Jaka to melodia już ma nową prowadzącą? Władze TVP biorą pod uwagę kandydaturę aktorki uwielbianej przez widzów stacji! To artystka związana ze środowiskiem muzycznym. Co stanie się z Norbim? Czy podzieli los Roberta Janowskiego?

Jaka to melodia: widzowie ucieszą się z nowej prowadzącej? TVP nie ma wątpliwości! Lubiana gwiazda ma być powiewem świeżości w show znanym od wielu lat. Znamy ją z filmów, seriali, teatrów, a także wielu koncertów. Występowała także w samym programie! O kim mowa?

Jaka to melodia: kto zostanie prowadzącą?

Nową prowadzącą Jaka to melodia ma zostać sama Olga Bończyk! Co stanie się z Norbim? Najprawdopodobniej muzyk nie straci pracy, bo TVP rozważa opcję dwóch prowadzących! Skąd pomysł, że miałaby to być właśnie Olga Bończyk? Jak podaje Fakt, powołując się na informacje od pracownika stacji, widzowie TVP ją kochają. Razem z Norbim mieliby pojawiać się w programie na zmianę.

Na ostateczną decyzję produkcja ma czas do końca sierpnia, zatem jeszcze wiele może się wydarzyć! Według informatorów Faktu rozważana jest też inna kandydatura. Druga kandydatka również brała udział w programie i grała w serialach TVP, do tego przepięknie śpiewa!

Olga Bończyk poprowadzi Jaka to melodia?

Olga Bończyk jest poważną kandydatką, jednak władze TVP rozważają też zatrudnienie… Katarzyny Żak. Wiedzieliście, że gwiazda już kiedyś występowała w programie? Była jego pierwszą wokalistką! Niedawno w Opolu brała także udział w koncercie piosenki literackiej.

Po odejściu Roberta Janowskiego program stracił wielu widzów. Zastąpienie go przez Norbiego nie pozwoliło podnieść oglądalności, stacja ma więc poważny problem. Czy kobieta w roli drugiej prowadzącej pozwoli go rozwiązać? Którą z pań chcielibyście widzieć w roli prowadzącej? Obie mają ogromne doświadczenie wokalne!

ZOBACZ ZDJĘCIA KANDYDATEK NA PROWADZĄCE JAKA TO MELODIA:

JAKA TO MELODIA
YouTube ciechtivi1

Katarzyna Żak ma szansę poprowadzić Jaka to melodia?

Jaka to melodia
YouTube Kasia Camilleri

Czy Olga Bończyk przyjmie propozycję TVP? Przekonamy się już niedługo!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Marcin Prokop opublikował zdjęcie w towarzystwie Marcina Gortata i Doroty Wellman. Kto z nich jest najwyższy?
  2. Dominika Gwit ma powody do radości. Wszyscy składają jej gratulacje!
  3. Anny Popek ma wyjątkowo imponujące wykształcenie. Ukończyła m.in. prestiżowy kurs BBC
  4. Nie żyje Cameron Boyce. Gwiazdor Disneya miał zaledwie 20 lat
  5. TVN wyemituje dziś oscarową produkcję! Przygotujcie się na wielkie emocje

źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułMajka Jeżowska w szczerym wyznaniu: ”Nie mogłam sobie wyobrazić, że będę dalej się tym zajmować”
Następny artykułKayah znów jest zakochana. Jej wybrankiem jest 8 lat młodszy finansista
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.