Jaka to melodia ma nowego prowadzącego! Władze TVP ogłosiły, że od września widzowie muzycznego show powitają nowego gospodarza. Kto zastąpi Norbiego? Telewizja Polska zdradziła, że to bardzo znany uczestnik The Voice of Poland, na pewno go znacie!

Norbert Dudziuk, znany szerszej publiczności pod pseudonimem Norbi od września przestanie być prowadzącym Jaka to melodia. Kultowe muzyczne show zyskało właśnie nowego gospodarza-jak podaje TVP, to znany i ceniony muzyk, który od kilku lat związany jest z TVP. Kto to taki?

Jaka to melodia ma nowego prowadzącego

Muzyczny program emitowany na TVP1 nieprzerwanie od 1997 roku zawsze był prowadzony przez charyzmatycznych gospodarzy. Norbi objął swoją funkcję po Robercie Janowskim w 2018 roku. Niewiele osób spodziewało się, że znany muzyk tak szybko odejdzie z programu. 

Kto zastąpi Norbiego w Jaka to melodia? TVP ogłosiło, że nowym prowadzącym programu zostanie… Rafał Brzozowski! Dla widzów Telewizji Polskiej nazwisko Brzozowskiego jest dość znane-wokalista najpierw występował w The Voice of Poland (gdzie trafił pod skrzydła Andrzeja Piasecznego), a od września 2017 roku na TVP2 prowadził kultowy program Koło fortuny razem z Miss Polonia 2016 Izabellą Krzan. 

Dlaczego Norbi odchodzi z Jaka to melodia? Rzecznik prasowy TVP w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl stwierdził, że zmiana prowadzącego programu Jaka to melodia (oraz Koła Fortuny) była dyktowana perspektywą rozwoju Norbiego i Brzozowskiego:

– Obaj prowadzący doskonale poradzili sobie w dotychczasowych rolach, więc pora na nowe wyzwania — skomentował zmianę rzecznik prasowy TVP.

Kto prowadzi Jaka to melodia?

Jak dotąd program Jaka to melodia miał trzech prowadzących. Od 1997 roku aż do 2018 gospodarzem był Robert Janowski. W 2001 roku na krótko zastąpił go Jacek Borkowski. Od 2018 roku stanowisko prowadzącego program objął Norbi, a od września 2019 roku nową twarzą show zostanie Rafał Brzozowski

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Jaka to melodia
instagram.com/brzozowskirafal

Rafał Brzozowski został nowym prowadzącym Jaka to melodia!

Jaka to melodia
instagram.com/norbi_official

Gwiazdor zastąpi na stanowisku Norbiego, na którego również czekają nowe wyzwania zawodowe!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak – WIEK, WZROST, DZIECI, WAGA
  2. Danuta Wałęsa w młodości. Śliczna, drobna i skromna, sama wychowała 8 dzieci [ZDJĘCIA]
  3. Rozwód Agaty Kuleszy trwa. Nowe, przykre informacje o jej batalii z mężem
  4. Anna Przybylska: „Życie jest zbyt krótkie, by budzić się z żalem. Kochaj ludzi, którzy dobrze cię traktują…”
  5. Ile lat ma Edyta Górniak? Artystka zbliża się do okrągłych urodzin, a wygląda na 15 lat mniej
Poprzedni artykułStylizacja na grilla. Jak wyglądać modnie i czuć się swobodnie? 7 idealnych zestawów
Następny artykuł„Koło fortuny” bez Rafała Brzozowskiego. Partnerem Izabelli Krzan zostanie słynny wokalista
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.