Jarosław Kaczyński to osławiony prezes Prawa i Sprawiedliwości. Prasa z uwagą śledzi jego poczynania, jednak mało kto wie, jaki jest prywatnie. Nieco światła na tę kwestię rzuciła jego koleżanka z partii. Możecie być zaskoczeni!

Kaczyński to polityk, o którym mówi się najczęściej w polskim internecie. TUTAJ piszemy o wynikach badań, z jakich wynika, że to jego osoba jest najczęściej wspominana na Twitterze ze wszystkich polskich polityków.

Oczywiście nie zawsze mówi się o nim dobrze: dlatego słowa Anny Paluch, które wypowiedziała na wizji programu „W kontrze” mogą być zaskoczeniem dla wielu osób.

Ocieplanie wizerunku Jarosława Kaczyńskiego? Anna Paluch o prezesie PIS

Program „W kontrze”, prowadzony przez Jarosława Jakimowicza i Magdalenę Ogórek słynie z ukazywania pozytywnego obrazu partii rządzącej. TUTAJ dowiecie się więcej o specyficznym podejściu prowadzących.

Anna Paluch jest posłanką Prawa i Sprawiedliwości, wybieraną do Sejmu nieprzerwanie od V kadencji. Z wykształcenia jest geodetką, zawodowo – urzędniczką samorządową. Pochodzi z Nowego Targu.

Jarosława Kaczyńskiego poznała, kiedy ten jeszcze rządził ugrupowaniem Porozumienie Centrum, które powstało w 1990 roku. Osoby, towarzyszą mu w politycznej karierze jeszcze z tamtych czasów, zwane są „zakonem PC”.

Jedną z członkiń „zakonu PC” jest właśnie Anna Paluch, która zna go od 30 lat. To właśnie ona gościła sobotnie wydanie programu „W kontrze„. Jakimowicz poprosił ją, by powiedziała, jakim człowiekiem na co dzień jest Kaczyński.

Paluch odpowiedziała bardzo chętnie. Powiedziała, że prywatnie prezes PIS jest bardzo ciepłym człowiekiem z poczuciem humoru.

– Czasami z poważną miną potrafi rzucić takie słówko komentarza, że wszyscy, którzy go znają latami, po prostu śmieją się z tego.

Posłanka PIS dodała też, że zasoby empatii, wewnętrznego ciepła i poczucia humoru często zaskakują tych, którzy go nie znają. Wspomniała też:

– To jest sympatyczny człowiek, otwarty.

Jesteście zaskoczeni tym wyznaniem?

Źródło: se.pl, TVP Info

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
    2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
    3. Nie żyje znana polska dziennikarka. Była reanimowana przez godzinę