Dzieci są teraz głównym, żeby nie powiedzieć jedynym tematem, który w mediach społecznościowych podejmuje Dominika Gwit. Nic dziwnego, w końcu wygrała walkę z bezpłodnością i spodziewa się potomka. A jak sama wyglądała, gdy była jeszcze dzieckiem?

Aktorka swego czasu opublikowała w sieci swoją fotkę z dzieciństwa. Choć jej jakość z uwagi na dawne czasy nie powala, zdjęcie aż emanuje pozytywną energią ze względu na małą Dominikę.

Jak w dzieciństwie wyglądała Dominika Gwit?

Na wspomnianej fotografii widzimy malutką Dominikę, która siedzi w swoim wózku. Ma na sobie jeansową spódniczkę i uroczą czapeczkę. Jak widać, już wtedy była bardzo obyta z obiektywem, bo zrobiła do aparatu groźną minę. Jej talent aktorski ewidentnie zaczynał wówczas wychodzić na jaw.

Jak można było przypuszczać, fani Dominiki byli wprost zachwyceni jej uroczym zdjęciem. W sekcji komentarzy pod fotką nie brakowało zachwytów nad tym, jak wyglądała w młodości. Spora część internautów zwróciła też uwagę na model wózka, który był wtedy bardzo popularny. Niejeden fan również był w nim wożony.

– Och jaki słodki bobas z Ciebie był pisze jedna z internautek.

– Słodziak — stwierdza inna obserwująca.

Dominika Gwit spodziewa się dziecka

Za jakiś czas Dominika Gwit będzie mogła znaleźć się po drugiej stronie obiektywu przy okazji robienia podobnych zdjęć. Na Instagramie nie szczędzi fanom relacji z przebiegu ciąży. Regularnie opowiada o tym, jak się czuje.

Niedawno nawet mówiła, że badający ją lekarze, są w stanie stwierdzić, kim w przyszłości będzie jej pociecha. Ta rzekomo tak wierci się w jej brzuchu i regularnie zmienia pozycje, że specjaliści przewidują mu karierę cyrkowca.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James eksperymentuje z kolorem włosów. W swojej nowej stylizacji jest nie do poznania
  2. Romanowska usłyszała diagnozę. Miliony Polaków zmagają się z tym zaburzeniem
  3. Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę, ciężko ją rozpoznać. „Zupełnie inna osoba”

Źródło: Wirtualna Polska

 

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl