instagram.com/rafal_brzozowski_official/

Z kim jest Izabella Krzan?

Izabella Krzan będzie prowadzącą powracającego po latach randkowego show TVP: Czar par. W programie pary będą między sobą rywalizować o cenne nagrody. Skoro Izabella Krzan tylko przyjaźni się z Brzozowskim to samo nasuwa się pytanie, czy jej serce zostało zdobyte przez innego amanta. Okazuje się, że prezenterka jest singielką. 

 

jaka to melodia instagram.com/izabellakrzan[/caption]

ZOBACZ TEŻ:

  1. Potężny diament odkryty w RPA. Już wiadomo, że jego cena będzie rekordowa
  2. Nowa kuracja odchudzająca dla tych, którzy porzucili nadzieję na utratę nadwagi. Możesz zrzucić 16 kg w 30 dni
  3. Dziecko to marzenie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda zdradziła, kiedy powitają nowego członka rodziny
  4. Znana gwiazda schudła po ciąży 45 kilogramów. Jej dieta zadziwia
  5. Kultowa aktorka straciła mamę w bolesnych okolicznościach. Gwiazda o szczegółach jej śmierci dowiedziała się z gazety
  6. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesora
  7. Ta 20-latka wzięła ślub ze swoim „martwym” ukochanym. Zdjęcia z wesela zszokowały ludzi z całego świata
Poprzedni artykułJak przerabiać zdjęcia na Instagram? Triki godne największych influencerek
Następny artykułŻona Andrzeja Gołoty poinformowała o wypadku sportowca. ”Sześć pękniętych żeber”
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.