Jakie pończochy do ślubu? Ostatnio zastanawiałaś się nad idealną parą włókień syntetycznych, które kolorem mogłyby stanowić idealny dodatek ślubny? Wbrew pozorom odpowiedni wybór jest tutaj dosyć istotną kwestią. Z nami zobaczysz, jak dokonać najlepszej decyzji!  

Jakie pończochy do ślubu? Długie zakolanówki, w delikatny wzorek małych różyczek? Czy może lekko szare w drobną kratkę? Pończochy do ślubu białe czy beżowe? Mnogość pytań nie zna granic, a jesteś coraz bliżej tego wymarzonego dnia? 

Jakie pończochy do ślubu 

Powinny stanowić twoją bazę pod jakąkolwiek stylizację ślubną, obojętnie, czy tego dnia występujesz w roli gościa, czy głównej bohaterki spowitej w bieli! Zacznijmy zatem od kwestii doboru idealnej pary dla świadkowej, czy szerzej rzecz ujmując- gościa. Tutaj wybór nie do końca musi być oczywisty, bowiem zarówno cielisty odcień, jak i biały będą świetnie komponować się z tym uroczystym dniem. Jakie pończochy do ślubu i w jaki wzór?

Białe pończochy do ślubu powinny być jednak zarezerwowane dla panny młodej, a co za tym idzie- kolor ten raczej zdobi podczas ślubu właśnie ją. Nie oznacza to, że nie możesz zdecydować się na jasną bieliznę.  

Oczywiście może ona pojawić się w twojej stylizacji, ale jednak warto zadbać o bezpieczny odcień tego koloru. To oznacza, że mile widziane są miksy w stylu: biało- kremowy, beżowo- biały, czy sam biały o stonowanej poświacie.

Ważne jest również pytanie dotyczące twojej sukienki, czy spódnicy, którą wybierzesz na dzień zaślubin, czyli taką adekwatnie do koloru pończoch. Jakie pończochy do beżowej stylizacji? Najlepiej w tym samym kolorze.Będzie można wtedy powiedzieć, że dokonałaś odpowiedniej decyzji, o ile będziesz dalej posiłkować się jasną paletą barw.

Nie dopuszczamy czarnego, chyba że jest to jeden z niekolizyjnych elementów garderoby w stylu marynarki czy płaszcza- te nie będą noszone non- stop. Odwieszone na krzesło podczas wesela okrycie wierzchnie nie będzie przeszkadzać swoją głębią kolorystyczną podczas radosnej uroczystości świętowania!

Opowiadając zatem na pytanie, jakie pończochy do ślubu dla osoby trzeciej, zwracamy uwagą na delikatne odcienie beżów, kawy z mlekiem czy, ostatnio modnego, nude.  

Pończochy do ślubu białe czy beżowe

Jakie pończochy do ślubu, jeżeli występujesz w roli narzeczonej? To pytanie jest na pewno skierowane do głównej bohaterki całego ślubnego zajścia, czyli przyszłej żony! Pamiętaj, że tego dnia wszystkie oczy będą skierowane na ciebie, nie może być tutaj mowy o żadnej niekompletnym elemencie garderoby! Dlatego stylizacje ślubne przygotowuje się skrupulatnie i zgodnie z pewnymi zobowiązującymi praktykami.

Wśród tych na pewno możemy wymienić takie punkty jak: elegancja w każdej odsłonie, dobrze leżąca sukienka i odpowiednio dobrane buty. Pod względem kolorystycznym, warto pochylić się ku rozwiązaniom znanym i powszechnie cenionym. Jakie pończochy do ślubu i jakiego koloru powinny być? Do wskazanych przez nas przykładów będzie się zaliczać oczywiście biel, czasami również bardzo delikatny odcień beżu.   

Jednak ta najjaśniejsza barwa niemalże przywłaszczyła sobie hasło ślub jako swój synonim. Nie wyobrażamy sobie wystąpić na gali w czerwonej tkaninie, czy w fioletowych obcasach. Pytanie o kolorystyczny dobór bielizny również nie będzie zaskoczeniem dla ciebie- wybierz białe pończochy!

Zdajemy sobie sprawę, że ich czarna lub czerwona wersja byłaby bardziej zmysłowa, jednak chodzi nam o uzyskanie efektu subtelnej klasyki. Dlatego głęboki kolor zostaw sobie na noc poślubną- gwarantujemy niezapomniany wieczór z ukochaną osobą! 

Pończochy samonośne

Jednym z ciekawszych rozwiązań w sferze bielizny mogą okazać się pończochy samonośne do ślubu, które mogą stanowić ciekawą alternatywę dla zwykłej bielizny. 

Jak się je użytkuje? To bardzo proste, zresztą, jak sama nazwa wskazuje, twoja pomoc w ich noszeniu będzie jedynie dekoracyjna. O czym świadczy ich samodzielność? Wbudowane silikonowe paski, mogące bez pomocy innych wstawek pełnić funkcję skutecznie kryjących goliznę krótszych rajstop.  

Ty się pytasz:  jakie pończochy do słubu? My mówimy: takie, które będą się nosić same! Bardzo polecamy zastosowanie takich na własny ślub, chociażby ze względu na wygodę- a ta będzie ci niewątpliwie potrzebna podczas stresującej uroczystości!

Samonośne pończochy do ślubu są na tyle skuteczne w swoim działaniu, że szybko zapomnisz o nich w trakcie najważniejszego dnia w swoim życiu. Bardzo dobrze, bo podczas uroczystości masz pamiętać jedynie o dobrej zabawie i uśmiechu na twarzy!

Jakie pończochy do ślubu?- ZOBACZ ZDJĘCIA:  

 

jakie pończochy do ślubu
etam.pl

Jakie pończochy do ślubu? Najlepiej takie, które podkreślą wagę uroczystości- beżowe i białe!