Jaka to melodia była jednym z ulubionych programów rozrywkowych Polaków. Nikomu nie mieściło się w głowie, że tytuł mógłby prowadzić ktoś inny, niż Robert Janowski. Niestety, gwiazdor nieoczekiwanie rozstał się ze stacją TVP. Dziś dziennikarz komentuje odejście swojej koleżanki po fachu, Barbary Kurdej-Szatan: „Nie dziwię się”. Wsparł ją w wyjątkowy sposób. 

Barbara Kurdej-Szatan długo była jedną z najjaśniejszych gwiazd TVP — podobnie jak Robert Janowski, dla wielu osób ulubiony prowadzący hitu Jaka to melodia. Nic dziwnego, że kiedy telewizja publiczna niespodziewanie zdecydowała się zakończyć współpracę z aktorką, dziennikarze spytali Janowskiego o zdanie. To, co powiedział, może stanowić spore zaskoczenie dla wielu osób. Nie przebierał w słowach i wyjaśnił z absolutną szczerością, jakie jest jego spojrzenie na całe zamieszanie. Poruszył niezwykle istotną kwestię: „W tej telewizji trzeba być po jednej stronie„. Podpadnie innym osobom związanym z TVP?

Co powiedział Robert Janowski o Barbarze Kurdej-Szatan?

Jakiś czas temu Robert Janowski zdecydował się na rozmowę z magazynem Party. Gwiazdor został spytany o swój stosunek do zakończenia przez TVP współpracy z Barbarą Kurdej-Szatan. To nie był przypadek, że dziennikarze zwrócili się właśnie do Janowskiego. Dlaczego?

Dziennikarz przez 21 lat prowadził program Jaka to melodia. Dlaczego Robert Janowski odszedł z TVP? Jak podaje portal plejada.pl, miał nie zgodzić się z zaproponowanymi przez nowe kierownictwo zmianami. Z tego powodu władze Telewizji Polskiej zdecydowały się na zakończenie współpracy. Czy sytuacja powtórzyła się w przypadku Barbary Kurdej-Szatan? Gwiazdor nie owijał w bawełnę, dlaczego jego zdaniem została odsunięta od dotychczasowych projektów. Przekazał również wyrazy wsparcia:

— Nie dziwię się. W tej telewizji trzeba być po jednej stronie. Przesyłam serduszko Basi Kurdej-Szatan — cytuje Roberta Janowskiego magazyn Party

Niegdysiejszy prowadzący Jaka to melodia wyraził również żal, że od pewnego czasu Polacy nie potrafią prowadzić debaty publicznej oraz trwonią energię na nieustanne kłótnie i spory. Ma nadzieję, że w przyszłości uda nam się znaleźć wspólny język. 

Co robi Robert Janowski po odejściu z Jaka to melodia?

Fani Roberta Janowskiego mają powód do radości. Mimo zakończenia współpracy z TVP i odsunięcia od prowadzenia Jaka to melodia gwiazdor nie zamierzał porzucić muzyki. Jedna z konkurencyjnych stacji telewizyjnych zaoferowała mu nawet posadę gospodarza innego show. Jakiego?

Gdzie występuje Robert Janowski? Gwiazdor prowadzi obecnie program Gra muzyka stacji TV Puls. Jak czytamy na onet.pl, to oparty na współzawodnictwie teleturniej muzyczny, stworzony z myślą o rozrywce dla całej rodziny. Wśród gości show pojawiły się takie gwiazdy jak Doda, Varius Manx czy Kasia Stankiewicz.

Robert Janowski zwrócił naszą uwagę na pewną ważną kwestię oraz udzielił wsparcia Barbarze Kurdej-Szatan. Myślicie, że będzie z tego kolejna show-biznesowa przyjaźń?

ZOBACZ ZDJĘCIA ROBERTA JANOWSKIEGO:

jaka to melodia
fot. instagram.com @jan.owski

Robert Janowski przez 21 lat prowadził program Jaka to melodia

jaka to melodia
fot. instagram.com @jan.owski

Gwiazdor TV Puls stanął w obronie Barbary Kurdej-Szatan. 

jaka to melodia
fot. instagram.com @jan.owski

Myślicie, że Barbara Kurdej-Szatan już odpowiedziała Robertowi Janowskiemu?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli ślub! Utrzymywali to w sekrecie kilka miesięcy
  2. Podróże za grosze – jak tanio udać się w podróż życia? 6 ważnych wskazówek
  3. Kultowa aktorka znacznie poprawiła swoją urodę. Fani nie kryją zaniepokojenia
  4. Syn Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego dostał angaż w hitowym serialu TVP. Kogo zagra?
  5. Kultowa aktorka znacznie poprawiła swoją urodę. Fani nie kryją zaniepokojenia
  6. Meghan Markle przyłapana przez paparazzi z synkiem. To, jak się z nim obchodzi, oburzyło matki na całym świecie
  7. Polskie gwiazdy, które są homoseksualne. Na pewno nie wiedzieliście o wszystkich, opadną wam szczęki

źródła: pudelek.pl, Party, onet.pl, plejada.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.